Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To dobrze, że przynajmniej go nie boli. Czekamy zatem na opinię weta.
  2. Niestety nie mam wieści o Tusi. Może dziś dt się odezwie.
  3. Bardzo dziękuję za zaproszenie :) Trochę późno, ale zajęć przeróżnych bez liku,a czasu coś jakby mniej i mnie. Mam podejrzenia, że ktoś czas mi podkrada ;)
  4. Chyba zmiana wieku na trochę młodszy w ogłoszeniach mu pomoże. Rozdzwonią się telefony... :)
  5. Nie chciałam właśnie "głośno" tego pisać, co napisała Aga. Moja sunia 5 lat temu odeszła z powodu raka kości, zaczęło się od kulenia na łapkę i skomlenia od czasu do czasu (raz na kilka dni). Czy nie należałoby prześwietlić łapki? Co myślicie? Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje warto wiedzieć, czy rzeczywiście kość jest zaatakowana. Biedy Erguś :(
  6. Oj, wpaść to wpadła, ale co z tego, jak miejsca na kolejnego zwierza brak :(
  7. Ergusiu.. psinko, co dalej z tą twoją łapką?:(
  8. No niestety nie m zbyt wielu wiadomości, ale te, które mam są pomyślne: Tusia się coraz bardziej ośmiela i lgnie do opiekunów, co z przyczyn oczywistych też i martwi, bo przy rozstaniu będzie znowu wielka trauma dla psinki.
  9. Zaraz trochę odgruzuję skrzynkę :)
  10. Ale ona musi być strasznie odwodniona, jeśli nawet nic nie pije, bez kroplówki marnie to widzę :( Czy lekarz nie podał jej żadnej kroplówki?
  11. Ana, podaj proszę na pw imię i nazwisko, nie mogę w rubryce "właściciel rachunku" wpisać "Ana 10" ;D I lepiej numeru konta prywatnego nie podawać na forum publicznym...
  12. Halo halo, jak tam Buena? Co tutaj tak cicho?
  13. Ewkar, czy coś wiesz o tym wyrzuconym piesku?
  14. Jutro dopytam dt jak tam postępy w oswajaniu lęków Tusi
  15. Pieknie się Bąbiś gościł :) Oby sytuacja się wyjaśniła dobrze dla psa.
  16. Poproszę o nr kota - wrzucę grosik
  17. Murko, podeślę grosik dla gromadki na Twoje konto - jak zatytułować, żebyś wiedziała, że to na nich? Suńka ze szczeniakami będzie dobrze?
  18. Bidulka, jak dobrze, że ją złapałyście :( Ile wynosi koszt miesięczny dt?
  19. Polusiu, kciuki ogromne za twój najwspanialszy dom :)
  20. Tak, Tusia, już jak ją brałyśmy to stawiała łapkę stojąc lub idąc powoli, dopiero w ucieczce podkulała ją pod siebie, teraz pewnie już przy spokojnych spacerach staje na niej, a stojąc czy siedząc - na pewno - widać nawet na zdjęciach :) RudyKas - gratulacje!!!! Życiówka? Barwo! Podaj linka do bazarku :)
  21. Aneciku, to nie był zarzut broń boże - wszystkie wiemy, jak to jest, trzeba ogarnąć masę różnych spraw, z czasem zawsze krucho, chwała Ci za to, że po nią pojedziesz.
×
×
  • Create New...