Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Przepięknie dziękuję! ❤ On jest chyba przemoczony, więc zimno ma prawo mu być jak najbardziej, a i boleć pewnie ma co..
  2. Maro odżywa z każdym dniem. To już jest zupełnie inny pies, trudno go poznać A przecież tak krótko poza kratami.. To strach się bać jaki będzie za parę tygodni Alaskan, muszę sprawdzić moją wpłatę - co ja tam napisałam. Wydaje mi się, że 20 zł to była deklaracja, a 30 zł - jednorazowa wpłata. Ale może nic nie napisałam.
  3. Serdecznie Ci dziękuję. ❤ Na początku pewnie będą spore wydatki związane z wetem, badaniami, na pewno coś z tym nieszczęsnym oczodołem cieknącym ropą trzeba będzie zrobić. Tak, niedługo zmienię tytuł wątku i to będzie wątek Oczusia, chcę na razie jeszcze żeby wszyscy deklarujący się dla Edzia tu weszli i wypowiedzieli. Zrobię pewnie niedługo też bazarek imienny dla niego. Tylko trochę odetchnę, bo tyle się dzieje ostatnio w moim życiu, że zapominam jak się nazywam
  4. Mari, to żartobliwe miało być, ale pewnie z powodu dzisiejszych nerwów i smutków niefortunnie Cię zacytowałam. Absolutnie nie chodziło mi o Ciebie. Wybrałam tego psiaczka, bo kilka osób podsuwało go jako bardzo biednego. Też chciałam mu pomóc. W schronie nie ma szans. Nikt go nie zarezerwował. Kikou go nie weźmie. I tyle w temacie.
  5. Co to za ferment tutaj się sieje? Zamiast Edzia do anecik do hotelu jedzie ten psiaczek bez oka
  6. To niesamowite, co się dziś zadziało! Masz rację Asiu - tak, jak powiedziałaś przez telefon: to Basia działa.. To Jej wpływ.. Tak bardzo się cieszę w tym smutnym dniu, że w piątek 2 psiaczki opuszczą schron!
  7. Limonko, na to samo konto zbierasz, z którego wpłacasz na psiaki? Jeśli uda mi się wziąć urlop i nie będę potrzebna akurat w rodzinie - postaram się przyjechać, ramię w ramię będzie łatwiej to znieść.. chyba
  8. Dlaczego odchodzą najlepsi ludzie?
  9. Słuchajcie, sytuacja jest taka - w piątek do Anecik miał jechać Edzio, ale jak wiecie już zapewne Edzio znalazł dom. Chcemy na jego miejsce wziąć innego psiaczka. Myślałam początkowo o jakimś Edzio-podobnym czyli w miarę adopcyjnym, ale - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, z tym, że on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Na Edzia brakuje jeszcze 130 zł, po 5 miesiącach, kiedy skończą się deklaracje Poker - 150zł miesięcznie. Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. W związku z tym powiem wprost: niestety nie dam rady płacić za niego 230 zł a potem 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi czas (już mam swoją deklarację na niego w wysokości 100 zł miesięcznie) plus nie wiadomo ile na leczenie Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć? Proszę dać szybko znać, bo planowany transport w piątek!! Dzisiaj Asia Alaskan jedzie do schronu, żeby zarezerwować jakiegoś psa zamiast Edzia. Tutaj wątek: Edzio
  10. Słuchajcie, sytuacja jest taka - po dzisiejszej rozmowie z Anecik - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, ale on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Powiem brutalnie i wprost: ja nie dam rady płacić za niego 230 zł albo 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi, czas Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć?
×
×
  • Create New...