Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Piękny pies,tylko taki smutny... poproszę numer konta na pw - wyślę jednorazowo 40 złociszy jak któryś z moich stałych "deklaracjuszy" znajdzie dom - przeniosę stałą deklarację na Zygusia
  2. A nie lepiej jeszcze chwilę poczekać i sprawdzić jak się będzie zachowywał w innych warunkach w hotelu?
  3. cześć Beziątko, to już tydzień w nowym miejscu :)
  4. Piękny spacer we mgle :) Ja wracałam dziś samochodem z Wrocławia, i też prawie całą drogę towarzyszyła mi mgła, a momentami to właściwie mleko :D
  5. No, śniadanie w takim towarzystwie ... :razz:
  6. Kasiu, tak, jak rozmawiałyśmy wczoraj - deklaruję 30 złociszy miesięczne dla Oriego.
  7. Noeustające kciuki za domek Aiszuni. Dobrze, że ma tak dobrze teraz kochana sunieczka :)
  8. A znacie taki dom tymczasowy z ogrodem w ogóle? Bezpłatny?Płatny?
  9. ja już wpłaciłam kasę dla Gacków na Twoje konto :( od przyszłego miesiąca będę już wysyłać na konto elik
  10. Co u Muszki? Dawno jej nie odwiedzałam .. :oops:
  11. Piękne zdjęcia Bezika. I bardzo fajne miejsce :) Też zrobię remanent w szafach i zawiozę rzeczy do schronu w Skierniewicach
  12. Fajne wieści od Bezika :) W domu zajrzę na fb, bo w pracy mam zablokowany :pissed:
  13. rzeczywiście 10.000 ale im więcej, tym większą presję wywrzemy
  14. rzeczywiście 10.000 ale im więcej, tym większą presję wywrzemy
  15. Kochane moje, cieszę się, że coraz więcej osób dowiaduje się i walczy z bezdusznością i okrucieństwem wobec zwierząt. Nie czuję się juz takim osamotnionym oszołomem. W rodzinie to już wiedzą, że pewnych tematów przy mnie się nie porusza, bo zabić mogę, ale dalsi znajomi moich znajomych co rusz się nacinają - i mam w głebokim poważaniu co sobie potem o mnie myślą - grunt żeby w ogóle zaczęli MYŚLEĆ! I pozostając w temacie - ważna petycja do podpisania, do środy musimy zebrać 100.000 podpisów. http://www.petycjeonline.com/apel_do_premier_ewy_kopacz_w_sprawie_zwierzt_dowiadczalnych
  16. I oczywiście petycję podpisałam - już wczoraj i rozesłałam znajomym. Musimy zebrać te 100.000 podpisów!
  17. Szlag by trafił , tego własnie się bałam, jak przeczytałam, że szczeniaczek jest zarezerwowany. Ja osobiście mam wrażenie, że tu czyjaś złośliwość zdecydowała. Życzę tej osobie, która nie pozwoliła pomóc psince JAK NAJGORZEJ. I wcale tego nie kryję. :snipersm: :2gunfire: Dla gacków deklaruję 20 zł stałej
  18. Może napisać petycję w tej sprawie? Ewidentnie szlag człowieka trafia, że pieniądze z naszych podatków idą na bandę nierobów, ignorantów i wszystko-w-doopie-mających urzędasów
  19. "od razu biorę" ..???!! Cos źle mi się to kojarzy. A o wagę nie spytał na ten przykład :pissed:
  20. chyba ja niestety dałam ciała i cos pomyliłam - teraz wpłacę podwójnie, przepraszam
  21. piękny mir w domu ;) zbiórka przed wyjściem, odliczanie - to rozumiem! muszę i u siebie wprowadzić :jumpie:
  22. Dawno mnie tu nie było, biję się w piersi.. Lecę na bazarek
  23. Łoj, to jakiś extremalny zimowy sportowiec był!
  24. też ucałowania w kajtunowe pysisko i lecę zobaczyć bazarek :)
×
×
  • Create New...