Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Coś mi gość z Pozniania przepadł jak kamień w wodę - mam nadzieję, że nie jest na urlopie :\ Będę jeszcze próbować, czy w razie czego, gdyby nie udało się umówić już na poniedziałek, to piesio może jeszcze parę dni pobyć u Gajowej?
  2. Terra, wielkie dzięki :) Jak tam łapula naszego przystojniaka? I ciągle odświętny w kołnierzu?
  3. Czy przed Poznaniem, czy za, to kwestia punktu startu podróży :)
  4. Jak się uda, to nie będzie wyjścia :)
  5. Naprawdę?! SUPER!!! Małgoś masz u mnie wielkie piwo ;)
  6. Próbuję się umówić na przykład na poniedziałek popołudniu, żebym zdążyła po piesa do Gajowej, potem zawiozła go w miejsce umówione z Szafirką (pewnie gdzieś na autostradzie już za Poznaniem), potem do Poznania na spotkanie. Ewentualnie, jak nie będzie gosciowi pasować, to pojadę w poniedziałek bez pośpiechu z psiakiem, przenocuję potem w Poznaniu i spotkam się we wtorek rano. Nie udało mi się go złapać telefonicznie, wysłałam maila, mam nadzieję, że jutro coś już będę wiedzieć
  7. Nie było mnie przez dłuższy czas, to skrzynka momentalnie się zapchała. Już trochę luźniejsza - proszę o numer
  8. Witajcie po przerwie spowodowanje moją podróżą. Próbuję dziś dodzwonić się do faceta z Poznania, do którego miałabym jechac w przyszłym tygodniu. Wtedy mogłabym też zabrać Olinka. Jedno mnie tylko zastanawia - czy on da radę wysiedzieć na tylnym siedzeniu bez prób przedostania się do przodu? ;) Będę jechać sama, więc muszę wiedzieć. Oczywiście byłby przypięty, ale żeby nie szalał, bo to kawał drogi do przejechania. Nie pamiętam teraz, czy ktoś już go wiózł samochodem?
  9. Jestem z doskoku. Przez cały tydzień jestem wyjechana i to daleko od Polski :( Wracam w nocy z niedzieli na poniedziałek.
  10. Jestem z doskoku.. niezły szok się zrobił z bidakiem. Na weta też się dołożę, niech Gajowa nie ponosi jeszcze dodatkowych kosztów z powodu jej dobrego serca i tymczasowego przygarnięcia suni, która okazała się psem. W tej sytuacji musimy się zrzucać na hotelik domowy, jeśli nie znajdzie się dom tymczasowy, który może wziąć psa do domu, a nie do kojca. Pociechą jest to, że psina nie trafi przynajmniej do Radys!
  11. O rzesz...! Mam nadzieję, że szczeniorka się znajdzie. I obie uda się złapać.
  12. Ależ plan misterny :) Super
  13. Dla sunieczek po 10 zł ode mnie - więcej nie dam rady, chyba że któryś inny mój deklarowicz pójdzie do domu
  14. Nutusia poszukuje dla jakichś znajomych szczeniorki do 4 miesięcy...
  15. Wielkie dzięki za ogłoszenia :) :) Kto wie kto wie? ... ;)
  16. no to tragedia, wszystko palcem na wodzie pisane.. a czas leci Może jednak zrzucić się na Jamora, co? Musiałby tylko chociaż z opisu wiedzieć jak pies wygląda i gdzie go mniej wiecej szukać. Inaczej czarno to wszystko widzę :( A
  17. Czy to biedactwo ma krzywicę łapek? W jakim jest wieku?
  18. No to Bezik ma teraz wyzwanie nie lada - jak tu spożytkować energię i własną i najmłodszego pana ;)
  19. Po sterylce mogłaby już przyjść do mnie, wracam w drugim tygodniu marca
×
×
  • Create New...