Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ile pięknych zdjęć :) Aż się serce raduje, że te psinki przynajmniej bezpieczne... Mufki mi żal bardzo.. taka babulińka w schronie :( Ile może mieć lat? Od kiedy w schronie?
  2. Może dzisiaj już cieplej, i Aisza może trochę pogrzać się w słonku?
  3. Jak się cieszę! Jak się cieszę! Sonieczko, wiercipiętko kochana, dużo szczęścia z własną rodzinką :)
  4. No i piękne sytuacje na zdjęciach :) :) Bardzo gratuluję :)
  5. Poszła mała wpłata na konto schroniska. Trzymaj się maleńka, zdrowiej..
  6. Erguś coraz grzeczniejszy - tak się cieszę że robi postępy :) Ewo, spokoju i mąrzejszych ludzi wokół Ci życzę, o domach dla kotów, ja te ostatnie nie wspominając.
  7. Nie można patrzeć na zdjęcia suńki bez ściśniętego gardła. "Niezaradność" właścicieli niestety do mnie nie przemawia - jeśli kogoś nie stać na wykarmienie psa, niech go nie trzyma na łańcuchu przy domu, gdzie jedynie ma szansę na śmierć głodową. Oby tych właścicieli też właśnie to spotkało. Wpłacę grosik dla suńki na konto schroniska.
  8. Ewo, mam nadzieję, że trudny czas minie jak najszybciej, bo jesteś wspaniałą osobą i tyle zwierzaków Ci wiele zawdzięcza. Niech złe czasy przytrafiają się tym, którzy na to zasługują, ale nie Tobie!
  9. Co u chłopaka? Ma takie fajne opiekunki, opiekunów i anioły, że pewnie jest szczęśliwy :)
  10. Telefony jakieś są - to najważniejsze. Wiadomo, że wiele beznadziejnych, ale w końcu trafią się te właściwe. Jak popłacę wszystkie moje marcowe deklaracje zobaczę - może się da jeszcze coś dla nich puścić
  11. I bannerek z Beziczkiem już chyba niedługo zdejmę z podpisu ;)
  12. Wspaniałe wieści i wielkie ukłony dla Pani Bezika - to musi być wspaniała osoba skoro Bezik tak ją pokochał. I to na pewno pomoże mu zwalczyć lęk przed jej kulami. A swoją drogą skóra cierpnie na myśl dlaczego on się tak tych kul boi :(
  13. Joanko, dopiero teraz zalogowałam się na dogo po paru dniach i zajrzałam tu... bardzo bardzo bardzo Ci współczuję. Wiem, że setki myśli krążą po głowie co by było gdyby.. Nie dręcz się kochana. To już niczego nie zmieni, a Ty się wykończysz. Misio był kochany i przeżył u Ciebie dobrze swoje życie - to jest najważniejsze. Po cichu powiem Ci, że nawet trochę Ci tej sytuacji zazdroszczę, że go jednak znalazłaś..przynajmniej wiesz co się z nim stało. Mój Belzebub zginął bez śladu 3 lata temu, poszukiwania nie dały rezultatów.. do tej pory odganiam od siebie najkoszmarniejsze scenariusze co się z nim dzieje. Zwłaszcza na tym "najlepszym ze światów" tak przyjazanym dla zwierząt :( Trzymaj się. On już jest w lepszym świecie. W raj dla ludzi specjalnie nie wierzę, ale dla zwierząt istnieje na pewno!
  14. Eliku, jesteś kochana, że tak dopasujesz się do sytuacji z pa. Oby rzeczywiście to był domek dla Soni. Pomoc dla staruszka? Ile dobrych fluidów lata przy Tobie ewu, że tak znajdujesz takich ludzi :)
  15. Parysek przedszkolankiem? ;) Kochany pychol. Niedługo wiosna, czas adopcji musi się zacząć. Bo początek roku jakiś dziwnie przygnębiający tym razem..
  16. Cieszą wieści, że Tyczusia w dobrej formie :) i tak zaopiekowana.
  17. Boziu, co to musi być za trauma dla takiego psiaka.. Szkoda, że nikt z rodziny tego pana nikt psa nie wziął. Jak można takiego starszego psa - przyjaciela bliskiej osoby oddać do schroniska. :angry:
  18. Zawsze miło patrzeć na te Twoje kociaki. Tak zaopiekowane, z pięknymi zadowolonymi minami :) I salony w piwnicy mają fajne ;) Krzywek prześliczny, zresztą wszystkie urocze. Ten nowy biało bury nabytek ma piękne oczyska.. Szkoda tylko, że z łapką coś się dzieje :( Oby to nic poważnego..
×
×
  • Create New...