-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Olena, wstawić jutro filmik co mi dziś przesłałaś? :) -
Skontaktowałam się z Martą. Stan maleńkiego kotka zły. To nie panleukopenia, bo nie wymiotuje ani nie ma biegunki. Ma wzdęty brzuszek, nie może się wypróżnić, pęcherz trzeba mu wyciskać, masakra :( Przesłała mi wyniki badań z dzisiaj z lecznicy w Tomaszowie, ale nie znam się, podobno zupełnie inne niż wczoraj robione w Zamościu :( Usg było robione, nic nie znaleźli :( Za poradą Toli, która zna zamojskich wetów, namówiłam Martę, żeby jutro poejchać do najlepiej wyposażonej lecznicy w Zamościu. Drogiej, ale może cholera kompetentnej.. Jutro rano przeleję Marcie 300 zł z kasy, którą dostałam od znajomego na hotelowanie kocurka z kk. On na razie i tak nie może przyjechać do hotelu, póki giargie nie wybite, potem się będę martwić o jego utrzymanie w hotelu, a rudy potrzebuje pomocy na cito. Trzymajcie kciuki, żeby diagnoza wreszcie została prawidłowa postawiona. Kociątko się męczy przy siusianiu i płacze :( A weci nie wiedzą co mu jest :(
-
To dramatyczne, że tyle kasy żądają i nie potrafią pomóc. To jest niepojęte. Nie wiem co robić i jak pomóc. Jestem 300 km od Tomaszowa. Nie mogę przyjechać po kociaka. Pytanie czy on w ogóle przeżyłby kilkugodzinną podróż w takim stanie. No nie wierzę, że nie ma tam weta, który miałby pojęcie. :( Odezwę się do Marty, ale nie wiem co mam zrobić. :(((
-
Strasznie biedny ten kocurek, wygląda na ledwo żywego :((((. A gdzie jest najbliższa porządna lecznica, gdzie mógłby być dobrze zdiagnozowany i leczony? Czy jak będą pieniądze na dojazd tam i diagnostykę, to będzie mógł ktoś z nim pojechać? Czy na przykład Lublin albo Rzeszów wchodzi w grę? Cholera, ja wciąż jeszcze nie mogę prowadzić samochodu! :((((
-
Ponguś na początku jak trafił do hotelu, to miał moment, że schudł. Więcej wtedy buszował po wybiegu i ogrodzie. Potem pewnie go tak znajomy już zakątek nie ekscytował, więc znowu mu się przytyło. Teraz cały świat stoi przed nim otworem, więc będzie eksplorował co niemiara! I dreptał, chodził, biegał, człapał. I schudnie znowu :)
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Serdeczne dzięki Tysiu, ile Ci zwrócić za ogłoszenia? -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przyszły deklaracje od wiolhelm i mari - serdecznie dziękuję! Dzięki Wam można spokojnie patrzeć w przyszłość Makusia i cieszyć się, że ma taką fajną emeryturę u Kikou. -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Tak właśnie pewnie to wyznanie brzmiało ;) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przelałam kikou 350 zł za Makusia za wrzesień