Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ależ cisza nastała u suni. Mam nadzieję, że to dobra cisza, która zwiastuje szybką zmianę na lepsze w jej życiu
  2. Dobre wieści! Wczoraj wchodziłam na fb organizacji, która przejęła Diego, ale jeszcze nie było żadnych wieści co dalej z łapą i czy będzie zbiórka. Ale jak się już zdecydowali, to świetnie
  3. Nie widzicie sarkazmu w moim wpisie?
  4. Kasa z bazarku dla Gucia jest już na koncie, serdeczne dzięki ale kasę dla Franka przekażę Asce7, bo chyba ona jest skarbnikiem Franka.
  5. O matko! I z takim złamaniem jakiś kretyn wsadził psu łapę w gips??! Sorry, ale to się kwalifikuje do pozbawienia praw do wykonywania zawodu. Jakie te wyniki krwi są? Coś więcej wiesz Tysiu, dlaczego są złe? Łapę myślę, że będą próbować ratować, inaczej pies straci większość szans na dom
  6. Skoro wtuliła się, to będzie dobrze. Człowiek nie kojarzy się jej tylko źle. Myślę, że niedługo będziecie przyjaciółkami na zabój Jak Ci pomóc Marysiu? Karma dla szczeniorów? Opłacenie weta?
  7. Chociaż jej świat się zmieni. Wspaniale
  8. Tak, i chyba jeszcze była jakaś wpłata z bazarku imiennego dla Joszko, z którego kasa za zgodą biorących udział i Alaskan poszła na Gucia - chyba rozi wpłaciła na fundację, jeśli dobrze pamiętam.
  9. Tolu, masz w fundacji parę groszy wpłaconych na Gucia, na jego diagnostykę i leczenie. Weź je na potrzeby tej suni, proszę. Gucio daje radę, poza tym okoliczni weci niechętnie wystawiają faktury na funadacje z odroczonym terminem płatności. Tak więc lepiej będzie wykorzystać te pieniądze dla suni. Za 4 dni skończy się też mój bazarek imienny. Nie idzie jakoś przesadnie bogato, ale chociaż trochę grosza się uzbiera.
  10. Może Pani podsunąć innego psiaczka? A wieści cudowne! Tak się cieszę Dianka na pewno czuje, że jest w domu
  11. Już sobie radzisz!
  12. Jestem, bardzo się cieszę, że chcesz suni pomóc. Daję 20 zł stałej dla suńki. Do Dexterki jest podobno długa kolejka, suńka jest niewielka, spróbowałabym raczej do szafirki. Na pw podam Ci namiary.
  13. Nie może być za dobrze Jaaga, masz możliwość odizolowania Drugiego na jakiś czas, żeby nie miał kontaktu z innymi psami?
×
×
  • Create New...