-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jasne, nigdy nie wiadomo, jaki człowiek Krabikowi przypadnie ;) Mój marcowy grosik na przystojniaka poleciał :) -
Ile pięknych zdjęć :) Aż się serce raduje, że te psinki przynajmniej bezpieczne... Mufki mi żal bardzo.. taka babulińka w schronie :( Ile może mieć lat? Od kiedy w schronie?
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
agat21 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może dzisiaj już cieplej, i Aisza może trochę pogrzać się w słonku? -
Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!
agat21 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Kochane dziewczyny :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Krabiku, piękniejesz z każdym dniem :) -
Jak się cieszę! Jak się cieszę! Sonieczko, wiercipiętko kochana, dużo szczęścia z własną rodzinką :)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
agat21 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
No i piękne sytuacje na zdjęciach :) :) Bardzo gratuluję :) -
Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!
agat21 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Poszła mała wpłata na konto schroniska. Trzymaj się maleńka, zdrowiej.. -
Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!
agat21 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Nie można patrzeć na zdjęcia suńki bez ściśniętego gardła. "Niezaradność" właścicieli niestety do mnie nie przemawia - jeśli kogoś nie stać na wykarmienie psa, niech go nie trzyma na łańcuchu przy domu, gdzie jedynie ma szansę na śmierć głodową. Oby tych właścicieli też właśnie to spotkało. Wpłacę grosik dla suńki na konto schroniska. -
I bannerek z Beziczkiem już chyba niedługo zdejmę z podpisu ;)
-
Wspaniałe wieści i wielkie ukłony dla Pani Bezika - to musi być wspaniała osoba skoro Bezik tak ją pokochał. I to na pewno pomoże mu zwalczyć lęk przed jej kulami. A swoją drogą skóra cierpnie na myśl dlaczego on się tak tych kul boi :(
-
Joanko, dopiero teraz zalogowałam się na dogo po paru dniach i zajrzałam tu... bardzo bardzo bardzo Ci współczuję. Wiem, że setki myśli krążą po głowie co by było gdyby.. Nie dręcz się kochana. To już niczego nie zmieni, a Ty się wykończysz. Misio był kochany i przeżył u Ciebie dobrze swoje życie - to jest najważniejsze. Po cichu powiem Ci, że nawet trochę Ci tej sytuacji zazdroszczę, że go jednak znalazłaś..przynajmniej wiesz co się z nim stało. Mój Belzebub zginął bez śladu 3 lata temu, poszukiwania nie dały rezultatów.. do tej pory odganiam od siebie najkoszmarniejsze scenariusze co się z nim dzieje. Zwłaszcza na tym "najlepszym ze światów" tak przyjazanym dla zwierząt :( Trzymaj się. On już jest w lepszym świecie. W raj dla ludzi specjalnie nie wierzę, ale dla zwierząt istnieje na pewno!
-
Eliku, jesteś kochana, że tak dopasujesz się do sytuacji z pa. Oby rzeczywiście to był domek dla Soni. Pomoc dla staruszka? Ile dobrych fluidów lata przy Tobie ewu, że tak znajdujesz takich ludzi :)
-
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Parysek przedszkolankiem? ;) Kochany pychol. Niedługo wiosna, czas adopcji musi się zacząć. Bo początek roku jakiś dziwnie przygnębiający tym razem.. -
Boziu, co to musi być za trauma dla takiego psiaka.. Szkoda, że nikt z rodziny tego pana nikt psa nie wziął. Jak można takiego starszego psa - przyjaciela bliskiej osoby oddać do schroniska. :angry:
-
Zawsze miło patrzeć na te Twoje kociaki. Tak zaopiekowane, z pięknymi zadowolonymi minami :) I salony w piwnicy mają fajne ;) Krzywek prześliczny, zresztą wszystkie urocze. Ten nowy biało bury nabytek ma piękne oczyska.. Szkoda tylko, że z łapką coś się dzieje :( Oby to nic poważnego..