-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']Dolaczam sie do gratulacji i zyczen wszystkiego najlepszego! :smile: (W tygodniu przesle pieniazki na leczenie Farta).[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Pobierałam nauki u najlepszych ;) No, to gdzie ten banerek??? -
[quote name='conceited'] A Goniu, jak z ta parwowiroza? Wiadomo cos?[/QUOTE] Pytałam o to doktora. Testu nie robiliśmy, objawy były tożsame z parwo, ale postęp w leczenia nieco szybszy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][CENTER]Pani Prezes dlaczego Pani Prezes nie odbiera telefonu od takich [B][SIZE=1]malutkich [COLOR=silver]szarych[/COLOR][/SIZE][SIZE=1]myszek[/SIZE][/B] jak [FONT=Arial Black][SIZE=7]JA[/SIZE][/FONT] ? [/CENTER][/QUOTE] Połknęłaś już te "wyrzuty"???? TO DOBRZE! A teraz DO ROBOTY! :-D -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']GoniaP i ja gratuluję i życzę powodzenia!!!![/QUOTE] Dziękuję Malawaszko za życzenia :) Z najnowszych wieści to Fart ma się troszkę lepiej. Pozostaje na ścisłej diecie i kroplówkach, ale zamachał ogonem. Niestety nie oddaje samodzielnie moczu, więc po uporaniu się z zapaleniem jelit i trzustki, trzeba będzie się zająć pęcherzem. To jednak znacznie przedłuży jego pobyt w klinice i zadeklarowane 500zł od Zuku w Dopiewie nie starczy na opłacenie leczenia. Musimy pozbierać pieniążki :( -
Aż miło popatrzeć :)
-
[quote name='beataczl']ciesze sie, ze troszke lepsze wiesci na jakie konto beda wplaty?[/QUOTE] Beatko, wciągnęliśmy Farta w poczet psiaków fundacji "Głosem Zwierząt". [url]http://www.dogomania.pl/threads/199666-Podopieczni-nowo-powsta%C5%82ej-Fundacji-quot-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-quot-Prosimy-o-pomoc[/url]! Tam znajdziesz konto do wpłat.
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Jeśli Muza, Cudak, Shy nie mają swoich wątków na dogo warto im założyć (chyba, że nie zostały dodane linki).[/QUOTE] Cudak ma wątek, na którym nic się nie dzieje, ale wstawię. Muzyczka i Shy rzeczywiście nie mają, spróbuje to naprawić w najbliższym czasie. [SIZE=1](Szkoda, że doba nie ma 48h :( )[/SIZE] -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Gonieczko:loveu:, Ty zapewne wiesz czego Ci życzę: SIŁY!!!!:loveu::loveu::loveu: A tak między nami, to liczyłam tu na jakieś alkohole powitalne i widzę, że nikt o tym nie pomyślał. To jak się mamy integrować Pani Prezes?;)[/QUOTE] Dziękuję za życzenia Irenko :loveu: [quote name='Asior'] no to ja zacznę od mojego ulubionego drYna :) szlus na zdrowie Pani prezes :)[/QUOTE] No to chlup! :) Tośmy sobie pożartowali, a robota w polu. ;-) A tak na poważnie.... Kto się przyłączy do organizacji? Nowi członkowie mile widziani! Może ktoś zechce wspomóc nasze działanie w inny sposób, bez przynależności? Morze potrzeb ogromne. :-( Z utęsknieniem, jak zawsze, czekam na propozycje, bardzo o nie proszę. :lol: -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Próbowałam dziś dzwonić do Pani Wandy, ale nie miałam szczęścia. Spróbuję jutro. Eh, idzie nam jak po grudzie :( -
Doktor napisał, że Fart czuje się lepiej. Dziś dowiedziałam się również, że przy leczeniu trzustki i jelit obowiązuje ścisła głodówka, podaje się tylko kroplówki! Dziś psiak po raz pierwszy od pojawienia się w klinice dostał do picia wodę.... Bidulek kochany... Biegunka na szczęście ustąpiła, ale psiak dalej nie oddaje samodzielnie moczu :( /atonia pęcherza/ Doktor mówi, że różne mogą być tego przyczyny, ale niestety pęcherzem można zająć się dopiero wtedy, gdy trzustka i jelita wrócą do normy. Zapowiada się niestety dłuższy pobyt w klinice, czas zabrać się chyba za zbieranie pieniążków :(
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]To ja dam bociana [IMG]http://www.foto.pwsk.pl/fotki/albums/recenzje/bociany_kubek-2.jpg[/IMG] No chyba że chcesz od razu samochód na interwencje [IMG]http://images21.fotosik.pl/88/635874a0982f4124.jpg[/IMG] tak czy siak bociany ważne bo... [IMG]http://www.bociany.edu.pl/grafika/galeria/podbeskidzie/bociany_integruja-kolor.gif[/IMG] [/B][/QUOTE] Ale to [B]NIE [/B]"moje" bociany :( Dobranoc wszystkim. Uaktualniłam post nr 3. (częściowo, bo jest więcej podopiecznych). Życzę wszystkim dobrej nocy :) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Tak to Twoja koza. Tak też jest zatytuowany obrazek w moim folderze 'koza GoniP":)[/QUOTE] Właśnie zaplułam monitor :biggrina: A masz może "moje bociany"? -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']niesprawiedliwie pomówienie! wcale się nie złoszczę :obrazic: wszak ja zawsze mówię "proszę się częstować" nawet nie mam nic przeciwko, jak z innymi babami po hotelach jeździ i sama im je wyszukuje :evil_lol: pod warunkiem, że [B]są to psie hotele[/B] :megagrin:[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: A na poważnie, też bym się nie martwiła, gdyby ktoś mnie kochał tak, jak KMK Ciebie ;) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']o łoł!!! Goniu powodzenia pod nową nazwą i w ogóle:) Koza na szczęście [URL="http://img826.imageshack.us/i/kozagonip.gif/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3007/kozagonip.