-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Łęczyca- parka ON-ków z pseudohodowli- Dager i Elza mają domy
malagos replied to Imbirka's topic in Już w nowym domu
Są piekne, wrecz imponujące :crazyeye: Ciekawe, co przyniosą wyniki badań...oby nie gronkowca złocistego, bo cięzka to cholera do leczenia :shake: -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
malagos replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']A co z tymi innymi psiakami w boksach?? da się cos w tej sprawie zrobić?:-( :shake:[/quote] Nie przypuszczam... Trzeba by przebudować schronisko, zlikwidować ten beton, ogrzać budynek.. ale to tylko mrzonki. Spółka cywilna robi co chce, w końcu po to załozyli działalność gospodarczą :angryy: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
???? ;) A macie na stanie cos maleńkiego, kudłatego, suczego i podobnego do teriera, pudla, yorka? Mozna zaryzykować i po wyciagnieciu ze schroniska ZACZĄĆ przewozić po Polsce....:cool3: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Z Kielc Punia przyjechała do Warszawy we wtorek, z Agnieszką (znam tylko z rozmów telefonicznych). Tu w pułudnie odebrała ją na moją prosbę Jo37, wzieła do pracy, po rozmowie telefonicznej z Mycha101 uzgodniłyśmy, że Jo37 nie wsiada natychmiast w samochód (co już chciała zrobić :-o ) i nie przywozi mi suni te ostatnie 100 km, ale zrobi to Mycha, bo i tak codziennie dojeżdżad do Warszawy do pracy. I Ola wzieła Punię od Jo37, zabrała do swojej pracy i zadzwoniła do mnie, ze zakochał się w suni prezes. A dalej znacie...... To naprawde skomplikowana historia :razz: -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Sobota wieczór - czy odbyło się łapanie? Czy zebrałyscie ekipe? Nie mogę Wam pomóc, ale ciagle tu zagladam - przeciez ta sunia jest śliczna, domowa, a taka dzika :shake: -
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
A jakże, będziemy zagladac! -
No moze ten tydzień jakoś przetrzyma, a Wy załatwicie 2 sprawy za jednym zamachem (Papcio).
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
malagos replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Krecik jest w fundacji Emir? Czy w lecznicy? Cale szczęście, ze nie w tych okropnych warunkach...:shake: -
No patrzcie, ależ to pręgowane po mamusi cudeńka :loveu:
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
malagos replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
O, tak powinno być! Kolejka po śliczna starowinkę! Tych starszaków jest na dogo tyle, ze starczy i na poznań, i na Warszawe :cool1: -
Lejdi jest przesliczna! ...........:loveu: I już tylko będzie lepiej
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
malagos replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Hurra! Nareszcie ten pies rozpoczyna normalne życie! -
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Tak sie cieszę, ze małeństwo wychodzi na prostą! -
Kiwi, za dom u Jo37 mogę poręczyć głową :p Jo37 jest "z naszej bajki", to człowiek "normalny" jak my wszyscy. Przywiozła mi do domu - (100 km z Warszawy) starego kota, którego, ot tak wypatrzyłam na forum kocim w Poznaniu , poprzednio Drobinkę, a 2 dni temu biegała po Warszawie, zeby przejać Punię z Dierżoniowa. To tylko akcje dla mnie i mojej menażerii, a ile zrobiła dla innych! To złoty człowiek! Ps. Jo, jestes mi winna piwo w niedziele (no, spróbuj nie przyjść do Jadłodajni filozoficznej :mad: ) za tę laurkę! A po drodze z Krakowa przywieź mi ratlerkę od Erki :evil_lol:
-
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
kurcze, nie daje mi spokoju ta uroda Mopsi... Podobieństwo do jakiejś rasy.....:sg168: Już nie jedna bida okazała sie całkiem "rasowym" psiakiem! A jak to ułatwia życie :multi: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']Dziękuję wszystkim którzy pomogli znalezc Puniatej domek :) malagos mam fajnego chlopaka ktoremu tymczas bardzo potrzebny [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31765&highlight=MURZYN[/URL][/quote] Justynko, mam w domu tymczasowym sunię z Ostrowi, miejsce już zajęte. A poza tym moge brać tylko małe suczki (ogród - pasja mego TŻ,ale nie będę sie kłócić, bo POZWOLIŁ brać choćby i te suczki, zajmuje sie nimi na równi ze mną, wyprowadza na spacer i przede wszystkim-leczy, szczepi, odrobacza itp. jako wet, za darmochę :cool1: ) . Nie mogę przegiąć pały :shake: