Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='jaanka']Dopiero dzisiaj zobaczyłam wątek . Goniu bardzo się cieszę że już Fundacja działa . Pozdrawiam i jeżeli można to będę zaglądać .[/QUOTE] OOOOOOOOOo :) Kto to nas odwiedził :) Bardzo się cieszymy i zawsze zapraszamy :) P.S. 1 strona uaktualniona.
  2. Z nowości: 1. Shy znalazł fajny domek, w którym jest od wczoraj :) 2. Wszystkie kociaki znalazły domki :) 3. Vika znów w gorszej kondycji, więc wczoraj pojechaliśmy z nią na konsultacje do dr. Hildebranda we Wrocławiu. Rokowania są optymistyczne więc trochę odetchnęliśmy. Kciuki nadal potrzebne. 4. Dostaliśmy zgłoszenie o stadzie kotów, z których część ma pourywane łapki :( Badamy tą sprawę, bo nie wiadomo czy mamy do czynienia z wnykami, czy też z jakimś zwyrodnialcem.
  3. :megagrin::megagrin::megagrin: Nie, no wymiękłam!:megagrin::megagrin::megagrin:
  4. [quote name='Helga&Ares'] Wyniki, rachunki wstawię na watek jutro, dzisiaj nie mam możliwości zrobienia zdjęć.[/QUOTE] Domi, a dlaczego na fakturach zamiast NIPu fundacji podałaś swój nr. telefonu??? :niewiem::x:shock: To dla tego młodego doktora??? :grins:
  5. [quote name='furciaczek']Tymczas sie zepsul , Gonia mnie ubije:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Fur, coś Ty mu zrobiła!!!! :crazyeye::angryy::mad::diabloti:
  6. Vikunia podłapała parwo od Viko :(
  7. Chłopaczek nam rozkwita :)
  8. [quote name='marta9494']Cały czas sprawdzam pocztę i czekam na maila od tej dziewczyny:(Na razie cisza:(Ale jak tylko coś dostanę,od razu wam napiszę.Co do Kuby,to w najsmielszych marzeniach nie przypuszczałam,że to tak daleko zajdzie:)To naprawdę jest niesamowite ile serc Kuba poruszył i ilu ludzi się poderwało do walki o jego życie.[/QUOTE]Marta, mam prośbę, najpierw zdobywaj rzetelne info, a potem pisz do ludzi z prośbą o pomoc. Mam wrażenie, że tracę czas. Pozdrawiam i wylogowuję się z tego wątku.
  9. [quote name='ilon_n']Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt art.7 decyzję o odebraniu zwierząt podejmuje wójt, burmistrz bądź prezydent miasta na podstawie dostarczonych dowodów np przez IW .. to jest procedura administracyjna i [B]nie możemy w przypadku braku skrajnych sytuacji wtargnąć na posesję i zabrać zwierzęta [/B]bez takiego zarządzenia .. A kontrola odbyła się w asyście policji i straży gminnej. każda kolejna wizyta też będzie w takiej asyście i pewnie też w asyście mediów[/QUOTE] Ilona, działacie bardzo asekuracyjnie. Przykro mi, że to mówię, ale macie w ręku dowód skrajnej sytuacji - i.e. 2 skatowane zwierzęta. To jest wystarczający powód by odebrać zwierzęta w trybie art. 7.3 !!
  10. Potrzebuję pilnie jakiś tel do dziewczyn od rottków. Poproszę na pw.
  11. Fafel jest bogaty :multi: Dziś wpłynęło: 200zł od Reńka 60zł od Fair 1 co z wpłatą od Doroty K w wysokości 70zł daje kwotę 330zł! Będzie na badania :) Darczyńcom bardzo dziękujemy, a Furciaczka prosimy o więcej pięknych fotek szczęśliwego Faflunia w nagrodę :loveu:
  12. [quote name='basia0607']Odradzam podejmowanie akcji bez gruntownego przygotowania. Radzę poprosić o pomoc którąś ze znanych organizacji prozwierzęcych. Z życia wiem, że gdy pierwsza interwencja sie nie powiedzie wówczas sprawa jest położona. A może już wszystko jest nagrane a my nic nie wiemy ?[/QUOTE] To własnie było przedmiotem mojej rozmowy z Iloną. Bez wsparcia dużęj, doświadczonej organizacji, dobrej logistyki i potężnego zaplecza prawniczego lepiej nie robić nic, bo tylko ośmieszyć się można. Tam trzeba wjechać z ogromną siłą i jednego dnia wygarnąć wszystkie zwierzęta, z pomocą prokuratury, policji i mediów. A to nie takie proste.