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Heloł Charly :loveu: Czy to może "moja" koza??? :cool3: -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']ufff nareszcie ktoś normalny anie sama ekscelencja :):):):) :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] W końcu ktoś tu musi "robić":megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Do reszty odnieść się nie mogę, bo specjalnie zrobiłaś tak, żebym zacytować Cię nie mogła :obrazic: -
To ja jeszcze o niufku: [FONT="]"Wabi sie niby wstępnie Bruno:) jest rewelacyjny Pani Babcia mówiła że trochę przesadzał na poczatku z czułościami bo nie dawał jej odejśc na krok i bała sie że jak zacznie skakac to bedzie kiepsko ale sie uspokoił i juz ani na jedzenie sie nie rzuca ani ludzi nie zamęcza:) ładnie sie słucha jest bardzo karny i przekochany. Ten golden na zdjeciach to jest wnuczki psiak na czas wyjazdu tylko troche sie powkurzali na siebie z Brunem ale hierarchia sie ustaliła i jakos egzystują. Za to stworzyli bande z Sabą to jest ten wilczek znajda która wszytskiego sie bała a od kiedy on jest to tak jakoś sie zrobiła bardziej odważna a ona skolei go trochę zawsze rozrusza bo to leń jest troszeczke i nie chce mu sie często ruszać:) ogólnie to naprawde świetnie sie zadomowił i przedewszytskim jest szalenie sympatyczny. Widac tez że szcześliwy bo biegają po takim terenie w tę i z powrotem co chwile goniac jakiegos lisa ptaszka czy cos tam a potem razem śpią na schodach na których ledwo sie mieszcza co wygląda komicznie:) Ogólnie wszytsko w najlepszym porządku i wszyscy sa bardzo zadowoleni mysle że ma odpowiednia dawke pieszczot zabawy i ruchu:)[/FONT] " J.
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']I ja się dołączam do grona gratulacjuszy! ;-)[/QUOTE] Majguś, Ty wiesz, że Cię kocham, prawda? :kiss_2: Dziękuję, że przybyłaś ;) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']jak by Wam więcej wujaszków zostało to weźcie podeślijcie do krakowa ze dwóch :cool3:[/QUOTE] Tiaaaa.... Na razie to rozrywamy jednego jedynego, który stoi, że tak powiem, w rozkroku pomiędzy Animalią i FGZ :razz: i zawsze jest tam, gdzie go psy potrzebują, choć pewnie Ajula się złości, że go tak eksploatujemy ;) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula'] a takiego aniołka jak ten na zdjęciu to pewnie niejeden wujek chciałby na DT :cool3: [/QUOTE] Niufa na dt? :crazyeye: Niufa to można tylko na stałe do zabójczego kochania! Patrz poniżej co Twoja Pani Prezes pisze, nawet Ona, niby taka ustatkowana i zapsiona, by za niego w ogień poszła :eviltong::evil_lol: [quote name='supergoga']A ja zobaczyłam niufa i wróciła stara miłość. Za takiego niufa to można ...oj mozna... [/QUOTE] :loveu: -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Niestety budy brak :( Dzwoniłam jeszcze do babeczki, która ma budę po bernardynie, ale dodzwoniłam się do.... Grecji. Wraca dopiero 16stego, więc dopiero wtedy mogłabym zapytać, czy ją nam pożyczy... -
[quote name='conceited']podniose naszego biednego Farta (juz tak zostanie :) ) . Czy sa jakies nowe wiadomosci po kolejnym dniu obserwacji? i czy wyrabiamy z finansami?[/QUOTE] Psiak żyje, ale trudno powiedzieć, by miał się dobrze. Nie jest gorzej, więc jest nadzieja. Co do finansów, to uczuliłam Doktora, że musimy je monitorować. Nie przekroczyliśmy jeszcze kwoty 500zł. Boję się jednak, że ona nie starczy, by wyprowadzić psiaka na prostą i boję się, że któregoś dnia dowiem się, że granica przekroczona i wtedy co? :( Przerwiemy leczenie i odwieziemy choruszka do schronu? Nie wyobrażam sobie jakoś tego :( Trzeba się sprężyć i znaleźć mu najpierw sponsorów, a potem dt. Na konto "Głosem Zwierząt" wpłynęło na niego 50zł.
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Isadora, Ty odpowiesz za tą "Panią Prezes" :mad::mad::mad: Wybaczę jedynie, jak zrobisz nam ładny banerek :-D Biedna ta nasza fundacja, ani logo, ani banerka, ani strony www, eh :( Bardzo mnie to cieszy, że same fajne babki tu zajrzały :lol: (w domyśle wariatki kochane :evil_lol:). Z taką ekipą w tle to można działać :loveu: Dziękuję za wszystkie gratulacje i słowa otuchy. Będzie ciężko, zwłaszcza, że 2 lata będziemy musieli pracować na OPP, ale damy radę!!! Jak to mawiają, co nas nie zniszczy, to nas wzmocni! A Joasia ładna, co? :eviltong: Może jakichś wujaszków tu sprowadzi :evil_lol: Ładnych u nas więcej, "Aniołki Charliego" mogą się schować ;) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Kolak wyjeżdża w poniedziałek. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Czy psiak na zdjęciu powyżej to kolak?