Jump to content
Dogomania

elficzkowa

Members
  • Posts

    11688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    48

Everything posted by elficzkowa

  1. Bardzo mi przykro... Migotka, moja ulubienica... Dla wszystkich światełko pamięci Nie jesteście historią, ja o Was pamiętam .
  2. Jeśli znajdzie się miejsce dla tego psa, który został sam, moja siostra daje stałą 30 zł a ja dam stałej 20 zł.
  3. W takim razie numer konta mam. W poniedziałek zrobię przelew. Biedne te psiaki. Jak dobrze, że je bierzecie pod swoje skrzydła. W miarę możliwości będę im pomagać finansowo.
  4. Bardzo współczuję. Zawsze z rozczuleniem patrzyłam na jej zdjęcia. Tyle razy ją ratowałaś... Flapi [*]
  5. Tolu, bardzo mi przykro.
  6. Myślę, ze Grosio spokojnie znajdzie swój domek. Wygląda na bardzo pozytywnego psiaka.
  7. Dam 20 zł stałej.
×
×
  • Create New...