-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Za opieszale się to wszystko dzieje :(
-
[quote name='conceited'] wyszla tez sunia, ktory nigdy nie wychodzi z budy, mam taki nieudolny filmik, bo myslalam, ze robie zdjecie [URL]http://www.youtube.com/watch?v=STpjD_NPI0Y[/URL][/QUOTE] Jaka ona piękna.... Będzie nasza, obiecuję, że już wkrótce....
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']GoniaP czy ktoś od Was bywa na Bukowskiej? chodzi mi o jakies info o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122269&viewfull=1#post16122269"]sznaucerze[/URL] czy co to tam jest duże, czarne kudłate, którego zdjęcia wstawiła dziś Hala na wątek schroniska - czy jest kastrowany? i jakby się coś jeszcze udało, Hala chciała też o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122022&viewfull=1#post16122022"]spanielkę[/URL] zapytać rudą, która bardzo zmarniała i wygląda na obolałą[/QUOTE] Sznaucer przebywa w schronisku od października, oceniono go 2-3 lata. Nie jest kastrowany. Ma bardzo niepewny charakter, przymila się, a potem próbuje kąsać. Wg. mojej opinii powinien trafić do dobrego behawiorysty czy szkoleniowca, który by go rozpracował i zniwelował niepożądane zachowania. Spanielka ma około roku, ale jest agresywna :( Przy jakiejkolwiek próby złapania, dotkliwie kąsa. -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Karolinie K pięknie dziękujemy za wpłatę 30zł na konto Fuksika :-) -
Agaga 21 bardzo dziękujemy za wpłatę 30zł dla Farcika :-)
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']te moje trzy dyszki juz poszly;) wierze ze Viko z tego wyjdzie[/QUOTE] Dziękujemy pięknie Chita :Rose: Podaję wpłaty, które już są na koncie: Agnieszka G - 300zł Katarzyna P - 80zł Ania z Poznania - 32zł Razem: 412zł Darczyńcom pięknie dziękujemy! :Rose: -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']GoniaP czy ktoś od Was bywa na Bukowskiej? chodzi mi o jakies info o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122269&viewfull=1#post16122269"]sznaucerze[/URL] czy co to tam jest duże, czarne kudłate, którego zdjęcia wstawiła dziś Hala na wątek schroniska - czy jest kastrowany? i jakby się coś jeszcze udało, Hala chciała też o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122022&viewfull=1#post16122022"]spanielkę[/URL] zapytać rudą, która bardzo zmarniała i wygląda na obolałą[/QUOTE] Odpowiem Ci w ciągu 3 dni (mamy kocioł). Jeśli możesz zaczekać... -
[quote name='demi']a najlepiej to OD RAZU na Policje/ Straż dzwonić, wtedy mamy reakcje natychmiastową[/QUOTE] Naprawdę myślisz, że SM czy Policja zdążą nakryć właściciela psa w worku na głowie??? Nie sądzę. Jeśli się nie "zasadzicie" i nie zrobicie zdjęć (i to przez parę dni), facet pozostanie bezkarny!
-
Kara, zadzwonię do Ciebie jutro, ok?
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][CENTER][B]Banerek wersja 1, podlinkowany do tego watku. Drugi skończę jak się wyśpię [URL="http://tiny.pl/hcftz"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1743/goniagoniacopy.png[/IMG][/URL] :cool1: [/B][/CENTER][/QUOTE] Isadorko, dziękujemy za banerek. Zaraz się podlinkuję ;) Dziękuję też uczestniczkom dzisiejszej akcji zbiórkowej i tu wymieniam: Kasia Sz., Conceited, Helga@Ares, Ola. Mimo niedzieli zebrałyśmy 1000,77 zł. Pierwsza "zapchajdziura" już jest :) Potrzebujemy więcej! -
W mojej opinii najpierw świadek tej sytuacji powinien zrobić zdjęcia i nakręcić film. Dopiero później można uderzać do organizacji "by coś z tym zrobili". Podejrzewam, że interwencje spaliły na panewce z powodu braku dowodów, bo pewnie pies nie jest ani wychudzony, ani zaniedbany. A znęcanie się nad psem w najlepsze trwa.
