Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Koty u babinki są dokarmiane, zawiozłam karmę państwu emerytom. Na razie zaprzestałam działalności z powodu świąt i sprzątania chałupy przed przyjazdem Pawła. Powiedział, że i do soboty zostanie, jeśli nic się nie będzie działo z jego oczami. Z feromonami nie miałam do czynienie, ale ...skoro doswiadczone kociary radzą, spróbujemy :)
  2. Umówiłyśmy się z panią Martą, ze dzwoni jakby się coś działo, albo jak by o coś chciała zapytać. Wiec na razie nie dzwoni. Ja się zabrałam za wyrób uszek z grzybami, wstawiłam mięso do pasztetu - się zrobi, się zamrozi, się nie myśli o jakichś oddanych wczoraj psach.......
  3. Eh, strasznie pusto w domu........Kanapę w holu zajęła Bianka - czyli natura nie lubi próżni :(
  4. Gapa ze mnie, bo nie naładowałam baterii w aparacie, a z komórki to taki byle jakie wyszły....... :( [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url]
  5. Bianeczka została sama, bez Amisi - ta pojechała dziś do domu do warszawy......
  6. Jestem, dziewczęta :) Ami pojechała. Jak tylko Państwo wjechali na nasz teren, Tomek zamknął bramę, a ja wypusciłam psy. Sonia, Ami i Bianka rzuciły się do łaszenia, pokazywania brzuszka, Nusia szczekała, Zulka wybiegła, ale jak zobaczyła obcych, wróciła do domu. Od razu prawie 7-letni Maks kucnął przy Amiśki, głaskał, śmiał się, a ta nie wiedziała z radości co jeszcze mu pokazać, podawała łapki, kładła mu głowę na kolanach. Bianka nie była dłużna :) Potem spokojnie zjedliśmy kartoflaka i na deser ptysie z bitą śmietaną , wygłosiłam pogadankę czym i kiedy żywić psa imieniem Ami, jak postępować z psem w pierwszych dniach po adopcji, jak wyprowadzać psa na spacer itp, itd. A potem spacer z psami - niestety krótki, bo głupki zaczęły strzelać petardami na sąsiedniej ulicy i klops, Ami poprosiła o powrót do domu... No a później Maks wziął SWOJEGO psa na smycz, wyszli do samochodu i pojechali :( Teraz pani dzwoniła, że są na spacerze i idą na zapoznanie się z Chmurką. Mam nadzieję, że się panny polubią.
  7. Jutro będę czekać z kurpiowskim rejbakiem na obiad, i jakimś ciastem :). Dam Amisi obrożę, smycz, kocyk i zabawkę - jedna się uchowała, reszta w ogrodzie zakopana pod krzewami :(. I karmy, tego fitmina dam, niech ma pamiątkę pod domu tymczasowym Oczywiście, jeśli się pani zdecyduje, bo i tak może być, ze się sunia nie spodoba w realu - ale właśnie po to jest ta wizyta.
  8. A brzuszek ładnie się goi, można go obejrzeć w całej okazałości (i pocałować przy okazji :) ) [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/][/url]
  9. I Bianusia tak fajnie co jakiś czas zadziera ryjek, patrzy mi w oczy i znów z westchnieniem się wygodnie kładzie na kolanach :) Cudak, jakich mało :) Kupiłam smyczkę za 17 zł, będzie albo dla Bianki, albo jutro na wyprawkę dla Amisi: [url=http://postimage.org/][/url]
  10. Wpłynęła kaska od Mattilu - 124,59 zł - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!! A tak sobie oglądamy Teleekspres: [url=http://postimage.org/][/url]
  11. Kejciu zamówiła Faliway doa kotów - DZIĘKUJĘ :) wkład + dyfuzor 518560.13 Feliway dyfuzor z feromonem F3 - Dyfuzor i flakonik 48 ml 99,80 zł Zapłaciłam z pieniędzy bazarkowych (30 zł) plus uszczknęłam 60 zł z pieniędzy od Mattilu na Biankę...
  12. Duze też są fajne, a i psocą mniej :)
  13. W każdym razie jest to łamanie ustawy o ochronie zwierząt - bo trzeba zapewnić Dobrostan w szerokim tego słowa znaczeniu.
  14. He, he, masz rację, na darmo przecież Ami dołków nie kopie :) Ona właściwie robi rowy i rowki, idzie po śladach nornic, które robią sobie korytarze pod trawą. Kiedyś, jak była jamniczka Pelasia i kopała namiętnie dziury w sadzie przy miejscu na ognisko, to dziewczyny poradziły, by posadzić kartofle w nich, by do ogniska były pod ręką ;)
  15. Amen :) :) U nas teraz 9 stopni na plusie - aż dziwnie się oddycha, tak ciepłe powietrze ...
  16. Ciężko jakoś na sercu... Choć dziś kolejny dołek na trawniku przybył - dobrze Amiśce zrobi mieszkanie w bloku :)
  17. Co tam u psiaków?
  18. I co z psiakami?......
  19. Czy jest ktoś (z wolontariuszy) na dogomanii z Ostródy? Ze schroniska?
  20. Mamo, 7 miesiecy - jak oddać mam SWOJEGO psa? No jak?? ;) :)
  21. dobry pomysł z tymi ogłoszeniami na warszawę, bo ja też myślę, ze to szansa dla maluszków, ba! może i dla Mamuśki :)
  22. Możecie , Kobiety, z mównicy sejmowej przemawiać :lol:
  23. Kasiu kochana, popatrz proszę w wolnej chwilce w e-sklepach, jaki mam kupić ten Feliway, żeby nie było drogo, jakiś mały pojemniczek?...Albo zamów mi na mój adres, ja zapłacę. Chciałam Ci wysłąc pw, ale masz zapchaną skrzynkę.
×
×
  • Create New...