Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Rozwaliło mnie to: [url]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wyrzucil-psa-przez-okno-bo-bronil-dziecka,1,4171115,region-wiadomosc.html[/url] I po co my się szarpiemy??? :(
  2. [quote name='Kapsel']Musiała wykupić niestety inaczej się nie dało ich wyrwać :shake:[/QUOTE] No chyba żartujesz??!! To po co ta cała akcja?? Zrzućmy się wszyscy i wykupmy od dziada wszystkie zwierzaki! Będzie po sprawie!
  3. [quote name='malawaszka']mnie to aż łapska świrzbią, żeby te fafle pomiętosić :loveu: jak normalnie wolę brodate i nieśliniące się :D to jego fafle wołają o miętoszenie :lol:[/QUOTE] Prawda??? :loveu: U mnie też wywołał takie reakcje, choć zwykle nie gustuję w faflowatych ;) Fur, a gdzie obiecane łóżkowe sceny? :eviltong: Ale chudzinek z niego nadal straszny :(
  4. [quote name='zuzolina']A skąd kierownik wie jakie są komentarze na dogomanii???? Czyżby miał tu swoje konto???? Nie sądzę!!!! A po drugie to zapytaj sie swojego wspaniałego Pana kierownika dlaczego wstrzymał adopcje i dlaczego można tylko niektóre psy wyadoptować(te które wskaże PAN KIEROWNIK!!!!) To reszta nie zasłużyła na znalezienie domów???[/QUOTE] [quote name='kuna66']Jak wiesz każdy może przeczytać na dogomanii wątek- nie trzeba być zalogowanym. Dla każdego psa można znaleźć dom w internecie, ale kierownik powinien wiedzieć o którego psa chodzi. Ja jakoś pytam czy mogę załatwiać dom dla konkretnego psa i jakoś nie ma kłopotów. Szanta pojechała, 15- stego jedzie Toffi, a potem jak będzie wszystko ok to pewnie kolejne psiaki. Grunt to nie robić nic na łapu capu bo potem właśnie wychodzą nieporozumienia.[/QUOTE] Czytam ten wątek i nie wierzę! Kuna, Ty kochasz zwierzęta, prawda? Byłaś niejednokrotnie w Radlinie, tak? Mam nadzieję, że byłaś też w innych schronach, by mieć porównanie. Dla mnie praktyki p. prezes i kierownika, to działania rodem z PRL! Standard schroniska w Radlinie jest poniżej krytyki, to już było niejednokrotnie omawiane. Z czego to wynika? Można jedynie przypuszczać, że niestety w dużej mierze bierze się to z nieudolności i braku empatii kierownictwa schroniska. (Przykład? Chociażby niemożność sklecenia bud dla psów przez okres wielu lat, bałagan w kartotekach, brak leczenia) Tytuł wątku sugeruje, że potrzebna jest pomoc. Mądra pomoc - dodajmy! Czy niemądrą pomocą są adopcje psów, abstrahując od innych form pomocy, zwykle odrzucanych? Po co kreuje się jakieś sztuczne terminy? Dlaczego np. nie przyjmuje się karmy zbieranej przez DZIECI? Już późno, więc nie mam ochoty się rozdrabniać, ale działania personelu schroniska wskazują jednoznacznie na to, że nie potrafią sprostać obecnym oczekiwaniom wobec służb zajmujących się prowadzeniem schronisk. Temida nierychliwa, ale sprawiedliwa. Myślę, że jeszcze przyjdzie im za swe działania odpowiedzieć. A Ty się Kuna zastanów po której stronie barykady chcesz się znaleźć kiedy przyjdzie do rozliczeń.
  5. [quote name='de_sade']jejjjj jaki on jest cudny ;) no tylko tą mordeczkę wygłaskać :) niech tylko troszkę ciałka nabierze i będzie przystojniak jakich mało :) trzymam za niego kciuki, oby szybko znalazł się jakiś kochający domek :) zróbcie mu pls wątek na fb, dopiszę sobie oczywiście :) ale mordeczka niesamowita :)[/QUOTE] On jest w albumie fundacji "Głosem Zwierząt" na FB. Poszukaj nas i dopisz się ;)
  6. Kicia śliczna :) Jak tylko ją wyleczymy to domki się o nią będą bić :) Mam nadzieję, że uda się pomóc całej rodzince... a przede wszystkim temu poranionemu biedakowi. Czy założyłaś im wątek na Miau?
  7. Choleraaaa jest dobra!!! Jasny gwint! Gdzie Ją znaleźć??? Inne nasze psy potrzebują takich ogłoszeń!
  8. kolejnego szczeniaczka Aniu, nie wiesz?
  9. Ruda walczy... Ponoć po moim wyjściu z kliniki w dniu wczorajszym, nastąpił krwawy desant biegunkowy na przemian z wymiotami. Dziewczynka namęczyła się okrutnie :( Lekarze podali jej kontrast by trochę osłonić te jej biedne jelitka. Dziś na razie biegunki nie ma, ale wymiotowała. Lekarze robią co mogą... Dotychczasowe koszty kształtują się tak: test na parwo - 50zł morfologia i biochemia - 121zł pobyt + leki - 60zł/na dobę Przyjmując, że Ruda przeżyje (oby!!!) będzie musiała spędzić w klinice przynajmniej 7 jak nie 10 dni, to najmniejszy rachunek jaki dostaniemy będzie opiewał na kwotę 591zł + VAT. Mamy połowę.
  10. [quote name='xxxx52']Prosze odebrac Stagloban w piatek na ulicy Nowina przy wejsciu do kosciola za 15 minut dziesiata.[/QUOTE] Dziękuję, na pewno ktoś z nas się stawi.
