-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Zapraszamy:diabloti:[/QUOTE] Rób porządki, nadciągam! :diabloti: -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
1. Fart nie ma dt, a musi opuścić klinikę... Ogromną krzywdą byłoby umieścić go na powrót w schroniskowym boksie. To fajny pies o dobrym charakterze... 2. Dziś miałam spotkanie z nową wolontariuszką, mamy ręcznie rysowane obrazki na aukcję lub bazarek 3. Ta sama wolontariuszka chce zrobić nowe zdjęcia Fuksowi - ma profesjonalny sprzęt 4. Viko - nasz, nie nasz? jest w dt u Helga@Ares i uczy się życia. Trzeba mu "pogrzebać" w mózgu by przywrócić go normalnemu światu 5. Jutro interwencja w sprawie ok. 20 psów - trzymajcie kciuki. -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Właśnie była u mnie koleżanka i nie pozwolił się dotykać kiedy on spał na łóżku, warczał i próbował gryźć i to nie na żarty. Na dziewczyny też warczy, [/QUOTE] Aż normalnie mnie świerzbi by to sprawdzić na własnej skórze, bo to przecie niewiarygodne u takiego szczyla! -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Właśnie Ci wysłałam Pyrdko :) -
Ups, dzwonił pan Doktor... Są 2 sprawy, więc zacznę od tej dobrej. Fart jest ZDROWY!!! Dziś zrobił piękną, zdrową kupkę i cała lecznica świętowała :-D Wcina karmę trzustkową aż mu się uszy trzęsą, jest wesoły, robi siusiu samodzielnie, brzusio nie boli itd. itp. Miał robione badanie kału, treść pokarmowa strawiona i brak robaków :) Na razie musi do końca zjeść worek karmy trzustkowej, potem można próbować go przestawić na normalną karmę. Jeśli nie pojawią się niepokojące objawy będzie to znaczyło, ze zapalenie jelit było ostre i jednorazowe, jeśli natomiast pojawią się sensacje to znaczy, że to schorzenie przewlekłe i trzeba będzie wrócić do karmy leczniczej. Zła wiadomość jest taka, że w zasadzie Fart powinien już opuścić klinikę. Wyprosiłam czas do poniedziałku, ale ponieważ lecznica to nie hotel, w poniedziałek musimy go zabrać. Pytanie rozpaczliwe brzmi: DOKĄD? :(
-
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
mamy budę dla bernardyna, w całkiem dobrym stanie. Wymiary: długość: 90, szer.70, wys. 80. Będzie ok? -
W piątek ma mieć robione badania, i jeśli wyniki będą dobre, będzie mógł opuścić klinikę. Max do poniedziałku będziemy musieli go zabrać ...
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']szpitalik powstal dzieki bylej wolontariuszki Monikap[/QUOTE] Szpitalik dla kotów, a i owszem i niezaprzeczalnie. Ale szpitalik dla psów został odremontowany z budżetu i dotacji. -
Martwię się o Farta :( Tzn. należy się cieszyć, że z dnia na dzień jest lepiej klinicznie, ale to naprawdę fajny pies... To będzie dla niegop dramat, jeśli będzie musiał wrócić do Dopiewa i jego świat znów zamknie się w 4 ścianach małego boksu :(( Rozpuściłam wici wszędzie, niestety narazie bez rezultatu :(
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Ale tu tłuuuuuuumy! :( -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Tak na poważnie, to pierwszy taki przypadek w mojej psiej "karierze"... Trzymam kciuki za sukcesy adopcyjne. -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Przyznaj się, rozmnożyłaś Vikę, a teraz ściemniasz, że niby Viko jest ze schronu ;) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87'] Nie wiem natomiast jak obecnie za rządów nowego kierownika wygląda szpitalik bo faktycznie wcześniej było tam kilka niedociągnięć. Możliwe, że jest lepiej.[/QUOTE] Szpitalik został wyremontowany. Dobudowano parę nowych kojców. -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
I jak minęła nocka? -
[img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TSwco-VdyqI/AAAAAAABGNI/E4SdJmhvNpY/s600/150910_080955_0.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TSwcqlpONeI/AAAAAAABGNY/7l2TjNuJXGI/s600/IMG_3567.JPG[/img]
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Fuks potrzebuje profesjonalnej sesji zdjęciowej! Kto się tego zadania podejmie? -
Słodziak z tego Viko :) Fart czuje się lepiej. Chyba najgorsze za nami. Czy ktoś ma pomysł na jego dt po wyjściu z kliniki???