  13. Jestem, ale potrzebuję telefon do osób, które teraz zajmują się suczką.
  14. [quote name='toyota']Pocieszny jest, ale bardzo zmarnowany fizycznie, biedak :(.[/QUOTE] Psychicznie też, ale nam nie powie :(
  15. [LEFT]Helga nie podała konta, więc Ją wyręczam: [/LEFT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black][SIZE=4][FONT=&quot]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black][SIZE=4][FONT=&quot]Ul. Lodowa 2/1[/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][FONT=&quot][COLOR=black]60-226 Poznań[/COLOR][/FONT][B][FONT=&quot] [/FONT][/B][FONT=&quot]NIP 7792386785[/FONT][B][FONT=&quot][COLOR=#c00000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT=&quot]Konto:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT] [LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=red][FONT=&quot]07 2490 0005 0000 4500 6401 8021[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=red][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]
  16. [quote name='PaulinaT'] Wiadoo coś o jego wieku? ...i historii?[/QUOTE] Niestety nic nie wiemy :(
  17. Fur powinna zgłosić te zdjęcia na jakiś konkurs! :-D A teraz z całą powagą twierdzę, że Faflunio jest szczęśliwy :) Teraz niech tylko nabierze ciałka i pozostanie takim aniołkiem jakim jest, i domy będą się o niego bić!
  18. yyyyyyyyyyyy, czy coś się stało?
  19. No to jeszcze jedna twarzowa fota wykonana przez mistrzynię Fur :) [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUPjo36dUTI/AAAAAAABGwM/wxIMUyJtYZE/s600/IMG_8092.JPG[/img]
  20. Ha :-D[img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUPjfn9OoWI/AAAAAAABGuc/t5uoRYxW7FE/s600/IMG_7987.JPG[/img]
  21. Nie wiem ile ma lat, ale to chyba dojrzały chłopak jest. Po porannej wymianie z Furciaczek wiem, że Fafel szalał na dzisiejszym spacerku, aż miło było patrzeć :-D
  22. [LEFT][quote name='SkarpetKa']....jak mój koci furtrzak nie przestanie mi nachalnie wyjadać kolacji z talerza, to zaraz nie będzie problemu z karmą dla Fafelka :evilgrin: Jestem w stanie ofiarować w tej chwili troszkę pieniążków na karmę. Czy przelać to na konto fundacji?[/QUOTE] Uwielbiam czarny humor :-D [/LEFT] Podaję dane do wpłat: [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=#c00000][FONT=&quot]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT=&quot]Ul. Lodowa 2/1[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT=&quot]60-226 Poznań[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT=&quot][COLOR=#c00000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT=&quot]Konto:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT] [LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=red][FONT=&quot]07 2490 0005 0000 4500 6401 8021[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]
  23. Mamy nowego podopiecznego .... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201216-Fafel-biedny-Cane-Corso-zbiera-na-karm%C4%99-i-weta-i-szuka-fantastycznego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/201216-Fafel-biedny-Cane-Corso-zbiera-na-karm%C4%99-i-weta-i-szuka-fantastycznego-domu[/URL]! [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCEdpMYkI/AAAAAAABGtc/V4LsgH5GACE/s600/dscn7950.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCFQVI-iI/AAAAAAABGtk/PiYCUWymCQ0/s600/dscn7959e.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCGD9dDvI/AAAAAAABGts/vJ61hKXPhI8/s600/dscn7961t.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCHeq7COI/AAAAAAABGt0/s7TX-bT4UZ0/s600dscn7964.jpg[/IMG]
  24. [quote name='vena&vivi']Fur no co Ty - Faflun zameldowany u Ciebie - a ja niedługo się u niego zamelduję.[/QUOTE] Faflun czeka - on kocha ludzi ;)
  25. Fafel to najnowszy nabytek Fundacji "Głosem Zwierząt". Obecnie nie wygląda najlepiej, jest schorowany, zaniedbany, mega chudy i ma bardzo smutne oczy. Co w życiu przeszedł wie tylko on sam i ten, który go do tego stanu doprowadził. Najważniejsze jednak, że jest już pod opieką specjalistów od Cane Corso, w dt u Furciaczek. Furciaczku, będę Ci dozgonnie wdzięczna za przyjęcie psiaka pod swój dach :Rose: Trzeba ogromu miłości i cierpliwości by wyprowadzić psiaka na prostą... I nie ma wątpliwości, że nie ma lepszej osoby od Furciaczek by to zadanie wykonać. Ponieważ jesteśmy w początkowej fazie działalności, niestety nie mamy nawet na karmę dla chłopaka. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.... A oto Fafelek: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCEdpMYkI/AAAAAAABGtc/V4LsgH5GACE/s600/dscn7950.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCFQVI-iI/AAAAAAABGtk/PiYCUWymCQ0/s600/dscn7959e.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCGD9dDvI/AAAAAAABGts/vJ61hKXPhI8/s600/dscn7961t.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TUNCHeq7COI/AAAAAAABGt0/s7TX-bT4UZ0/s600dscn7964.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...