Oj, ale namieszałam! Przepraszam,dopiero teraz uświadomiłam sobie, że chodzi o znajomych Twojej imienniczki :D No to aura napisze więcej. Na razie wiem tyle, że cudowni ludzie zainteresowali się Czarusiem, stracili swojego psiaka kilka miesięcu temu i przyszedł czas na zapełnienie pustki. Mieli Czarusia tylko obejrzeć, ale miłość od pierwszego wejrzenia i dobre wrażenie, jakie zrobili na Sylwii spowodowały, że Czaruś pojechał..