Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Oj tam, najwyżej powiesz "kłamałam" ;)
  2. Dawno nie pisałam nic u Karolci, choć zaglądam systematycznie. Proszę przypomnijcie jak Karolcia reaguje na psy, zwłaszcza duże, czy się ich nie boi?
  3. To dobrze, że powoli się odnajduje w nowym miejscu. Ile on się ostatnio biedaczek najeździł i "nazwiedzał" ...Niech już zapuści wreszcie korzenie :) Fuksik... ;))
  4. Dobre myśli i kciuki za wszystkie dwie operacje. Będzie dobrze :)
  5. Piękny i radosny psiaczek :) Czyli z fundacji nie ma żadnych wieści, czy mają jakieś zainteresowanie Bąblem? :( Z rozliczeniami, to może po poprostu napisz ile kosztowało to, co do tej pory zakupiłaś dla Bąbla. Przecież chyba nie wszystko zawsze da się wykazac fakturą czy paragonem, nie chodzi również o to, żeby zamieniać się w dział księgowo-finansowy. Takie jest moje zdanie, a co myślą inni wpłacający na Bąbla?
  6. Zabawki super, a najfajnieszy oczywiście but :)
  7. Ciekawe jak Czarusio po pierwszej nocy. Tak mi na początku żal tych naszych psiaków, które już myślą, że znalazły swoje miejsce na ziemi,a tu kolejna zmiana.. U Czarusia to już trzecia, jak nie czwarta.. Ale mam nadzieję, że szybko zrozumie, że wreszcie to ostateczne miejsce i jego DOM :)
  8. Dobrze, że decyzja zapadła. Myślę, że lekarz rzeczywiście bardzo sensowny. Ile brakuje do operacji ?
  9. Czaruś na zdjęciu też błogą ma minę :D Też jestem ciekawa czy nasz bazar był na marne ;D
  10. Łaaaałłł! Widać miłość w oczach pani Czarusia :)
  11. Sylwia płakała za Czarusiem - tak już się do niego przywiązała..
  12. Oj, ale namieszałam! Przepraszam,dopiero teraz uświadomiłam sobie, że chodzi o znajomych Twojej imienniczki :D No to aura napisze więcej. Na razie wiem tyle, że cudowni ludzie zainteresowali się Czarusiem, stracili swojego psiaka kilka miesięcu temu i przyszedł czas na zapełnienie pustki. Mieli Czarusia tylko obejrzeć, ale miłość od pierwszego wejrzenia i dobre wrażenie, jakie zrobili na Sylwii spowodowały, że Czaruś pojechał..
  13. No to nie bijta, tylko słuchajta: Czaruś pojechał do domu!!!! Konfirm, dowiedz się kochana szczegółów z pierwszej ręki, czyli z domku już czarusiowego :) Pięknie proszę.
  14. No dawajcie kobiety te wiadomości! Ja nie będę wychodzić przed szereg ;)
  15. Syliwa zagoniona, napisała mi tylko, że Czaruś miewa się świetnie - jakby nie miał żadnego zabiegu :)
  16. O, dopiero udało się znaleźć wątek nowego nabytku Mazowszanki, a tu już tyle się zadziało :) Nie próżnujecie kobiety ;D Cudnie, że malutka już po zabiegu i powoli sie uspokaja :) Rzeczywiście jest prześliczna, a w ramionach Malagoska do tego błoga i spokojna ;)
  17. Nie mam jeszcze informacji od Sylwii, jak tylko dostanę - oczywiście się podzielę :)
  18. Ciekawe wielce, oby diagnoza była pomyślna.
  19. Już pisałam na wątku bazarku imiennego, i tylko tu powtórzę, że poproszę Sylwię o podsumowanie kosztów. Cieszę się, że dziś już nie tak gorąco, na pewno łatwiej znieść psince taki zabieg :)
×
×
  • Create New...