  11. [COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][B]Wpłaty Fuks: [/B]Weronika W - 100zł Wydatki Fuks: do uzupełnienia [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  12. [B]Wpłaty na Vikunię: [/B]Dorota K - 50zł Marta K - 50zł Marta Z - 15zł Katarzyna W - 20zł Anna K - 50zł Aleksandra Ch - 15zł All 4 nails - 50 zł Bartłomiej G - 30zł Marta M - 20zł Jakub K - 30zł Magdalena P - 30zł Yolanovi - 30zł Wiktor Sz - 100zł Punis - 100zł [COLOR=red]Razem: 585 zł [COLOR=black][B]Wydatki:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Rachunek z kliniki: 168,48 zł Karma RC Sensible: 185 zł transport do Wrocławia: 300, 89 zł ([/COLOR][/COLOR]0.8358 zł za km) [COLOR=red]Razem: 654,37[/COLOR] Jesteśmy zatem 69,37 zł na minusie
  13. [B]Wpłaty na Fąfla[/B]: Dorota K - 70zł Izabela S. - 60 zł Renata K - 200zł [COLOR=red]Razem 330zł [/COLOR] Wydatki do uzupełnienia
  14. [B]Wpłaty na Farta:[/B] Beataczl - 50zł Anna N - 50zł Bogusława G (studio paznokci) 150zł Paulina K - 30zł Agaga 21 - 30zł Magda R - 280 zł Dorota K - 180 zł Dorota B - 50zł Paulina K - 30zł [COLOR=red]Razem 850zł[/COLOR] Wydatki z kliniki i z hotelu do uzupełnienia
  15. [COLOR=red][COLOR=black] [B]Wpłaty Ruda: [/B]Karolina K - 35zł Pumis - 100zł Dorota K - 200zł [COLOR=red]Razem: 335zł [COLOR=black]Wydatki do uzupełnienia[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  16. [quote name='wieso']czy mozecie mi napisac jaka to surowica, jak sie nazywa ?[/QUOTE] Canisserin lub Stagloban
  17. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] Rozliczenie 9.02.2011 [/B] [B]Wpłaty na małego Viko: [/B]Agnieszka G - 300zł Katarzyna P - 80zł Ania z Poznania - 32zł Karolina K - 30 zł Karol S - 30 zł Chita - 30zł Jakub Ł - 31 zł Anna N - 30 zł [COLOR=red]Razem: 563zł[/COLOR] Rachunek z kliniki do uzupełnienia
  18. Wow, ale super zakończenie :) Bardzo się cieszę!!!
  19. Wieso, myślimy intensywnie nad transportem. A Tobie należy się Oskar za dom dla Fuksia :)
  20. Nie tylko Ty, ja też rozpuściłam wici wszędzie. Surowica mega potrzebna w Poznaniu....
  21. [quote name='dronka']taka ciekawska bestia, w każdy kąt chciała zajrzeć...jak prawdziwa sąsiadka ;-)[/QUOTE] Oooo, ta wypowiedź ma negatywny wydźwięk! Niestety jestem otoczona takimi sąsiadkami, więc mi współczujcie. Całe szczęście psiaki mają inne motywy i jestem przekonana, że ciekawość Inusi ma inne, na całe szczęście, podłoże ;)
  22. [quote name='Helga&Ares']Warto jeszcze dodać, że gruby:evil_lol: A biega codziennie i to sporo:oops:[/QUOTE] Może być sobie gruby, ważne by był w dobrej kondycji i w humorze! Najbardziej rozwalają smutne oczy ukochanego psa.
  23. Kochany, uśmiechnięty Menelek nasz :buzi: Widać, że ma się lepiej :multi:
  24. Zdjęcia Rudej: [url]https://picasaweb.google.com/Bolutojo/Ruda80211?feat=directlink[/url] Wątek Rudej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201986-Ruda-walczy-o-zycie-i-prosi-o-pomoc-[/url]!
  25. [quote name='Helga&Ares']Czy Ruda dostała surowicę? (boję się o szczeniaki będące pod opieką KateBono)[/QUOTE] Nigdzie nie ma surowicy :( Dostaje kroplówki, leki przeciwzapalne i przeciwkrwotoczne, antybiotyki, witaminy. Katebono przedsięwzięła środki zaradcze, by małe się nie pochorowały, są już zaszczepione, więc mam nadzieję, że nic im nie będzie. Właśnie wróciłam od Rudej. Niestety obraz jest żałosny. Jej stan się od wczoraj nie pogorszył, ale też nie ma poprawy :( Nadal wymiotuje krwią, krew nadal jest obecna w moczu. Utrzymuje się silny stan zapalny przewodu pokarmowego. Wciąż oddycha niespokojnie i drży na całym ciele. Jej stan jest określany jako ciężki, a rokowania są niepewne :( Ehh :( Prosiłam by mi przygotowano na jutro szacunkowy koszt pobytu w klinice. Jeśli organizm Rudej podejmie walkę i ją wygra, trzeba liczyć się przynajmniej z tygodniowym pobytem w klinice.... Nie wiem jak się wypłacimy :( [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZMgzblHI/AAAAAAABG9k/ih4jL5-j01U/s600/P2080010.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZNGH4-dI/AAAAAAABG9s/Gal0K_LG9YE/s600/P2080011.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZTHFXDzI/AAAAAAABG-g/ZriwEeCs9lI/s600/P2080017.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZHEx5mXI/AAAAAAABG8s/tjdNc7rs0ec/s600/P2080003.JPG[/img]
×
×
  • Create New...