Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30281
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Strach myśleć, jak Onek cierpi przez tę łapę Oby jutro trafił do sensownego weta. Takiego, który będzie w stanie łapę uratować i prawidłowo leczyć. Mój przelew poleciał. Zadzwoniła też do mnie niezastąpiona pani AniaGR, też prosiła o numer konta, jutro coś przeleje na Oneczka. Serdeczne dzięki
  2. Mam numer do Marty, zaraz zrobię przelew, jutro powinna mieć na koncie, ale pewnie popołudniu dopiero. Żeby tylko udało się znaleźć kogoś, kto zawiezie psiaczka.
  3. Zapłacę za wizytę u weta, za prześwietlenie łapy, za cokolwiek, żeby tylko pies otrzymał pomoc.
  4. Matko jak ten pies w gipsie na łańcuchu daje radę? Czy on też ma ogłoszenie? Jest na fb?
  5. Dobrze, że jest szansa. Jesteście dzielne i energiczne. To bardzo duży kapitał. Możecie zdziałać bardzo wiele.
  6. Szkoda nawet mówić. Im dłużej żyję tym bardziej nie lubię ludzi. Dlaczego większość jest taka beznadziejna? Taka pazerna i głupia? A już na urzędzie to się wręcz potęguje. Agataa napisz proszę co u Was. Odzyskaliście psiaki? Gdzie są?
  7. Czy są jakiekolwiek szanse na jakieś DT dla nich? Dla któregokolwiek? ;( Czy to kwestia kasy czy po prostu nie ma miejsc?
  8. Fajne te zdjęcia, chociaż Runo minkę ma jeszcze niepewną, ale widać, że będzie dobrze, że to fajny dom. Szybko się o tym przekona na pewno
  9. Coraz większe jest stado psiaczków z dogo, które odeszły. To smutne, ale też i paradoksalnie pocieszające, że tylu psiakom dane było odejść w dobrych miejscach pełnych miłości, gdzie były zaopiekowane i ważne. To pokazuje ile czasu już osoby z dogo o brylantowych sercach działają i ilu psom udało się pomóc. Wiem, że odejście każdej kochanej istoty boli jak cholera, do szpiku kości. Ale życzę nam wszystkim tutaj jak najwięcej psiaków, które będą mogły odejść właśnie w taki sposób, w jaki odszedł Kubuś. Mari, kobieto o brylantowym sercu, dałaś szczęście tak wielu stworzeniom, życzę Ci ukojenia w żalu i bólu, a Kubuś przecież zostanie z Tobą na zawsze.
  10. Lajki mi znowu wyszły, a takie fajne zdjęcia ze spaceru i trupka Nie tylko to piękny widok, ale i jaki spokój!
  11. Dobrej drogi i szybkiej aklimatyzacji w nowym domu. A dexterka pewnie potęskni sobie teraz trochę..
  12. Powarkiwał, a jak trzeba to w powietrzu kłapał zębami. Umie postraszyć Już wcześniej mu się zdarzało.
  13. Niezła aparatka z Dianki. Ale jest mądra i charakterna - takie są najfajniejsze
  14. Oj, jak dobrze. Niech pan okaże się wymarzony!
  15. Wspaniale! Niech jak najwięcej takich dobrych wieści się pojawia! Dobrego życia suniu w kochającym domu
  16. Odeszła wolna, kochana i nie bezimienna. To bardzo wiele. Śpij spokojnie suniu. Jaaga, Aska, Tola - bardzo Wam współczuję, bo to bardzo boli. Trzymajcie się.
×
×
  • Create New...