[quote name='ANKA_89']dzięki, dzięki:loveu:
od wczoraj jest nowa sunia, ok.6-7kg, zachowuje się jak szczeniak i tak wygląda, ale ząbki wskazują, że jest troche starsza, bardzo ładna, milutka w dotyku , gładka tricolorka, sunie przywiózl pan, którego znajoma przygarnęła ją z ulicy i przez kilka dni sunia mieszkała w bloku, gdzie była grzeczna, nawet ten pan nie wiedział dlaczego pozbyto się suni z bloku, pani tłumaczyła, że to nie jest jej pies i nie może go przygarnąć, ale pies był na tyle jej , żeby mogła zdecydowac o umieszczeniu go w schronisku...., zdjęcia mam w aparacie, jak będe mieć dłusza chwilę wrzuce[/quote]
Szkoda, ze ludzie nie maja serca, a i czasem rozumu :shake:
Wrzuc w wolnej chwili tę laleczkę, popatrzymy....