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Po wątku: Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!,a szczególnie ostatnich wstrząsających stronach z radością czytamy ten.Jak dobrze,że tacy ludzie utworzyli fundację-jak dobrze,że tacy ludzie bezkompromisowi,szczerzy,odważni działają. Powodzenia życzymy w działaniu na rzecz mniejszych braci!Gdybyśmy byli bliżej-może jeszcze raz by człowiek zaufał?Może jeszcze raz by uwierzył?No i gdybyśmy byli młodsi...... Ela[/QUOTE] Dziękujemy pięknie za zaufanie i wszelkie życzenia. Oby się spełniły... -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Nie słuchaj Aniu tylko Prezesuj, Prezesuj, Prezesuj[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Oj narażasz mi się coraz bardziej :obrazic::nono: Uaktualniłam pierwsze posty ;) -
A co wyście się tak nalgle ożywiły z tym Champusiem, rocznicy nawet nie ma ;)
-
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Objawił się super dom w Bydgoszczy. Gdyby Beniu tolerował koty, znalazłby tam raj... -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Ojej, jak tu pięknie, czysto i przejrzyście Pani Prezes :) Oby tak już zostało :) [/QUOTE] Czy to jakiś ptrzytyk z Twojej strony, MŁODA???!!! :mad: [quote name='conceited']w pierwszych dwoch postach i owszem:evil_lol: [/quote] No, i następna wtóruje :mad: /QUOTE] [quote name='Akrum']aż żałuję że w Poznaniu nie mieszkam, bo od razu bym się do Was Goniu przyłączyła razem z dziewczynami :)[/QUOTE] To, że nie mieszkasz w Poznaniu to żadna przeszkoda ;) [quote name='conceited']to mozeby na pierwszej stronie podac informacje kto nalezy do fundacji ?:cool3:[/QUOTE] Of course, zaraz podam :) [quote name='stonka1125']Witam serdecznie PANIĄ PREZES ! Życzę siły przede wszystkim, miliona darczyńców i jednak jak najmniej bidoków do ratowania. Pozostaję w ukłonach :lol::lol::lol:[/QUOTE] Anuś, dzięki za życzenia :loveu: Następnym razem podaruj sobie tą prezes, ok???:mad: -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited'] No to jak? Szukamy kogos na wizyte? Polecicie kogos z okolic?[/QUOTE] W Elblągu jest AgaiTheta - trzeba do Niej uderzyć. -
Dzięki Isadorko. Choć wątek troszkę zaniedbany, to nie zaniedbujemy kontaktu z Piotrkiem, nowym opiekunem Champusia. Champuś jest w tym domu najważniejszy, wokół niego kręci się życie. Pięknie przybrał na wadze, od miesięcy nie wymiotuje, bo Piotr opanował sztukę karmienia psiaka na stojaka do perfekcji. Champuś ma dużo ruchu, ma wspaniałą opiekę i jest bardzo kochany. Piotr przyznał się zupełnie niedawno, że zdobył się by obejrzeć pierwsze zdjęcia psiaka. Nie mógł uwierzyć. A jednak cuda się zdarzają :)
-
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Myśliwych nie lubimy:( Pytanie, czy psiak miałby dostęp do domu, czy byłby skazany tylko i wyłącznie na podwórze? Mówienie pełnymi zdaniami i do tego jeszcze gramatycznie poprawnymi to niewątpliwie wielki atut ;)