-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Niestety, treść na fb jest niedostępna dla wszystkich. Może zrób album i udostępnij publicznie.
-
Podaj linka do fb, podrzucimy, udostępnimy :)
-
Sunia po wypadku ! Obolała, wychudzona, potrzebne leczenie !!!
malagos replied to Yoko93's topic in Już w nowym domu
Fajna sunia! -
No, no, z Krakowa do Olecka....cała prawie Polska :) Może zrobisz przystanek u mnie, na Kurpiach? :) O, a w powrotną drogę zabierzesz do Krakowa Amiśkę :)
-
To taka osoba przewidująca, przezorna, czy jakoś tak :)
-
A to tak z kurpiowska:)
-
Akurat Blaneczka z Kenią się czasem kłóciły, zamiast bawić :) Pani Paulina ma córkę 11-letnią - przyjechała z nią, bratem (który ma psa po wypadku z autostrady, Śrubek się nazywa, od śrub w złamanych kościach) i ojcem. Ten tata ma dwa psy pochowane w Koniku Nowym - widać, że bardzo lubi i szanuje psy. Pani miała kiedyś labradorkę biszkoptową i dlatego wypatrzyła Biankę na fb, właściwie album suni zrobiony przez Ratujmy Kundelki pokazał jej właśnie brat. Oboje prowadza małą firmę na sąsiedniej ulicy i Beza (takie imię zostanie) ma być zabierana do pracy, by nie siedzieć samej w domu. Pani teraz dzwoniła - droga spokojna, po przyjeździe do Warszawy spacer po osiedlu -siusiu pokazowe na śniegu :) Potem kilka chrupek, teraz odpoczywają na kanapie, Beza wtulona w panią. W domu u nas cisza jakś dziwna, spokój. Na kanapie towarzyszy mi ...Amiśka, która raczej nigdy tak nie robiła...
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pani sama powiedziała, ze za daleko. Mam rzeczywiście stracha - Amisia a miasto - winda, ulica, spacery. Przenoszę te lęki na Biankę, tak mi ta poprzednia adopcja dała w kość. -
Tyle tej biedy w potrzebie, że hej! Nie sposób wszystkim pomóc...
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon w sprawie Ami - ale pani z Wrocławia, pogadałyśmy chwilę i tyle..Ma dzieci i szuka młodego psa, a w schronisku powiedzieli pani, że same dorosłe i stare.... -
Sunia po wypadku ! Obolała, wychudzona, potrzebne leczenie !!!
malagos replied to Yoko93's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, zaciskamy kciuki do odwołania :) -
Kryśka! No patrzcie, jaka prześpiegowna, no!
-
Ale ja nie mam rudego psa, tylko czarne i łaciate, buuu........
-
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Uff, dobrze, ze po wszystkim :) -
Sunia po wypadku ! Obolała, wychudzona, potrzebne leczenie !!!
malagos replied to Yoko93's topic in Już w nowym domu
I jak sie sunia czuje, dobrze już nią? -
Ja mam w awatarku właśnie Nutkę sprzed 10 lat :)