-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Biedny Fuksik :( Ale to wszystko i tak lepsze niż schron. Trzymam za niego kciuki by znalazł się dla niego ten jedyny, wymarzony dom... -
Pani Romo i Pani Lilko, proszę nie naskakiwać na Conceited! Dziewczyna dwoi się i troi żeby ratować psy i koty i życzyłabym sobie więcej tak wrażliwych ludzi wokół. Schronisko, do którego zawiozła Rudika, było najlepszym rozwiązaniem i dla Niej samej i dla psa, wobec braku innej alternatywy. Ponieważ Conceited jest wolontariuszką w tym schronisku, będzie mogła na bieżąco kontrolować los psiaka.
-
Uważam, że ten domek się marnuje! Powinien przygarnąć drugiego psa do towarzystwa Bireczki. Jakby co, to idealnego kandydata mam. Tylko nie wiem, czy roślinki by przetrwały te wspólne harce ;)
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Uzyskałam zgodę, to mogę Wam zdradzić, iż Staś zamieszka u Pani dr. Sumińskiej :-D -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Świetne wieści! :multi: Uchylisz rąbka tajemnicy? :cool3:[/QUOTE] Zapytam najpierw czy mogę ;) Ale znając życie, niedługo o nim przeczytamy w jakiejś książce ;) -
3-miesięczna jamnisia wygrała z nosówką i MA DOM :)
GoniaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A surowicę dostała? -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela.S']W weekend miałam orkę w szkole ale już jestem i czekam na wiadomości o Salim. Ten pekińczyk na łańcuchu... :placz: Goniu, puszki zamówiłam tego samego dnia, kiedy rozmawiałyśmy przez tel. Nie doszły jeszcze? [B]Mogę podac nr listu przewozowego.[/B][/QUOTE] Doszły dzięki wielkie. Pojadą z Salim do nowego domku chyba :) Co ciekawe, paczuszka przyszła tylko od Ciebie ;) -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sali ma się świetnie :) Szewki już zdjęte, ogon w górze, humor dopisuje :) Ma jeszcze wyciek z noska, taki o zapachu ropy, ale to ponoć normalne. Były problemy ze spacerkami, bo jak się okazało, psiak był nauczony załatwiać się na podkłady :( i na początku nie bardzo wiedział czemu służą spacerki, za to obsikiwał namiętnie psie posłanka. Teraz już załapał. I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby, która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze... -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
GoniaP replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Czaruś jest cudowny, tylko taaaaaaaaki chudy bidulek. Trzymam kciuki za wizytę! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
GoniaP replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wątek Cudaczka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197019-Pozna%C5%84-pi%C4%99kny-Cudak-w-typie-PON-od-9-miesi%C4%99cy-nie-mo%C5%BCe-znale%C5%BA%C4%87-domu!?p=15831606#post15831606[/url] -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Witam Pani Małgosiu. tak jak obiecałam, przesyłam kilka fotek Rokusia -Robiego. Rozmawiałam Dzisiaj z lekarzem wet. Wojciechem Korzinkiem z lecznicy w Krakowie, i podał mi namiar na dobrego specjaliste dr Śliwę i producenta dobrej karmy. Rokuś jest najwspanialszym psem z tych , które miałam. Jest posłuszny / w miarę/, biega już bez smyczy, a raczej ze smyczą w pysku. Bardzo lubi ją sobie sam nosić , a nawet bawić się jak aportem. Trochę już pogryzł uchwyt, ale trudno. Coś gryżć musi. Kupiłam mu dzisiaj piłeczkę pełną, której nie przegryzie. Koniecznie chce spać ze mną na wersalce, w nocy wchodzi i kładzie się od ściany, żeby trudniej było go usunąć. Tak się przy tym przytula, że pozwalam mu chwilkę poleżeć a potem niestety musi wracać do siebie na materacyk. Pani Małgosiu co z dokumentami adopcji, ja je podpisałam u Pana Artura Wojciechowskiego, a tak prawdę mówiąc nie wiem co podpisałam, bo już widziałam tylko PSA. Moje koty nadal się go boją, a on ciekawie się zachowuje, bo podoba mu się mój czarno -biały kot, jest nim bardzo zainteresowany,może dlatego że Kaja - moja suczka też jest czarno -biała. Natomiast na czarne koty szczeka gdy podejdą blisko szyby w drzwiach na taras. Ucieka przed rudym kotem. Ma widocznie jakieś skojarzenia. Jak dotąd nie chce podskakiwać do zabawki trzymanej wysoko, może kiedyś... a może nie powinien, nie wiem. