Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1.     jejku, jak to szybko się zapycha ;) Już oczyszczona :)
  2. Poproszę o konto na priva, na które mam wpłacić moją deklarację
  3. Wspaniale, że Selma i Bleki już w hoteliku :) Lecę na wątek Selmy :)
  4. Hurra! Muszko - i dla Ciebie zaświeciło słońce :) Wszystkiego dobrego w nowym domku i dla twoich nowych wspaniałych ludzi :)
  5. No to będzie można i bannerek z podpisu zdjąć :) Parysku kochany bądź szczęśliwy i dawaj szczęście swojej nowej rodzinie :)
  6. Ewo, jak Ty dajesz radę - to nieprawdopodobne ile masz na głowie, ile robisz dla innych. Współczuję Twojej cioci, ale cieszę się, że jest taka dzielna. Znam starsze osoby, które tylko narzekają. Dobrze, że nie ma następcy Ergo u tej kobiety. Oby już tak zostało. Tak mi żal pieska z Mokrzyszowa. Boziu, żeby to zgłoszenie coś dało. Taksówkarze - wspaniali :) Są jednak dobrzy ludzie na tym świecie, co nie chcą zarabiać na zwierzętach :)
  7. Z jednej strony tak radują wieści z domów pieskowych, ich zdjęcia - już szczęśliwych, kochanych, zadbanych - a z drugiej serce truchleje ile nowych biedaków w schronie, i ciągle nowych nowych nowych :( Oby suńka miała zdrową łapkę po tym śrubowaniu.
  8. Jak szybko suńka nabiera ciałka :) Bardzo się cieszę :)
  9. Jestem na zaproszenie. Stałej nie mogę dać niestety :(, na począrku kwietnia po wypłacie grosik kapnę (20 zł). Ale może coś by mi się udało pomóc z transportem przy okazji służbowych wojaży. Przejrzę tylko najbliższe trasy i kierunki - może się coś się uda skroić. Na kiedy transport potrzebny?
  10. Powodzenia Nutku, niech Ci się życie odmieni :) Ewu, co z tym biedakiem z chorą tylną łapką?
  11. Boziu, jakie piękne zdjęcia i jaka suńka na nich piękna i zadowolona :) No miodzio miodzio miodzio w serducho :)
  12. Podziwiam Waszą wytrwałość! Wielki szacunek.
  13. Głaski dla Aruni :) mam nadzieję, że prace ogrodowe idą dobrze ;)
  14. Wielkie ukłony dla hrabiny Tyczuni i jej wspaniałych opiekunów za to, że tak dogadzają jej hrabiowskiej mości :)
  15. Biedny Lucuś, że nerki takie chore.. Z drugiej strony jak dobrze, że go znalazłaś Tusiu - bez Ciebie by zaginął marnie. Brawo dla Brata Kota za wsparcie Tusi!!! :)
  16. Jaka to kruszynka na zdjęciach... Biedna nieufna malizna. Ile dni jeszcze będzie w szpitalu?
  17.     oj, jakby to było pięknie :)
×
×
  • Create New...