Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Protestuję! I to zdecydowanie! Piękna i miła kobieta nas przywitała, tylko wonie unosiły się niepiękne - ale to już zasługa naszych kochanych psideł :jumpie: Samochód mi się wietrzył 2 dni, a odstawiając go do myjni i czyszczenia wnętrza zasugerowałam delikatne, że będzie to raczej wyzwanie :mdrmed:
  2. Pierwsze skrzypce grała Kora, pradziwe słowne gromy czasem słała opowiadając o swych bogatych doświadzceniach, a uciszana mówiła "specjalnie głośno mówię" :megagrin:
  3. Co do straszenia - to ja chętnie nawet przed śmiercia :lmaa:
  4. No to ładnie Oriczek się rządzi u Ciebie... :jumpie: Niewiniątko malutkie ;) Ale mówiąc serio, to pewnie się bał, że nie wrócisz... i z nerwów to wszystko pogryzł. Choć wazon - przyznaję - mnie zaskoczył.. rozumiem, że go nie gryzł, a zrzucał raczej?
  5. Ambasarujesz mnie kochana swoimi pochwałami ;) A sama to niby jaka jesteś? Sto-razy-lepsza! :loveu: A najważniejsze, żeby choć kilka bezbronnych istot miało lepszy żywot na tym "najlepszym ze światów:...
  6. Żegnajcie psilki, do zobaczenia gdzieś tam...w lepszym świecie :(
  7. Serce się kraje.. ;( Kawałek podwórka prosimy...
  8. Malagos, TZ już się dobrał do sałatki -powiedział, że boska. Musiałam resztę zabezpieczyć, żeby zostawić sobie choć na spróbowanie..:D A konfitur w ogóle nie pokazałam ;) Dzięki raz jeszcze!!!
  9. Będzie swobodniej się poruszał bez tej biednej łapiny - zobaczysz. Głaski dla Feldonka!
  10. Biedny Ori, chociaż dobrze, że dzięki ewu i danyww nie doszło do jeszcze gorszego stanu... Kcd kochana jesteś, że tak szybciutko go pokazałaś wetowi :loveu: A jak z jedzeniem u maluszka, już trochę spokojniej? Zrozumiał, że teraz już nie będzie głodował i nie rzuca się tak?
  11. Kręgosłup, kręgosłup i jeszcze raz kręgosłup - jak nie zadbasz - ból dopada prędzej czy później w różnych dziwnych miejscach. A leki przeciwbólowe i blokady tylko tuszują prawdziwe przyczyny bólu i problemu. Ale lekarzy raczej nie obchodzi dociekanie przyczyn bólu, tylko niwelowanie skutków. Nutusiu, zadbaj o sprawdzenie kręgosłupa. Miałaś jakąś diagnostykę porządną robioną?
  12. przepraszam, ale nie zrozumiałam tego zdania: ma przepuklinę do operacji przy zabiegu sterylizacji stąd ten guz. - ????
  13. Biedna Łatka Pati. To ona miała nieudaną sterylizację i zrobiła się przepuklina??
  14. Ale fajnie, że suńki już pod taką wspaniałą opieką ! Biedactwom teraz już będzie tylko lepiej :)
  15. Karelka śliczna i radosna mimo tylu zmarnowanych lat
  16. kochany maluszek - kcd wyprzytulaj go też ode mnie :calus: mimo, że tak krótko z nim przebywałam, to tęsknię za jego przytulasami ..
  17. A moja wpłata dotarła?
  18. Marwis - życie napisało Ci piękny i kochający rudawy szorstkowłosy scenariusz... ;) Pozdrawiam serdecznie
  19. jestem i ja wreszcie przy kompie :) Zaraz po powrocie z psinkami musiałam znowu wyjść i teraz dopiero wróciłam. Jako że trochę lecę z nóg, to krótko tylko napiszę, że bardzo się cieszę że poznałam osobiście ewu, danny i kcd. Jesteście wszystkie dobre i kochane kobiety i najlepiej jakbyście się sklonowały ;) I bardzo się cieszę, że udało się przywieźć wszystkie psiulce i że wszystkie już w domach - stałych lub tymczasowych :) Wszystkie takie kochane i proludzkie. A Ori rzeczywiście to straszna bieda.. żal kroi serce jak się na niego patrzy. Ale kcd już tak fajnie o niego dba :loveu: Bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję i ściskam na dobranoc!
  20. Musi być dobrze, damy radę! Śpij spokojnie, proszę..
  21. Dzięki, po ciemku już nawet powinnam trafić :)
  22. Muszynko, śpij smacznie i śnij o domku - na pewno jest coraz bliżej :)
  23. Kochane suczydełko :) tak fajnie czyta się o niej ..
  24. Bezik zaprasza do siebie :)
×
×
  • Create New...