Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. A moze tu ją ogłoś? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=51[/URL]
  2. Nie wiem , gdzie szukać forum terierów... Ale podnoszę maleńką, jest rerelacyjna!
  3. Chyba przechwaliłam Lilusię :shake: Rano cały salon w sraczusi, w rogu siusiu... Suczydło markotne, nie przyszło do kuchni na śniadanie :cool1: Na dworku się kuli, nie bawi sie z Dalią, kupeczka śluzowa, rzadka :shake: Juz dostała leki, zamknęłam ją w kuchni. Wczoraj wieczorem Liluś dostała kawałeczek ogona wołowego do ogryzania, długo się nim nie nacieszyła, bo zabrała jej kostkę Dalia. Czy to moze być przyczyna?....
  4. no mówcie co chcecie, ale imię Malinka przynosi szczęście!
  5. Ależ to cudna opowieść!! :loveu: Pozdrów swioich Rodziców, to kochani ludzie :p
  6. [quote name='supergoga']Dziwne że nie znają, bo ja znam Fundację Felis - dowiem się o szczegóły moich fundacyjnych koleżanek - które zajmują się kotami. Ale ta Fundacja jest i to prężnie działa - wiem, bo o ile się nie pomyliłam była organizatorem Wystawy Kotów w Poznaniu.[/quote] Fundacja, która reprezentowała ta kobieta, miała warszawski adres, przeczytałam na identyfikatorze.
  7. Oj, ja chyba z Wami rozwód wezmę :placz: A jakiej wielkości jest ta Gumisiowato-Frotkowata dziewczynka? Dziewczyny, a tak zupełnie z innej beczki, czy ktoś jutro będzie w Arkadii? Ja byłam dziś i dałam datek pani -wolontariuszce fundacji Felix (chyba, albo Felis) z Warszawy. Na miau raczej nie znają takiej Fundacji....Identyfikator zrobić sobie moze każdy...i naciagać ludzi też.... Stała przy ruchomych schodach naprzeciwko głównego wejścia, moze ktoś to sprawdzić?
  8. Ta niunia moze być doa starszej pani z wnusią , na przykład :cool3: Jest taka pogodna, cichutka, jeszcze zastraszona, a wielu rzeczy uczy sie od moich suczynek. Myślę, ze sępienia też się nie da uniknać :diabloti: Ale jeszcze nie umie okupować kanapki przed TV ani wielkiego fotela, to też trzeba nadrobic :eviltong:
  9. To szkoda,że tak szybko zrezygnowałaś. Pies cierpi, no to niech cierpi :shake: Nikt nie pomógł, nie pojechał do Ciebie i nie wziął pieska do domku, szkoda.... Szkoda, że nie jesteś przyjacielem zwierząt.
  10. W Ciechanowie mieszka tylko jedna dogomaniaczka, Mycha101, moze ją poproś o podanie kontaktu... Tanitka, a skad masz te zdjęcia? Z jakiejś strony schroniska czy cuś?
  11. Pixie, pomysł super. Ja też wierzę w młodzież i szkołe, to sa otwarte serca i głowy. Pomocy można poszukć np. tez w fundacji "Pod Psim Aniołem" u p. Wypycha, mnie duzo pomógł. [URL]http://www.psianiol.org.pl/[/URL]
  12. A to Lili, w poniedziałek zdjecie szwów, kilka dni na podtuczenie i mozna szukać domu. Maćko, na allegro mozna juz ja dać, zanim znajdzie dom, też minie jakiś czas (ostatnio było to 7 tyg.....) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40361&highlight=Moja+ma%B3a+s%B3odka+Lilli[/URL] Jutro moze kilka nowych zdjęć, takich z ogonem na grzbiecie, a nie na brzuchu :cool3:
  13. To i koty tam sa? :shake: Tan persik....mam 2 takie :-(
  14. Nataszka to taka brazowa gładkowłosa sunia podobna do posokowca... Jest tu na wątku jej zdjecie gdzies, ale nie umiem przekleić....:oops:
  15. Ta mała bździągwa, jak uprzejmie ją nazwałaś, jest słodkim pieszczoszkiem! Gdy wróciłam dziś z zakupów, w progu powitały mnie wszystkie suczki, a Lilli aż przeciskała sie przed inne, zby być najbliżej mnie. Jeszcze ma taki odruch obronny, znieruchomienie z pochyloną głowa, gdy podchodzę do niej, np. aby pogłaskać albo stwaim przy niej miseczkę z papusiu. W poniedziałek zdejmiemy szwy. No i mój domowy lekarz nie radził tera kąpieli, dopiero po poniedziałku. Ale śnieg robi swoje, Liluś jest prawie czysta. A jej ulubiona zabawa, to polożyć pyszczek w śniegu, tylne nóżki to napęd i tak pędzi po zaśnieżonych trawniczkach :loveu: Strach pomyśleć, co bedzie jak trafi na kamień :eviltong: - chyba bokserek :diabloti:
  16. Laruś, a co z Nataszką? ona była zdaje sie w zaawansowanej ciąży....:shake:
  17. No nie!! :shake: Identyczny piesek mieszka u mnie na wsi, nawet (!) jest do domu wpuszczany....:-( A ja tymczas mam zajety!! Pogadam z mężęm..........
  18. To czekamy na zdjecia... aż się boję.............:cool1:
  19. A ten spanielek, to nie ten co tak atakował dziewczyny? Udziabał Felę....
  20. Taaaa Ciekawe co zrobisz, jak znajdziesz jeszcze jednego kota? :evil_lol: :cool3:
  21. To kota zostaje u Ciebie? To rewelacja! Tweety, ile teraz masz kotów?
  22. Mówi się ,ze życie przerasta kabaret :shake:
×
×
  • Create New...