Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Na 12. Chorobcia, czemu akurat 12? Rodzice z obu stron - to 4, świadkowie - to 2, chrześni z obu stron - to 4.. I młoda para. Uff .. jest 12!
  2. Kurka, nie pamiętam już ilu chrześniaków mam. I może to nawet "lepiej nie wiedzieć" - że zacytuję klasyka
  3. Z całego serca dziękuję. To nietypowy i bardzo trudny psiak na dogomanii. Co nie znaczy, że nie będzie potrzebował wsparcia jeszcze długo. A jest "niemedialny" zupełnie. Tym bardziej dziękuję. A w podzięce zdjęcia, które są jeszcze sprzed kilku miesięcy i na które czekałam od jamora - on twierdził, że wysłał, ja nie dostałam, aż przez przypadek sprawdziłam skrzynkę, której nie używam I są.
  4. Jeszcze jest 20 zł od guccio, które polecą zaraz do Cię, bo przez pomyłkę na moim koncie wylądowały.
  5. Nie, no co Ty - to ma być na Twoją cześć, a nie na Twój kłopot i Twoją głowę. W jakiejś knajpie fajnej na przykład. U siebie jeszcze mogę zaproponować, ale wiele to nas się nie zmieści Chyba, że lubicie siedzieć na podłodze
  6. Guciosław spacerował dzisiaj w towarzystwie dla siebie odpowiednim, czyli rówieśnika Romusia..
  7. Aska zasługuje, żeby wyprawić wielką ucztę na Jej cześć. Może na wiosnę zrobimy spotkanie, na którym wzniesiemy liczne toasty na Jej cześć i zagryziemy zacnem pokarmem? Kto się pisze?
  8. O, to wspaniale
  9. o, to w jednym poście są dwie ważne informacje - kiedy jedzie sunia i kiedy jedzie Drugi
  10. Ależ cisza nastała u suni. Mam nadzieję, że to dobra cisza, która zwiastuje szybką zmianę na lepsze w jej życiu
  11. Dobre wieści! Wczoraj wchodziłam na fb organizacji, która przejęła Diego, ale jeszcze nie było żadnych wieści co dalej z łapą i czy będzie zbiórka. Ale jak się już zdecydowali, to świetnie
×
×
  • Create New...