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem, ale wiem jedno - jesteśmy dla siebie stworzeni. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim którzy zrobili tak wiele dobrego dla tego psiaka, teraz moja kolej a wart jest tego w 100 %. a nawet więcej. Nie zapytałam jak tam Pani piesek, bo coś chorował. Mam nadzieję że wszystko już w porządku. Pozdrawiam serdecznie Panią i wszystkich zainteresowanych, Danuta -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'][COLOR="#8b0000"]Bardzo przepraszam za OFFA.[/COLOR] [B]Szukamy transportu Warszawa - Poznań dla małego,grzecznego pieska! Pani zwróciłaby część kosztów lub dołożyłaby się.[/B] Gdyby ktoś coś wiedział byłabym wdzięczna za info.[/QUOTE] Prawdopodobnie będę w Wawie w ten weekend i jeśli psiak rzeczywiście grzeczny, mogę go zabrać do Poznania pociągiem. -
3-miesięczna jamnisia wygrała z nosówką i MA DOM :)
GoniaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
HALO!!! i 10 znaków -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
A co to za chomik? -
3-miesięczna jamnisia wygrała z nosówką i MA DOM :)
GoniaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Chętnie przygarnę ją tymczasowo. Za darmo i z pokryciem wszelkich kosztów. -
Szczeniak na łańcuchu! Potrzebna osoba z okolic Środy Wlkp.
GoniaP replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']co do tych wymienionych org.prozwierzecych to moj optymizm w uratowaniu tego psiaka jest na poziomie piwnicy.[/QUOTE] Szanowna Pani Romo, znów nas Pani obraża??? Skoro Pani taka zaangażowana, to proszę zmyć makijaż, zdjąć tipsy, ubrać się w robocze ciuchy i przyjechać do Polski pokazać nam jak to się robi! [quote name='alicja_g']Witam, Mimo, iż nie dostałyśmy bezpośredniego zgłoszenia w tej sprawie, postanowiłyśmy zareagować i sprawdzić stan psa, o którym mowa na tym wątku. W imieniu Fundacji EMIR podjęłam dzisiaj interwencję, która miała na celu sprawdzenie warunków bytowania owego psa. W odpowiedzi na ostatni post- pies żyje i ma się dobrze. Właścicielka pokazała nam psa. Widziałam też budę która jest zabezpieczona i ocieplona. Właściciel twierdzi, że pies dostaje regularnie wodę i jedzenie. Stan psa nie wskazuje na rażące zaniedbania. Jakkolwiek każdemu z nas może nie podobać się trzymanie młodego psa na łańcuchu ( który w rzeczywistości jest elastyczną linką, pies ma na szyi obrożę, a nie łańcuch)nie mamy żadnych podstaw prawnych aby właścicielom tego zakazać. Pies nie posiadał książeczki zdrowia, dlatego właściciele zostali pouczeni i poproszeni o jak najszybszą wizytę u weterynarza.[/QUOTE] [quote name='xxxx52']alicja-a nie mpzna bylo wypertraktowac wybudowanie kocja odpowiednio duzego?[/QUOTE] Myślę, że nasza inspektorka wyjaśniła nad wyraz wyraźnie, że niestety warunki, w których przebywa psiak są zgodne z polskim prawem i nie ma podstaw do interwencji bez względu na to, czy nas to bulwersuje, czy nie. -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Łomatko, ten Twój Pekin mnie dobił Oktawio :( Dopiero wróciłam, więc wieści o naszym chłopaku jeszcze nie mam. -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
GoniaP replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Wróciłam! Majguś, Ty sobie naprawdę u mnie nagrabisz!!! Czemu Cacuś jeszcze nie u Smyku???!!! -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
GoniaP replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na wątek :) Wrócę do Was za 4 dni! Buziaki Majguś, a psiak, well, cudo! -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
GoniaP replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Masz wielkie serce Amnezjo. Bardzo kibicuję psiakowi i cieszę się, że jest pod dobrą opieką.