Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Prześliczne. Fajne kumpele może mieć Max. Jeśli to kotki a nie kocurki, to dadzą sobie z nim radę. Tak myślę. Moje wszystkie kocice były zawsze szefowymi stada kocio-psiego. Nikt im w drogę nie wchodził - ani psy ani kocurki
  2. On jest raczej Julio Iglesias - tak wiekowo podchodząc A tak serio, to on jest bawidamek, ale jak kobieta zbyt trzpiotowata, to się wkurzy i potrafi pokazać kobicie zęby. Taki jest!
  3. Te boksy, w którym on przebywał i Gucio też, są wyjątkowo zapchlone. Gucio przecież wyglądał jakby go ktoś cementem posypał. A to tyle martwych larw, jaj i padłych insektów miał na sobie.. Mało go nie zżarły żywcem.
  4. Też się cieszę, że ma towarzyszkę, której obecności szuka. Może nauczy się od niej, żeby nie bać się tak panicznie ludzi
  5. Zdjęcia często pogrubiają i skracają nogi. Dlatego nie lubię zdjęć
  6. .. ale na pytanie, czy to nowe miłości Gucia, anecik odpowiedziała, że to tylko koleżanki
  7. Moja sunia żyła przez 10 lat bez śledziony, musiała dostawać karmę dla wrażliwców, ale dawała radę. Wena też da. Jelita podreperujemy też. Będzie dobrze.
  8. Czyli pan sobie już wymyślił przyszłego psa. Teraz pies powinien dostosować się do wymagań. No i fajnie, że nie dałaś Gajki. Pewnie szybko miałabyś ją z powrotem..
  9. Jutro po otrzymaniu pensji zaraz prześlę moje deklaracje, wpłynęło już sporo wpłat z bazarku imiennego, tylko nie miałam dziś czasu pospisywać i umieścić na wątku bazarkowym. Myślę, że za chwilę będą też pieniądze z tego bazarku do wysłania na Twoje konto. Zajmijcie się Weną troskliwie
  10. Niech odpoczywa bidulek. Tyle lat w obozie i ciągłym zagrożeniu.. Czekamy na wyniki zatem. Oby były na tyle dobre, na ile tylko mogą u tak zniszczonego psa.
  11. Spróbuję znaleźć. Problemem jest to, że one są we wschodniej części Ukrainy, gdzie toczą się ciężkie walki. Tam nie ma jak dotrzeć. Ludzie z Polski, którzy jeżdżą już po zwierzęta z Ukrainy, odbierają je bliżej granicy, nie zapuszczają się na drugi i ten najgorszy fragment Ukrainy. Były 3 wolontariuszki w tym schronisku, jedna została zabita. Te, które zostały są tam zdane tylko na siebie, pisały, że będą próbowały jakoś zdobyć karmę i butle z gazem, bo skończył im się i nie mają jak gotować dla psów. Tam nikt z pomocą nie dociera.
  12. Widziałam rozmowę z kobietą, która uciekła z Charkova. Powiedziała, że ludzie masowo zostawiają zwierzęta. Na ulicy lub nawet zamknięte w domach. Jako główny powód podała brak karmy. Widziałam wpisy na fb dziewczyn, które są w schronisku tuż przy poli walk. Błagały o pomoc w dostarczeniu karmy. Jakiejkolwiek. Nie o pieniądze, bo i tak są bezużyteczne. Jak zwykle największą cenę płacą ci najbardziej bezbronni. I o nich najmniej się mówi w mediach.
  13. Chyba zdarzały się takie przypadki, ale może coś pomyliłam
×
×
  • Create New...