Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Robicie cudowną rzecz. Będzie dobrze. Chociaż przeżycie na pewno ogromne i smutne. Ściskam serdecznie.
  2. Przypominam, że dziś kończy się bazarek imienny dla suni. Może ktoś jeszcze chce zaproponować imię lub zagłosować na już zaproponowane?
  3. Bardzo piękne i wzruszające zdjęcia. Michu nie ten sam.
  4. Zgoda. Ale nie rozumiem dlaczego pracownicy schroniska, którzy tam pracują, z własnej woli jak sądzę, a nie za karę, muszą do tego wszystkiego dokładać własne okrucieństwo. Nic ich nie usprawiedliwia. Nawet jeśli mieli "trudne dzieciństwo".
  5. Dobre chwile, kiedy kolejny pies wyjeżdża stamtąd.. Sunia śliczna, jak trochę odżyje będzie oczy rwać
  6. Bardzo dobrze się pożegnała. Czuła, że w sanochodzie jest już bezpieczna. Byłam w szoku, jak Czetka przerażona i drżąca prowadzona na smyczy przez pracownika schronu, jak tylko zobaczyła samochod sama wskoczyła do bagażnika i wcisnęła się do kontenerka, byle tylko stamtąd odjechać. Jakby na szalupę ratunkową wskakiwała.
  7. Dobra krzepiąca wiadomość Asku, tutaj na tym wątku też życzę Wam dobrej spokojnej drogi.
  8. Tak się cieszę, że się udało psiaka już zabrać. Chociaż taka pociecha w tych okropnych dniach. Asku, uważaj na siebie, dobrej spokojnej podróży Wam życzę.
  9. Bank nie wypłacił?
  10. Gdyby jakieś bezdomne zwierzęta udało się jednak przewieźć do Polski (może udając właścicielskie skoro ułatwiono procedury przekraczania granicy, to rozumiem, że to dotyczy sytuacji, że ktoś wyjeżdżając zabiera swoje zwierzęta), to pani Joanna, która adoptowała ukraińską Norcię jest gotowa dać dom tymczasowy. Długo wczoraj pisałyśmy do siebie, jest również bardzo przejęta sytuacją, wpłaciła też pieniądze na konto Mariny.
  11. Rozpacz. Wieści z dzisiaj z granicy są takie, że jeszcze jest otwarta. Normalnie ludzie przejeżdżali. Pytanie - jak długo.
  12. Zakończył się bazarek imienny Drugiego, wszystkie wpłaty już mam. Przeleję Asi Alaskan kwotę 728,50 zł! Jestem pod wrażeniem wysokości kwoty i Waszego udziału w bazarku To budujące. Bardzo bardzo dziękuję raz jeszcze! Psiaczek będzie miał spory zastrzyk pieniędzy na pierwsze wydatki.
  13. A do samochodu zamiast na pakę? Może ktoś będzie jechał z Twoich stron?
×
×
  • Create New...