-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Widziałam rozmowę z kobietą, która uciekła z Charkova. Powiedziała, że ludzie masowo zostawiają zwierzęta. Na ulicy lub nawet zamknięte w domach. Jako główny powód podała brak karmy. Widziałam wpisy na fb dziewczyn, które są w schronisku tuż przy poli walk. Błagały o pomoc w dostarczeniu karmy. Jakiejkolwiek. Nie o pieniądze, bo i tak są bezużyteczne. Jak zwykle największą cenę płacą ci najbardziej bezbronni. I o nich najmniej się mówi w mediach.
-
Szkoda..
-
Chyba zdarzały się takie przypadki, ale może coś pomyliłam
-
Nie wpychasz się. Pies jest pies. Każdemu trzeba pomóc. Póki nie wiadomo kiedy psy od Mariny będą mogły przyjechać, chyba warto działać już na rzecz suni, która może wyjechać zaraz. Jeśli nie jest wysterylizowana, to przecież można to zrobić po opuszczeniu schronu. Może od razu rezerwować dla niej miejsce w jakiejś lecznicy. Jest niedługo w schronisku, nie zdążyła jeszcze w pełni odczuć jego "uroków", więc chyba po wstępnych badaniach można to zrobić? Tolu, czy Zea mogłaby pomóc opłacić sterylkę suni? Po otrzymaniu pensji wpłacę 100 zł na ten cel. Może ktoś jeszcze się dorzuci?
-
Dla suni dobrze. Dla psiaków z Ukrainy...
-
Wiolhelm, wpisz w którymś z pierwszych postów kto i ile deklaruje dla suni - będzie łatwo to znaleźć i wiedzieć ile jeszcze deklaracji trzeba uzbierać.
-
I wnętrze i zewnętrze u Aski jest piękne. Rzekłam. Howk.
-
Dzięki za pierwsze wieści. Nie są złe, tylko to picie. Pewnie syfiaste słone stare wędliny, którymi są karmione psy, powodują, żepotrzebują tak dużo wody. Może w schronie dostają jej za mało, może wcale. Psy na wsi często w ogóle nie dostają wody.. Może ten brzusio to też efekt wstrzymywania się z załatwianiem z jakiegoś powodu? Sunia spokojna i łagodna - to fajnie. Myślę, że szybko będzie adopcyjną gwiazdą