Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. :sg168: :siara: Bojam się zapeszyć....
  2. Może nie jestem w temacie, ale czy udało sie złapać te przestraszoną sunię, która uciekła nowym państwu?
  3. Bidną ma tę buzię, taką opuchniętą...ciekawe, jak z apetytem? Jeść moze nie chcieć, ale ważne, zeby pił wodę...:cool1:
  4. Ślicznotko, dlaczego nikt Ciebie nie pokochał?
  5. Patrzcie, jakie damulki :cool3: Na spacerek z pieskami, no proszę! A nie lepiej to w czasie deszczu posiedzieć w domu?
  6. Ja też bardzo sie cieszę!!! a olecko milo wspominam z dorocznego Przystanku Olecko....
  7. Hurrra!To bierzmy się do pobicia rekordu w maju!
  8. Jakaś taka inna Mopcia na zdjęciach, wydaje się mniejsza i łagodniejsza... Myslę, ze będą z niej jeszcze ludzie :razz:
  9. No bardzo jestem ciekawa, jak to będzie w ten piatek... Tak bardzo bym chciała, zeby się suczydło okazało poczciwą "starą Franią" i żeby to nie był kaszel zakaźny :cool1:
  10. Charcia jest taka śliczna! Dlaczego nadal w schronisku? czy jest w boksach, których nie odwiedzaja ludzie przychodzacy do schroniska?
  11. Amisiu, nie mam tyle miejsca dla piesków na stałe.. Jamniki są urocze i bardzo kochane, ale tyle biedulek potrzebuje naszej pomocy! One ze swoim cudownym charakterem podbiją serce nowej pańci, a u nas zwolni się dom tymczasowy.... ale nikt o nie nie pyta :shake: Nie licząc tego młodzieńca od zagryzionej jamniczki przez pittbula :diabloti:
  12. Tak mi szkoda tej suczki...co ona musi czuć siedzac w schronisku?...
  13. Kochane cioteczki, a może by zmienić tytuł? Ten się ździebko zdezaktualizował...:cool3:
  14. Niemożliwe :crazyeye: Jeszcze piekniej się nie da! :diabloti:
  15. Ja! Ja chcę wiedzieć! Proszę...:roll:
  16. jak zwykle nie widzę postów, ostatni Bianki z wczoraj... I kurcze nie wiem, ci słychać nowego...! Ale jamniczki są nadal u mnie i sobie czekają, cudne, cieplutkie, kochane!
  17. To i ja się niesmiało wtracę - jak cholerka widać, ze LOS coś chce przekazać! Basiu...to chyba suczynka dla Ciebie!
  18. Ale dostała w nagrodę to ciacho? Dostała, dostała? :evil_lol:
  19. Cóż widać,że to wiejska psinka. Tym bardziej zadziwiajace, że tak szybko poznala miejskie zycie!
  20. Czekamy na efekt! Dziekuję pomagajacym cioteczkom!
  21. Mogę sie dołaczyć?...:oops: To znaczy moje jamniczki... JamniczaRodzina ma dać ogłoszenie do GW, zobaczymy, jaki efekt będzie! O ile bedzie...:shake:
  22. Jak Tunia? I niech mi kto powie, ze zwierzęta nie cierpią przy porodzie, raz sie mądrzył taki jeden!
  23. Trzeba jej spokojnego domku! I wiele, wiele miłości i serca!
×
×
  • Create New...