Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzisiaj pani Martyna odpisała mi na moje pytanie o to, co u nich i Pongusia "Dobry wieczor! U pieska wszystko dobrze, tylko mielismy jeden ciezki tydzien w pazdzierniku, gdzie niestety spania po nocy nie bylo. Pozniej wszystko sie ustabilizowalo i do tej pory na szczescie nie ma juz wiekszych problemow. Stale tez podajemy leki na tarczyce i co kilka tygodni robimy badania, zeby sprawdzic czy nie trzeba zmieniac dawki (poki co nic sie nie zmienia, dalej ma podrecznikowe wyniki, co bardzo nas cieszy). Pongus wybral tez swoja ulubiona kanape i juz nie ma przebacz, nikt nie usiadzie." I taki cudny załącznik na zaanektowanej kanapie
  2. Bardzo przykre, że Jagienka odeszła nie doczekawszy swojego domu. Dobrze, że miała chociaż Was. Że ktoś o nią się troszczył.
  3. Piękne zdjęcia do ogłoszeń, to prawda. Pani fotograf ma talent
  4. Jesteście wspaniali, że chcecie dam dom temu psiaczkowi, który ma mniejsze zainteresowanie ❤
  5. Hurra!! Co za wieści! Dzięki serdeczne Jo37 za wizytę! Nareszcie dzieciaczki wyfruwają do domów
  6. Czetka jest bardzo fajnym psem. Wczoraj mieliśmy okazję z TZem ją odwiedzić (a przy okazji Mazowszanków) Jest na początku znajomości bardzo ostrożna, ale widać, że to nie jest lęk. Raczej właśnie rozwaga i chęć zbadania człowieka zanim się go zaszczyci swoimi względami. Jak już sobie kogoś poobserwuje, obwącha, pozwala się dotknąć, pogłaskać. A potem to już sama przychodzi i prosi o głaski, zaczepia noskiem. Jest śliczna i subtelna. Naszego piesa przywitała przyjaźnie - to też fajne, bo bałam się, że go postraszy. Dużo leży na legowisku, jest bardzo cichutka i spokojna. Jeśli ktoś szuka psa nieinwazyjnego, nienachalnego, to Czetka jest idealna. Mój TZ był nią też zauroczony.
  7. Widzisz Asiu, jak niewiele trzeba było czasu, żeby Max wszystko zrozumiał? To cudowny mądry pies. Uratowaliście go z TZ-tem z beznadziei i wegetacji. A on tak szybko się odpłaca zaufaniem i radością. Zdjęcia i filmiki przepiękne, łapią za gardło jak nie wiem..
  8. Ogromne kciuki!! Takie na miarę Niufacza!
  9. Na pewno musi przeżyć przeprowadzkę i ułożyć sobie wszystko w głowie. Może jak więcej czasu z Wami spędzi, jak zdarzy się jeden czy drugi spacer, to uwierzy w zmianę na dobre.
  10. Ja też mocno trzymam za Kraśnik. Niech Adusia jak najszybciej trafi do dobrego domu.
  11. Ufff... dobrze, że z Almą wszystko dobrze. Za panią z Kraśnika wielkie kciuki!
  12. Jeszcze o wielu. Ale już niedługo
×
×
  • Create New...