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dzięki Stonko :) Żarty żartami, ale malec ma parwo i trzeba trzymać kciuki, by pomoc przyszła na czas. -
[quote name='KaRa_']trudno mi na dzien dzisiejszy powiedziec bo to zalezy kiedy mam caly dzien wolny.[/QUOTE] Spójrz w grafik ;)
-
No to żaden problem, żeby to zasłonić ;) Kiedy się możemy umówić na pomiary?
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Co u Orionka? -
[quote name='KaRa_']Niestety w jednym miejscu kojce się stykają na ok 1,5metra. Ja nie mam czym tego zasłonić bo plandekę psy mogą przegryźć, chyba,że jakąś płytę pleśniową załatwić... ale to tak na dwa czy trzy dni bo nie stać mnie na karmienie kolejnego psiego brzucha...[/QUOTE] Kara, a czy możesz mi przesłać zdjęcie tych kojców? Zawsze można te 1,5 m zasłonić i będzie awaryjny kojec. Przecież taki kojec jest na wagę złota, a karmę mam z wiadomego źródła, więc nie zostaniesz niczym obarczona.
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Skoro ma takiego diabełka w sobie, zważywszy, że wyłapałaś symptomy parwo na starcie, oraz ponieważ od razu otrzymał pomoc, wierzę, że wyzdrowieje. Ale charakterek, nawet w chorobie, to on ma ;) -
Tak, już wszystko dobrze :)
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
No właśnie. Trochę dużo nam się wali na głowę na początku działalności :( Nie wiem jak się wypłacimy za Farta, teraz Viko :( No i jeszcze trzeba utrzymać resztę. Jutro robimy zbiórkę w Chacie Polskiej w Skórzewie, może ludzie będą łaskawi dla naszych podopiecznych. -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
To bardzo wczesne stadium choroby, więc malec ma szansę. Helga wychwyciła pierwsze objawy! Mam nadzieję, że doktor ma surowicę i Viko wróci do życia. Na razie jest bardzo biedny :( -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Paulinko, ale chyba wszyscy przespali Twoją propozycję ;) Ale nie martw się, będą nowe zdjęcia, zrobi je nasza nowa wolontariuszka Ania. -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Już, już :) Ja się dziś niestety pochorowałam, ale nasza niezastąpiona Ala dołączyła do ekipy z UM i Straży Miejskiej i pojechali na miejsce. W domu mieszkają 2 kobiety, jedna nie do końca sprawna umysłowo, a druga niepełnosprawna fizycznie. Mają 11 dorosłych psów i niestety urodziło się niedawno 6 szczeniaczków. Psiaki wyglądają jak klony, więc podejrzewam, że zanim do akcji nie wkroczyła fundacja "Zwierzęta i My" i ich nie wysterylizowała (to jest info do sprawdzenia u źródła) kazirodztwo było na porządku dziennym. Jest ponoć tylko jedna suka niewysterylizowana, czy trzeba się zająć. Do domu kobiety nie wpuściły interweniujących, ale po negocjacjach jedna z nich pokazywała psiaki w progu. W środku jest ponoć taki syf, że babka z opieki społecznej nie mogła powstrzymać odruchu wymiotnego... Psy natomiast wyglądają dość dobrze. Oprócz tego, że żyją w brudzie, są otoczone swoistym rodzajem troski i miłości, mają spory wybieg. Ala wynegocjowała, że na początek oddadzą szczeniaki. Założymy tej sprawie oddzielny wątek, bo będziemy potrzebowali pomocy. Może jakaś inna fundacja w lepszej kondycji finansowej niż my, początkujący ;) , roztoczy nad malcami opiekę. My w tej chwili możemy jedynie je ogłaszać i próbować wyrwać je z tego piekła w ten sposób, ale nie stać nas ani na odrobaczenie (w tym środowisku efekt i tak byłby wątpliwy) ani na szczepienia :( Resztę napisze Ala jutro. A tu link do zdjęć: [url]http://picasaweb.google.com/Bolutojo/InterwencjaKalinowa?feat=directlink[/url] -
Ano parę osób pomogło, za co bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy :) Anna N - 50zł Bogusława G (studio paznokci) 150zł Paulina K - 30zł Co razem daje aż 230 zł!!! :loveu:
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dobra, jestem przyzwyczajona ;) Ale na wszelki wypadek - zapal kadzidło ;) -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Tylko nie zapomnij o klamerce na nos :evil_lol:[/QUOTE] Bowiem??????????????