-
Posts
30281 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dobrze, że jest szansa. Jesteście dzielne i energiczne. To bardzo duży kapitał. Możecie zdziałać bardzo wiele.- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
O matko, nie!!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Do którego schronu?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Szkoda nawet mówić. Im dłużej żyję tym bardziej nie lubię ludzi. Dlaczego większość jest taka beznadziejna? Taka pazerna i głupia? A już na urzędzie to się wręcz potęguje. Agataa napisz proszę co u Was. Odzyskaliście psiaki? Gdzie są?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
agat21 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Coraz większe jest stado psiaczków z dogo, które odeszły. To smutne, ale też i paradoksalnie pocieszające, że tylu psiakom dane było odejść w dobrych miejscach pełnych miłości, gdzie były zaopiekowane i ważne. To pokazuje ile czasu już osoby z dogo o brylantowych sercach działają i ilu psom udało się pomóc. Wiem, że odejście każdej kochanej istoty boli jak cholera, do szpiku kości. Ale życzę nam wszystkim tutaj jak najwięcej psiaków, które będą mogły odejść właśnie w taki sposób, w jaki odszedł Kubuś. Mari, kobieto o brylantowym sercu, dałaś szczęście tak wielu stworzeniom, życzę Ci ukojenia w żalu i bólu, a Kubuś przecież zostanie z Tobą na zawsze. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lajki mi znowu wyszły, a takie fajne zdjęcia ze spaceru i trupka Nie tylko to piękny widok, ale i jaki spokój! -
Oj, jak dobrze. Niech pan okaże się wymarzony!
-
Wspaniale! Niech jak najwięcej takich dobrych wieści się pojawia! Dobrego życia suniu w kochającym domu