Jump to content
Dogomania

jimp

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jimp's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. A szkoda czasu na rozmowy z betonem. Powiem któremuś pracownikowi żeby mi przejrzał charakterystyki ras i wybrał te najbliższe moim wymaganiom. Nic dziwnego, że taka mała aktywność na tym forum jak poziom przemądrzania się przebijacie elektrodę. Tylko w przeciwieństwie do was tam niektórzy mają wiedzę. Szkoda mi tych waszych psów, że mają takich dzbanów za właścicieli. Żegnam, dalej się taplajcie w tym swoim nielicznym już bagnie.
 2. Oczywiście, że wybierając sobie partnerki zawsze stawiałem wymagania. Dzieci to zawsze wynik takiego doboru. Podobnie rasy psów. Z krzyżówki jamnika i husky nie wyjdzie doberman. Że też ja musze takie rzeczy tłumaczyć na Forum o psach... Wy jak rozumiem nie macie żadnych? Partnerka pierwsza lepsza, samochód pierwszy lepszy, pies? Też kto by się przejmował charakterem a później mamy takich debilnych właścicieli co trzymają Husky w bloku i uważają, że 2-3kilometrowy spacer to dla nich wystarczający wysiłek.
 3. Raczej kółko wzajemnej adoracji. a co w tym pytaniu jest głupiego? Stawianie wymagań jest głupie? Może dla kogoś kto kupuje psy tylko ze względu na wygląd, tak. Kolejna osoba zaśmieca wątek i nic nie wnosi? To są Ci wartościowi ludzie? No to poprzeczka leży bardzo nisko. Pamiętam jak to Forum wyglądało 10lat temu i wtedy ludzie dzielili się pomocą zamiast wykorzystywać je do leczenia swoich kompleksów. I co to wnosi do tematu skoro po 54latach posiadania psów nie masz nic do powiedzenia na ich temat?
 4. Tak już podejrzewałem po aktywności na stronie głównej, że to Forum upadło. Niestety większość ludzi poprzenosiła się na grupy fb a For z wartościowymi ludźmi coraz mniej.
 5. Cześć, poszukuję ras psów, które spełniają poniższe wymagania: - wymagające mało ruchu a więc opcje typu Husky oczywiście odpadają 😉 - wymagające mało wysiłku umysłowego a więc opcje jak border collie odpadają 😉 - rodzinne, idealnie jeśli nie wyróżniają jednego z domowników ale ten warunek jest opcjonalny - jeśli chodzi o czesanie to nie musi być mało wymagający, tutaj opcje z długą sierścią również wchodzą w grę - mające "końskie zdrowie", rzadko chorujące. Możliwie mało problemów genetycznych (typu dysplazja etc.) - dużym plusem będzie posłuszeństwo, nieco niezależności jest ok ale nie tyle co w Shiba, Husky Jeśli chodzi o wielkość to powiedzmy, że dowolny. Zobaczmy ile zbierze się ras, które spełnią poniższe wymagania. Co Wam przychodzi do głowy?
 6. imho przy tego typu ogłoszeniach wypadałoby podać (chociaż przybliżoną) lokalizację :)
 7. Witajcie, mam długowłosego owczarka niemieckiego. Pies jest spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi ale jak był młodszy dostał zastrzyk z surowicy (bardzo bolesny). Od tego czasu bardzo źle mu się kojarzą wizyty u weterynarza. Jest młody (13-14 miesięcy ma) i po prostu boi się zastrzyków, dość ciężko go utrzymać. Nie chciałbym by kiedyś jak będzie starszy ze strachu przerodzonego w agresję ugryzł weterynarza. Dlatego chciałbym się zaopatrzyć w kaganiec, który mógłbym zakładać przy wizytach u weterynarza. Kaganiec będzie więc użytkowany bardzo rzadko. Co moglibyście mi polecić? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...