Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Na posłanku jest jeszcze psinka zwana Shirą, ale masz dobre oko - mnie anecik zwróciła uwagę, że Gucio nie okupuje sam
  2. .. więc myślałam o niej właśnie.
  3. Ostatnie posty są o tej kudłatce z wielkim brzuchem
  4. Ona jest ewidentnie chora. Trzeba ją jak najszybciej zbadać.
  5. Mam ogłoszenie Diany na Katowice chyba. Mogę zamienić na Andżelę, tylko jakiś tekścior poproszę, bo z konceptem u mnie ostatnio średnio. Czy mogę wykorzystać któryś tekst z innego ogłoszenia? I czyj numer podać?
  6. No to myślami będziemy z Dianą i jej nową rodziną. Niech aklimatyzacja będzie łatwa. Czyli ogłoszenia Dianki zdjąć? Zamienić na jakiegoś innego zwierzaka?
  7. Maro jedzie do domu, miałam 20 zł na niego zadeklarowane, chętnie przeniosę na sunię. Jednorazowo 50 zł jeszcze dorzucę, ale na początku marca, bo w lutym już leżę radośnie i kwiczę.
  8. Ojej, jak takie dobre wieści są potrzebne! Tak się cieszę, że Diana też już będzie miała własny najwłaśniejszy dom z dobrymi ludźmi! A pani Marzenie największe ukłony i podziękowania za taki ogrom pracy i serce, jakie włożyła w opiekę nad całą rodzinką.
  9. Słusznie prawisz, ale z drugiej strony on powinien nie tylko tłuszczyk sobie odbudować, ale i masę mięśniową - i przy tym latanie może pomóc Wypiękniał bardzo. Futerko już normalniej wygląda, a za czas jakiś jeszcze raz zostanie wykąpany, żeby już do reszty pozbyć się śladów dawnego bujnego życia. Wyczesanie też by pomogło, ale Anecik na razie mówi, że nie ma serca szczotką po tych kosteczkach jeździć. Jeszcze trochę ciałka Gucio musi nabrać. Nawet latając za babami
  10. O, jak szybko dotarła paczka z puszkami - jestem pod wrażeniem! Niech dziewczyna uzupełnia braki
  11. Pelagia jest przeurocza.
  12. Nie znalazł się szybszy transport niż w sobotę dla Diego? Jak on teraz funkcjonuje? Ma zabandażowana i usztywnioną łapkę czy znowu w gipsie? A transport płatny nie wchodzi w grę?
  13. Aleee!!! no bomba!
  14. No ładnie. I z takim czymś bez prześwietlenia w gips go wsadzili. Urzędnikom gminnym, którym szkoda było kasy na leczenie psa życzę dokładnie takiej samej sytuacji. Dokładnie - bo nie jestem mściwa. A jak wyglądają finanse psiaczka? Ile poszło na prześwietlenie i wizytę?
  15. Bardzo proszę, choć to kropla w morzu
×
×
  • Create New...