-
Posts
30260 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Masz rację. Sunie zabrane ze schronu w dobre miejsce natychmiast dostają cieczki, niektóre psy pokazują dopiero wtedy objawy choroby, a niektóre może dopiero wtedy czują, że mogą odejść spokojnie. Dobrze, że odszedł wśród ludzi, którym na nim zależało. Chociaż żal ogromny, ale dobra strona w tej smutnej okropnej sytuacji jest właśnie taka. Żal też Jaagi i jej męża - oni to przeżyli, oni o niego walczyli. My jesteśmy daleko i nam strasznie smutno, a co dopiero oni.. Dzięki, że tak o niego walczyliście
-
Ja też jeszcze nie wierzę. Tyle starań, tyle przeszkód po drodze, żeby biedak mógł opuścić schron. A teraz już go nie ma. Z drugiej strony gdyby umarł w schronie pewnie trudno byłoby sobie darować, że nie wyciągnęło się go wcześniej. Nie ma łatwych odpowiedzi w takim dniu. Kolejny pies, którego trzeba żegnać za wcześnie..
-
Dobrze Elu, to czekam na znak od Ciebie.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem prawie żaden człowiek nie potrafi dać takiej bezinteresownej miłości jak zwierzę -
Skrzypek - już bez długu, szuka domu, jest super :)
agat21 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Gratulacje za udaną akcję -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jestem myślami z Tobą i z Fenisiem. -
No tak, 2 tygodnie to jest trochę czasu - zwłaszcza jak słusznie zauważyłaś - w upały. Ale na pewno uda się do tego czasu psiaki przetrzymać w dobrych warunkach, bo już wiadomo, że potem pojadą w super miejsce. Elu, podeślij mi proszę informację, na które Twoje konto wpłacić kasę dla psiaczków.
-
Na pewno Feniś się cieszy. Tylu kolegom niedoli udało się pomóc po jego śmierci. A on wolny i spokojny biega po łąkach za Tęczowym Mostem. Na szczęście Drugiemu zostało więcej siły. Cieszę się bardzo, że tak odżył u Jaagi - przecież psychicznie to już szykowaliśmy się wszyscy na najgorsze po pierwszych diagnozach.