Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Widziałam rozmowę z kobietą, która uciekła z Charkova. Powiedziała, że ludzie masowo zostawiają zwierzęta. Na ulicy lub nawet zamknięte w domach. Jako główny powód podała brak karmy. Widziałam wpisy na fb dziewczyn, które są w schronisku tuż przy poli walk. Błagały o pomoc w dostarczeniu karmy. Jakiejkolwiek. Nie o pieniądze, bo i tak są bezużyteczne. Jak zwykle największą cenę płacą ci najbardziej bezbronni. I o nich najmniej się mówi w mediach.
  2. Chyba zdarzały się takie przypadki, ale może coś pomyliłam
  3. Elu, bazarek zrobiłam od razu, jak było wiadomo, że kroi się pomoc dla psiaka. Zebraliśmy wspaniałą kwotę 728,50 zł
  4. Nie wpychasz się. Pies jest pies. Każdemu trzeba pomóc. Póki nie wiadomo kiedy psy od Mariny będą mogły przyjechać, chyba warto działać już na rzecz suni, która może wyjechać zaraz. Jeśli nie jest wysterylizowana, to przecież można to zrobić po opuszczeniu schronu. Może od razu rezerwować dla niej miejsce w jakiejś lecznicy. Jest niedługo w schronisku, nie zdążyła jeszcze w pełni odczuć jego "uroków", więc chyba po wstępnych badaniach można to zrobić? Tolu, czy Zea mogłaby pomóc opłacić sterylkę suni? Po otrzymaniu pensji wpłacę 100 zł na ten cel. Może ktoś jeszcze się dorzuci?
  5. Dla suni dobrze. Dla psiaków z Ukrainy...
  6. Wiolhelm, wpisz w którymś z pierwszych postów kto i ile deklaruje dla suni - będzie łatwo to znaleźć i wiedzieć ile jeszcze deklaracji trzeba uzbierać.
  7. Nabierze sił, ciałka, wyśpi się w cieple i spokoju. To na pewno już bardzo dużo zmieni.
  8. I wnętrze i zewnętrze u Aski jest piękne. Rzekłam. Howk.
  9. Czekamy z drżeniem na wieści. Wielkie kciuki za Drugiego. Oby zmiana życia podziałała na niego mobilizująco i wzmacniająco.
  10. Dzięki za pierwsze wieści. Nie są złe, tylko to picie. Pewnie syfiaste słone stare wędliny, którymi są karmione psy, powodują, żepotrzebują tak dużo wody. Może w schronie dostają jej za mało, może wcale. Psy na wsi często w ogóle nie dostają wody.. Może ten brzusio to też efekt wstrzymywania się z załatwianiem z jakiegoś powodu? Sunia spokojna i łagodna - to fajnie. Myślę, że szybko będzie adopcyjną gwiazdą
  11. Bazarek imienny zakończony. Spieszę donieść, że sunia za sprawą swojego dzisiejszego kierowcy, czyli Aski7, dostała piękne imię Wena
  12. A jakieś wieści o Sabince są? Jak sobie radzi?
  13. A jednak? Uj, to sorki, ale ja mam mgłę pocovidową - różne głupoty gadam.
  14. To straszne co się dzieje. Wierzę, że to nie potrwa długo, liczę, że ktoś psychopatę utrąci. I to z jego otoczenia. Dobrze, że wróciłaś. Dokonałaś kolejnej wielkiej rzeczy, zrobiłaś ten okropny świat ciutkę lepszym. Odpoczywaj. Śpij spokojnie.
  15. Oby dziś zasnęły spokojnie. To dawaj znać jakby co. Pamiętaj, że tu też jesteśmy.
  16. Gryzienie krat? Niektóre psy ze schronów tak mają zęby starte. Wróciłaś? Cała i zdrowa?
  17. Będzie dobrze. Zaraz lepsze jedzenie, spanie w suchym i ciepłym miejscu, diagnoza, leczenie. Sunia będzie wyglądać na szczeniorkę
  18. Dzwoniła do mnie przed chwilą nieoceniona pani AniaGR. Daje 50 zł stałej dla Drugiego. Z całego serca dziękujemy ❤
×
×
  • Create New...