Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dajcie spokój - nie ich wina, ale mózgi jakieś chyba mają? Za chwilę powiemy, że te, które podpalają zwierzaki i je maltretują żeby zaistnieć, też są biedne. A która z Was miała życie usłane różami, super ludzi w otoczeniu, zero traum i problemów? I też w taki idiotyczny sposób "brylowałyście" w towarzystwie? No chyba jednak nie.. A pobłażanie i użalanie się nad takimi dziećmi jest w ich oczach zwykłym frajerstwem (z racji wykształcenia i poprzednio wykonywanego zawodu wiem coś o tym). Trzeba im prosto z mostu pewne rzeczy walnąć, skoro do tej pory ich nie przyswoiły.
  2. Dobrze, że tak "tylko" się skończyło. Duszki psiaków czuwają na Basią na pewno. Oby szybko wróciła do zdrowia i równowagi, bo to przeokropne przeżycie :(
  3. Dobre myśli nieustannie lecą - nie da się ich nie wysyłać do takiego bohatera :)
  4. Trzymaj się bidulko, to jest strasznie frustrujące. Bardzo dobrze gnojkowi odpowiedziałaś, trzeba było się rozłączyć i nie słuchać jego rynsztoka. Taką mamy niestety ojczyznę, jakie młodzieży chowanie. Cytat niedokładny, więc bez cudzysłowu.
  5. Basiu, najcieplejsze myśli wysyłam, trzymaj się Kochana, będzie dobrze, mocno w to wierzę. Jesteś silną wspaniałą kobietą, a my wszyscy Cię wspieramy z całych sił.
  6. Dobrze, że oczka wyglądają lepiej, to takie małe radości, które poprawiają dzień :)
  7. Boże co za ludzie.. :( Brak słów. Ma jeszcze pomysł żeby odezwać się w sprawie dt do koleżanki z Katowic, ale muszę wiedzieć na jakich warunkach mogłabym jej zaproponować to tymczasowanie. Tam kociaczek mógłby może zostać dłużej.
  8. Dobrze, że chociaž małe postępy są u bidusia. Ważne, żeby lekarz coś sensownego na rané doradził. Pysiek super chłopak natomiast :)
  9. Okropna rana :( Nie mam doświadczenia z takimi przypadkami, a wet ostrzegał przed martwicą? Coś radził? :(
  10. Serce mi pękło po przeczytaniu zdania, że Telma po prostu lubi się położyć i poleżeć. Wreszcie w spokoju, bez strachu, bicia. Odpoczywaj biedna..
  11. Malagosku, ale może ta pani myśli, że z telefonem znowu trafi nie w porę - tak, jak na kajaku - i nie chce się narzucać? Sms jednak bezpieczniejszy, odczytasz wtedy, gdy Ci pasuje. Może jest taka bardziej delikatna? To nie musi być niepoważne..
  12. Wariatpośródświrów? Nie zapytam co sobie pomyślałaś.. ;D
  13. Po powrocie z podróży wpłacę grosik, teraz nie mam bezpiecznego dostępu do konta.
  14. Mogę wziąć koteczkę na dt do 3 sierpnia, tylko czy to coś pomoże? Potem wyjeżdżamy na 2 tygodnie.
  15. Serce się kraje :( Dobrze, że już bezpieczny, zaopiekowany. i fajnie, że Pysio też wyrwany z obozu
  16. No i wyszło prawdziwe grzesiowe szydło z worka: on jest fajny - ba! - wręcz fajoski pies :DDD
  17. Strasznie żal Lapiego. Oby ta rana nie bolała go.. Pseudowetowi, który mu tak to zszył, życzę podobnego fachowca jak jemu coś się stanie.
  18. Wiecznie szczęśliwy pychol :) Fajnie :) I jakie ciekawe życie: nawet podróżuje pociągami ;)
  19. Oby ta noc była dla nich wszystkich dobra i rzeczywiście spokojna, żeby wyczuły szybko, że są w przyjaznym miejscu. A Lapcio dostaje jakieś środki przeciwbólowe?
  20. Strach nawet myśleć co biedaczka przeżyła :(( Jak dobrze, że to przeszłość.
×
×
  • Create New...