Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Masz rację. Sunie zabrane ze schronu w dobre miejsce natychmiast dostają cieczki, niektóre psy pokazują dopiero wtedy objawy choroby, a niektóre może dopiero wtedy czują, że mogą odejść spokojnie. Dobrze, że odszedł wśród ludzi, którym na nim zależało. Chociaż żal ogromny, ale dobra strona w tej smutnej okropnej sytuacji jest właśnie taka. Żal też Jaagi i jej męża - oni to przeżyli, oni o niego walczyli. My jesteśmy daleko i nam strasznie smutno, a co dopiero oni.. Dzięki, że tak o niego walczyliście
  2. Upał? Co to jest upał? A po zabawie zawsze warto podreptać po głaski
  3. Ja też jeszcze nie wierzę. Tyle starań, tyle przeszkód po drodze, żeby biedak mógł opuścić schron. A teraz już go nie ma. Z drugiej strony gdyby umarł w schronie pewnie trudno byłoby sobie darować, że nie wyciągnęło się go wcześniej. Nie ma łatwych odpowiedzi w takim dniu. Kolejny pies, którego trzeba żegnać za wcześnie..
  4. Piesku.... O matko. Nie umarł w schronie. Tylko tyle na razie mam pociechy. Jaaga trzymajcie się, musi być Wam bardzo ciężko.
  5. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Cholera, żeby nie okazało się, że ma jakiś syf w jelitach typu folia po parówkach.
  6. Dobrze Elu, to czekam na znak od Ciebie.
  7. Gratulacje za udaną akcję
  8. Łał!! No to wspaniałe wydarzenie! Gratulacje
  9. No tak, 2 tygodnie to jest trochę czasu - zwłaszcza jak słusznie zauważyłaś - w upały. Ale na pewno uda się do tego czasu psiaki przetrzymać w dobrych warunkach, bo już wiadomo, że potem pojadą w super miejsce. Elu, podeślij mi proszę informację, na które Twoje konto wpłacić kasę dla psiaczków.
  10. Na pewno Feniś się cieszy. Tylu kolegom niedoli udało się pomóc po jego śmierci. A on wolny i spokojny biega po łąkach za Tęczowym Mostem. Na szczęście Drugiemu zostało więcej siły. Cieszę się bardzo, że tak odżył u Jaagi - przecież psychicznie to już szykowaliśmy się wszyscy na najgorsze po pierwszych diagnozach.
  11. Śliczny jest - fakt Chyba się do Was niedługo wproszę, żeby poznać psiaki osobiście Dobrze, że Lilek się nie wycofał przy nowych domownikach. Chyba jest u niego ogromna poprawa, przez te lata uleczyliście jego psią duszę
  12. A jak szczeniaczki zostały przyjęte przez Małą i Lilka?
  13. Bardzo się cieszę, że Benula tak fajnie się miewa! Zdjęcia rewelacyjne Benek ma byczą minę
×
×
  • Create New...