-
Posts
30297 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dajcie spokój - nie ich wina, ale mózgi jakieś chyba mają? Za chwilę powiemy, że te, które podpalają zwierzaki i je maltretują żeby zaistnieć, też są biedne. A która z Was miała życie usłane różami, super ludzi w otoczeniu, zero traum i problemów? I też w taki idiotyczny sposób "brylowałyście" w towarzystwie? No chyba jednak nie.. A pobłażanie i użalanie się nad takimi dziećmi jest w ich oczach zwykłym frajerstwem (z racji wykształcenia i poprzednio wykonywanego zawodu wiem coś o tym). Trzeba im prosto z mostu pewne rzeczy walnąć, skoro do tej pory ich nie przyswoiły.
-
Dobrze, że tak "tylko" się skończyło. Duszki psiaków czuwają na Basią na pewno. Oby szybko wróciła do zdrowia i równowagi, bo to przeokropne przeżycie :(
-
Basiu, najcieplejsze myśli wysyłam, trzymaj się Kochana, będzie dobrze, mocno w to wierzę. Jesteś silną wspaniałą kobietą, a my wszyscy Cię wspieramy z całych sił.
-
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
agat21 replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Boże co za ludzie.. :( Brak słów. Ma jeszcze pomysł żeby odezwać się w sprawie dt do koleżanki z Katowic, ale muszę wiedzieć na jakich warunkach mogłabym jej zaproponować to tymczasowanie. Tam kociaczek mógłby może zostać dłużej. -
Serce mi pękło po przeczytaniu zdania, że Telma po prostu lubi się położyć i poleżeć. Wreszcie w spokoju, bez strachu, bicia. Odpoczywaj biedna..
-
Malagosku, ale może ta pani myśli, że z telefonem znowu trafi nie w porę - tak, jak na kajaku - i nie chce się narzucać? Sms jednak bezpieczniejszy, odczytasz wtedy, gdy Ci pasuje. Może jest taka bardziej delikatna? To nie musi być niepoważne..
-
Wariatpośródświrów? Nie zapytam co sobie pomyślałaś.. ;D
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
agat21 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Po powrocie z podróży wpłacę grosik, teraz nie mam bezpiecznego dostępu do konta. -
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
agat21 replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Mogę wziąć koteczkę na dt do 3 sierpnia, tylko czy to coś pomoże? Potem wyjeżdżamy na 2 tygodnie. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No i wyszło prawdziwe grzesiowe szydło z worka: on jest fajny - ba! - wręcz fajoski pies :DDD -
Strach nawet myśleć co biedaczka przeżyła :(( Jak dobrze, że to przeszłość.