Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ewu, niestrudzona bojowniczko, czekam tylko na wypłatę i podeślę jakąś kasę na maluszki. Trzymaj się ciepło :kiss_2:
  2. Cudne kocidło! i takie wdzięczne i spokojne.. :loveu: Mortes uratowałaś kolejne istnienie. Nie ma słów podzięki i szacunku, które by wyraziły to, co robisz. :kiss_2:
  3. To wszystko, co piszecie to szczera prawda. Mortes, żadnego wstydu proszę nie okazywać, bo... nie wypada! :laugh2_2: Ja też czekam tylko na wypłatę i poślę moją "złotówkę" dla Posejdonka Donka Felusia :)
  4. Ciekawe, czy pytający Twą grzeczność w ogóle dostrzeże?! .. a w domyśle swoje buractwo.
  5. Wszystkie imiona piękne, ale Little_My założyła wątek i wymyśliła niebanalne imię. Jestem za Posejdonem :) W skrócie będzie wtedy Donkiem! :megagrin: A tak serio, to mam nadzieję, że kiciulek dobrze przetrzymał operację i dobrze się czuje.
  6. Już pisałam na wątku Białogonków, że do listopadowej wpłaty na Miłkę dorzucę grosik na weta dla kocinki. Jak dobrze, że Mortes się w odpowiednim momencie zjawiła..
  7. O, to dobre wieści :)
  8. Figuniu, nieprawdopodobna jesteś. Szczęka opada jak się czyta, ile dla Loni robisz.
  9. Jaka zadowolona uśmiechnięta mordeczka :)
  10. Ewu, nie mam jak pomóc w tej sytuacji, tak mi przykro. Mam tylko jedną znajomą w Katowicach, i kiedyś miała się nawet zająć bezdomnym kotem przez 2 tygodnie, ale od miesiąca ma u sibie chorego teścia, którym trzeba się non-stop opiekować, musiała nawet znaleźć płatną opiekunkę, która z nim jest kiedy ona jest w pracy.. Nie weźmie w tej sytuacji psiaka na dt :lookarou: Boziu, co tu jeszcze wymyślić?
  11. No i wielkie brawa dla nowj dogomanii za dublowanie czyt nawet triplowanie postów :madgo:
  12. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  13. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  14. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  15. Biedna Misia. Ewu, na Twoje konto puszczę jakiś grosik dla niej w przyszłym tygodniu.
  16. Mnie też ten artykuł dał wiele radości, że ktoś zwrócił wreszcie uwagę na nas - straszne zdziwaczałe stare baby, które podobno nie mają dzieci, i z braku laku i z nudów zajmuja się pieskami :jumpie: Zresztą ja od dawna mam gdzieś wszystkie komentarze, bo nie dość, że jestem świrnięta na pukcie zwierząt, to jeszcze jestem weganką, a to już jest zboczenie nie do wybaczenia :megagrin:
  17. Fantastycznie wygląda i jaki pilny uczeń! :jumpie: Pies - rewelacja po prostu
  18. Szkoda, że ludzie się nie odzywają - to taki cudny pies :shake:
  19. Szkoda, że z protezą nic nie wyszło, ale najważniejsze, żeby psiak czuł się komfortowo. Widocznie jemu lepiej bez protezy.
  20. Jestem na zaproszenie. Psinka cudna :) W padzierniku już nie dams rady, ale podeślę grosik w listopadzie. Poproszę o numer konta
  21. Trzymaj się pieseczku :)
  22. Znowu mam dłuższy wyjazd służbowy i zaglądam tu tylko z "doskoku". Tak bardzo żałuję, że rzadko jestem w domu, wzięłabym jakąś maluszynkę na tymczas :sad:
  23. Zuzieńko, biegaj malutka na zdrowych łapkach po tęczowych łąkach... zawsze będę Cię pamiętać i naszą wspólną podróż do kikou...śpij spokojnie maleńka (') (') (') :-(
  24. Czy są jakieś wieści co się u Pani Vesny dzieje? czy jest z nią kontakt?
×
×
  • Create New...