Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ronja z doswiadczenia wiem, ze siuśki można złapać chodząc za sunią z łyżką wazową i jak tylko kucnie, podstawić tam gdzie trzeba. Jak chcesz, mam taką od srebrnego kompletu :eviltong:
  2. Są piekne, wrecz imponujące :crazyeye: Ciekawe, co przyniosą wyniki badań...oby nie gronkowca złocistego, bo cięzka to cholera do leczenia :shake:
  3. [quote name='ewu']A co z tymi innymi psiakami w boksach?? da się cos w tej sprawie zrobić?:-( :shake:[/quote] Nie przypuszczam... Trzeba by przebudować schronisko, zlikwidować ten beton, ogrzać budynek.. ale to tylko mrzonki. Spółka cywilna robi co chce, w końcu po to załozyli działalność gospodarczą :angryy:
  4. ???? ;) A macie na stanie cos maleńkiego, kudłatego, suczego i podobnego do teriera, pudla, yorka? Mozna zaryzykować i po wyciagnieciu ze schroniska ZACZĄĆ przewozić po Polsce....:cool3:
  5. No moze nie wypada się śmiać ze starszej damy, ale popatrzcie na ten ogonek z kitką na końcu! Cudo!:loveu:
  6. Z Kielc Punia przyjechała do Warszawy we wtorek, z Agnieszką (znam tylko z rozmów telefonicznych). Tu w pułudnie odebrała ją na moją prosbę Jo37, wzieła do pracy, po rozmowie telefonicznej z Mycha101 uzgodniłyśmy, że Jo37 nie wsiada natychmiast w samochód (co już chciała zrobić :-o ) i nie przywozi mi suni te ostatnie 100 km, ale zrobi to Mycha, bo i tak codziennie dojeżdżad do Warszawy do pracy. I Ola wzieła Punię od Jo37, zabrała do swojej pracy i zadzwoniła do mnie, ze zakochał się w suni prezes. A dalej znacie...... To naprawde skomplikowana historia :razz:
  7. Serce się kraje gdy czytam o tych biedakach.. A ta sunia, tyla przeszła, a ile ją jeszcze czeka w życiu? Oby jak najlepsze rzeczy....
  8. Sobota wieczór - czy odbyło się łapanie? Czy zebrałyscie ekipe? Nie mogę Wam pomóc, ale ciagle tu zagladam - przeciez ta sunia jest śliczna, domowa, a taka dzika :shake:
  9. No moze ten tydzień jakoś przetrzyma, a Wy załatwicie 2 sprawy za jednym zamachem (Papcio).
  10. Krecik jest w fundacji Emir? Czy w lecznicy? Cale szczęście, ze nie w tych okropnych warunkach...:shake:
  11. No patrzcie, ależ to pręgowane po mamusi cudeńka :loveu:
  12. I co z Punią? Jak to światełko w tunelu, świeci czy zgasło?
  13. O, tak powinno być! Kolejka po śliczna starowinkę! Tych starszaków jest na dogo tyle, ze starczy i na poznań, i na Warszawe :cool1:
  14. Lejdi jest przesliczna! ...........:loveu: I już tylko będzie lepiej
  15. Hurra! Nareszcie ten pies rozpoczyna normalne życie!
  16. KingaW, mama jak najbardziej wskazana, bym miała z kim wypić piwo, bo Wam, młodziezy młodszej, zezwalam na sok jabłkowy :evil_lol:
  17. O mój Boze, tragedia... Oba psiaki piekne i takie biedne :shake:
  18. Tak sie cieszę, ze małeństwo wychodzi na prostą!
  19. Kiwi, za dom u Jo37 mogę poręczyć głową :p Jo37 jest "z naszej bajki", to człowiek "normalny" jak my wszyscy. Przywiozła mi do domu - (100 km z Warszawy) starego kota, którego, ot tak wypatrzyłam na forum kocim w Poznaniu , poprzednio Drobinkę, a 2 dni temu biegała po Warszawie, zeby przejać Punię z Dierżoniowa. To tylko akcje dla mnie i mojej menażerii, a ile zrobiła dla innych! To złoty człowiek! Ps. Jo, jestes mi winna piwo w niedziele (no, spróbuj nie przyjść do Jadłodajni filozoficznej :mad: ) za tę laurkę! A po drodze z Krakowa przywieź mi ratlerkę od Erki :evil_lol:
  20. kurcze, nie daje mi spokoju ta uroda Mopsi... Podobieństwo do jakiejś rasy.....:sg168: Już nie jedna bida okazała sie całkiem "rasowym" psiakiem! A jak to ułatwia życie :multi:
  21. Dziewczyny kochane, na watku starachowickim, zalożonym perzez Majaa szukaja psa podobnego do Tiko - tam jest jego zdjecie. W Ostrowi jest podobny, niewielki, półdługa sierść, rudo-biały pysio. moze ktoś ma chwilkę czasu i 'połączy"oba wątki, ja zaraz muszę uciekać z netu. Proszę!:cool1:
  22. [quote name='justynavege']Dziękuję wszystkim którzy pomogli znalezc Puniatej domek :) malagos mam fajnego chlopaka ktoremu tymczas bardzo potrzebny [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31765&highlight=MURZYN[/URL][/quote] Justynko, mam w domu tymczasowym sunię z Ostrowi, miejsce już zajęte. A poza tym moge brać tylko małe suczki (ogród - pasja mego TŻ,ale nie będę sie kłócić, bo POZWOLIŁ brać choćby i te suczki, zajmuje sie nimi na równi ze mną, wyprowadza na spacer i przede wszystkim-leczy, szczepi, odrobacza itp. jako wet, za darmochę :cool1: ) . Nie mogę przegiąć pały :shake:
×
×
  • Create New...