Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Wiem, że łatwo tak pisać, ale szlag mnie trafia na bezsilność...
  2. Prokuratura wnioskuje o zabranie zwierząt, a gdzie potraktowanie faceta jako recydywy?! To z automatu powinno się stac!
  3. Nienawidzę takiego wymiaru "sprawiedliwości" i beznadzieji na przyszłość. Jezu jak w takich sytuacjach najchętniej bym załatwiła sprawę pałą w pusty zdegenerowany łeb..
  4. Zachary, dzięki za tę informację.. dzięki temu zasnę dziś spokojniej
  5. gdzie ten biedaczyna z błota się znajduje? :(
  6. o tym, co Ala opisała w poście 131
  7. Ala, bardzo współczuję sytuacji, to wyjątkowo przykre kiedy za dobro i zaangażowania dostaje się taką "zapłatę" Trzymaj się, nie daj się podłym ludziom
  8. Tutaj aż się płakać chce - ale z radości!! :) :) :)
  9. Ale mam "porządek" w rozliczeniach ;) Niech będzie już za styczeń :)
  10. Ależ widok! Franio na włościach - hurraa!! :) :)
  11. Ależ dzielna psineczka :) Ja bym się bała tak głęboko w wodzie po bieżni ;) Ale żarty na bok - będzie dobrze, Rózia poradzi sobie, widać po jej mądrym spojrzeniu :)
  12. Są portale prawnicze, gdzie za darmo udzielaja porad. Ja kiedys z takiego skorzystałam. Poza tym jeśli miejscowi policjanci odmawiają interwencji, rozumiem, że to jakiś komisariat lokalny, to skarga to wyższej instancji policyjnej z kopią do redakcji jakiegos programu interwencyjnego takiego, jak choćby radzi Nutusia. Jeśli dziecko boi się wychodzić na podwórko, kobieta jest na wózku, jej wózek został zniszczony, to temat jak najbardziej "chwytliwy" dla telewizji. Jeśli sąsiedzi też mają dosyć tych alkoholików, to może zamiast zamieniać lokal trzeba wystąpić o ich eksmisję?
  13. No to oby dobre nowe życie rozpoczęło się dla Franusia :)
  14. 2 listopada wpłaciłam na konto Straży 50 zł tytułem "darowizna na leczenie Franka" - dlaczego nie ma wpłaty w zestawieniu? :(
  15. Trzymam kciuki za Was i Wasze chore zwierzaki. Dużo siły i zdrowia !
  16. Może jakieś kłopoty... :(
  17.     Serce boli, dusza boli, szlag trafia. Oby spotkało tego palanta kiedyś to samo.. Cieszę się, że u Ergusia rokowania pozytywne
  18. Niech żyje kręcenie tyłkiem ;) Hurra! A ilość karmy z urzędu imponująca, choć, jak pisze jotpeg, to pewnie kropla w morzu potrzeb przy karmieniu tylu bid..
  19. A czy to jest niebezpieczne poza pewnie dużą uciążliwością jeśli duże urośnie? Czy jest to bolesne?
  20. Filmik z Polą rozczulający.. Taka bezbronna malutka. Ale cieszy to, co piszesz o jej postępach w zachowaniu, odruchach, tonusie mięśniowym. Rzeczywiście ona może kiedyś być prawie zupełnie sprawną kocinką :)
  21. Co to za diabeł ta mastocytoma? Ktoś wie?
  22. Listopad dopiero się zaczął. Uzbierany na hotel. Ja też tradycyjnie coś dorzucę. Najważniejsze, żeby zdrowie Ergusiowi dopisywało
  23. Ala, czemuś nie dała znać, że wpłaty mają być na Twoje konto? Ja wpłaciłam bezpośrednio do straży, czy oni jakoś dadzą znać ile zebrali?
×
×
  • Create New...