Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Weszłam przez przypadek na wątek i mnie zmroziło, jak przeczytałam o Twoich kosztach. :( Może zrobić wydarzenie na fb, tam wciąż można jeszcze chyba nazbierać trochę pieniędzy, tutaj no dogo wszyscy wciąż ci sami próbują ratować i finansować zwierzaki i strasznie ciężko będzie o taką kwotę. Czy masz kogoś znajomego fejsbukowego, kto mógłby opisać całą sytuację i dodać parę zdjęć? Prześlij mi proszę też na pw numer Twojego konta. W przyszłym miesiącu, jak znowu wyjdę na prostą wyślę jakiś grosik. Trzymaj się, jesteś niesamowita w tym co robisz.
  2. No to trochę lepiej, ale i tak coś z tym długiem trzeba jednak zrobić, żeby nie urósł skubany ;)
  3. Jolantina, ile mniej więcej będziemy mieć z bazarku?
  4. No to za pomyślne zagojenie i zdjęcie szwów! Kciuki.
  5. Zaglądam do piesków. Skąd potrzebny ten transport i dokąd dla suni?
  6. O rany, ale się porobiło z psiakiem :( Żeby tylko nic mu się nie stało.. Strasznie "fajna" ta wieś, nawet sołtyska się świetnie w klimat wpisuje. :\
  7. O rany, nie było wyjścia, tylko go zostawić? :( Dostał coś jeść?
  8. Nie, niech ten mały "ogonek" będzie na inne wydatki Dieselka.
  9. Ten nowy mały to samczyk?
  10. Piękna dziewczyna, zapytam dziś osobę, ktorej wysłałam zdjęcia, czy jakaś decyzja zapadła? ;)
  11. KOlejny tydzień zaczynamy i trzymamy kciuki za zdrówko Ergusia! Dzięki wielkie wszystkim obecnym na wątku :)
  12. Beznadzieja, czasem to tylko siąść i płakać :(
  13. Niesamowite wieści! Beziku, tak długo czekałeś, ale wiadomo już na jaki dom czekałeś! :) :) :)
  14. Pewnie masz rację. Jak to widzisz, trzcinka?
  15. Co tu można zdziałać, jeśli biedak boi się ludzi? Ktoś na miejscu musiałby go chociaż trochę oswoić, przekonać do siebie. Wtedy można go złapać i przewieźć do dt lub hotelu. Czy jest ktoś taki, kto karmiąc go systematycznie mógłby go oswoić?
  16. To dobrze, że Erguś tak dobrze znosi i zabiegi przy sobie i coraz lepiej jeździ samochodem. Kochany pysiol. :)
  17. Miód w serce :) Może teraz uda mi się na bazarek polecieć, bo wczoraj po moim wpisie tutaj znowu wyskoczył błąd serwera! To naprawdę jest irytujące, czy to naprawdę nie może być inaczej? Czy nikt nie widzi, że to forum to nie jest skupisko idiotek ględzące o najmodniejszych lakierach do paznokci??!
  18. Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za udaną podróż, zaraz zajrzę na bazarek cegiełkowy. Wiele w tym miesiącu nie mogę, ale grosik wpłacę. A co ze szczeniorkami? One też mają gdzieś jechać, czy zostają w schronie?
  19. Rany, wreszcie mi się udało wejść na dogo. Przez ostatnich kilka dni to były kpiny jakieś.. ciąglę błedy serwera dogo wyskakiwały. Dobrze, że po operacji, strasznie biedna ta łapina, ale dobrze, że Ergo jakoś to wszystko zniósł. Dzielny pies :)
  20. Erguś już pewnie w trakcie, albo nawet po. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Trzymaj się czarnuszku!
×
×
  • Create New...