Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. najlepszy byłby kapelusz z rękawami
  2. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='Obama']Helllou Ala! Si, tak na troszkę może:diabloti:[/QUOTE] to tak jak ja ...pojawiam się i znikam ....
  3. [quote name='agaciaaa']Fajne te wrześniowe fotki, takie ciepłe :) a Ozzy jak zwykle do góry kołami :lol: Stopa brrr, nie lubię patrzeć na takie rzeczy, zdecydowanie nie mogłabym być lekarzem ;)[/QUOTE] Ozzy wie , ze na plecach to przynajmniej nogi nie bolą ;) zawsze możesz być pielęgniarką ;) Ja już sie przyzwyczaiłam do ran i szwów wszelakich , pokrojona jestem w różnych miejscach , a TZ miał operację kolana więc miałam przedsmak ;)
  4. :lol: pocieszne są :D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/_DSC0385.jpg[/url]
  5. [quote name='Matusz']Słuchajcie, mam pytanie, znacie i polecacie jakąś hodowlę owczarków niemieckich długowłosych? Gdzie np jest obecnie jakiś miot? Mój szwagier chce kupić :) może być niewystawowy :)[/QUOTE] a są jakieś jeszcze dobre hodowle , bo gdzie nie spojrzysz to DONki jakies niedorobione są
  6. [quote name='agutka']a niektóre fotki widziałam na niebieskim ;) ja czekam niecierpliwie na latunio ;)[/QUOTE] mi tam fajna wiosna pasuje ;)
  7. Alicja

    Negra vel Kekła

    pańcia jeszcze chwileczkę się pokąpiemy [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/845/atbg.jpg[/url]
  8. [quote name='Izabela124.']Ciepłe kolorki na fotkach, super :)[/QUOTE] ciepłe bo wrzesień ciepły był :) [quote name='maciaszek']O! Fotki :multi: :multi:. Ozzulek cudny, jak zawsze :loveu:. Stopa też niczego sobie ;). Nie wygląda źle, jak na 2 tygodnie po.[/QUOTE] bo na mnie się goi jak na psie ;) tylko w środku szwy się nie wchłaniają :lol:
  9. 21 września 2013 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/296/c749542e7d01383e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/16f24f64b9627d60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/55afaf9febcf03e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/bfd7329cd987f079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/297/6565a550cfc6c7b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/296/c07fb0c68d3ba48d.jpg[/IMG][/URL]
  10. z tymi malućkimi fotami na dogo to totalna porażka .... już chyba żadne forum takich miniatur nie rząda każda fota traci na takim pomniejszaniu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/296/80442eaa300635ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/297/da76d41062d97a69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/297/bd97780b53ab214b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/6fe9f60ba349d534.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/296/400aa93ea1005711.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Tengusia']Hello :) widze cie ;) nie udawaj ze cie nie ma hihi :eviltong:[/QUOTE] widzę , że laptop rządzi :cool2: 7 września 2013 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/44a7185576c25a7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/297/3b4939a0aae2d7af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/297/844e9a4e4bbe91fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/296/4b4143acec26a4c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/297/dacc68dafb12fe42.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='agutka']nie,nie dziękuję wystarczy że o 6 rano sroki mi zaglądają do okna i wyjadają słoninkę sikorkom:evil_lol:[/QUOTE] ale Paputek to by robił za sikorkowego bodyguarda :)
  13. Ciekawe czy jeszcze istnieją
  14. Alicja

    Bull Reaktywacja

    ooooo Obamowie wrócili :D
  15. [quote name='agutka']PP- wyobrażasz sobie Ledę w stokrotkach?:grin: w sumie ty jej w akcji nie widziałaś ;) ona ma przecież cieniutką różowiutką obróżkę w psie łapki ( odblaskowe ):loveu: unikatowy- ja też uwielbiam skóry i ćwieki ;)[/QUOTE] u mnie na osiedlu mieszka Negra , sunia bulka z adopcji , dziewczyna charakterna ale Kaśka super z nią pracuje , a żeby zmierzłym ciotom klatkowym ryjoki pozamykać Kaśka kupiła Negrze fajną obrożę czarną w różowe kokardki , wygląda suczysko słodko . śpiący biedny pieseczek :D [url]http://oi58.tinypic.com/2ywe3cn.jpg[/url]
  16. [quote name='agutka']dzień dobry piękny Paputek :) na sam widok już mnie boli stopa :shake: współczuję...[/QUOTE] podwieźć Paputka ? a stopa , teraz już spoko , są blizny , a wstawiłam fotę , aczkolwiek nie lubię takich osobistych uzewnętrznień ...ale to dla podglądaczy i dyskutantów ( chociaż mogą nie wierzyć że moja ;) ) że pytania o wizyty przed adopcyjne i inne sprawy pomocowe dla psów zostawały przeze mnie odmawiane , tak , tak , jestem niemobilna ... kiedyś mogłam pomagać i finansowo , i poświęciłam czas , angażowałam rodzinę , teraz Ja MUSZĘ zająć się SOBĄ , swoją RODZINĄ , SWOIM psem , a ludzie dupy obrabiali i obrabiać będą :) . Co do 1% to ZAWSZE dawałam psom ale teraz daję DOMINICE i nie zabieram nic pieskom ,po prostu DAJĘ na inny cel ...to tak do tych co dopytują o stan posiadania itd itd .... ci co mają swoje za uszami wiedzą o co chodzi
  17. To Paputek :diabloti: [IMG]http://images54.fotosik.pl/296/c8097feee3bd1c70.jpg[/IMG] a to moja stopa :eviltong: 2 tygodnie po operacji :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/296/a74f7de28233fb3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/295/4b7b359b986b343f.jpg[/IMG][/URL]
  18. Przekażę jutro wieczorkiem :)
  19. o rany ...a ja sie zagapiłam ..... Bazylku ...dużo zdrówka :loveu:
  20. Dominika już w Reptach . Zakotwiczyła się na jakis czas. Ostro ćwiczy , z zapałem , by jak najlepiej wykorzystać czas przeznaczony na rehabilitację . Pokój ma 5 osobowy ale nie narzekała :) . Pozdrowienia z Rept dla zaglądajacych na Dogo ( z telefonu nie daje rady się zalogować , wiec jakby coś przekażę informacje )
  21. Śliczny sublokator Aksy :)
  22. To u dziewczynki zmiany ... mam nadzieję , ze mimo wszystko jest szczęśliwa
  23. [quote name='agutka']za dużo chodzisz że paluszek nie daje oznak poprawy:eviltong: będzie dobrze ;) ważne że masz fajnego lekarza to zawsze połowa sukcesu[/QUOTE] no właśnie nie ...powinnam go jeszcze bardziej ćwiczyć , ale ja mam wyrąbane stawy i usuniętą trzeszczkę i coś tam z torebką stawową w paluchach ...więc pakiet niezły :) [quote name='anetta']Takiego lekarza to w tych czasach to że świecą szukać. Wysyłam pozytywne fluidy![/QUOTE] spoko lekarz to przynajmniej bezstresowa wizyta , poza tym z tym gościem gadam prosto z mostu , nie muszę sie zastanawiać jak odpowiedzieć jak zapytać ...pyta jak boli ...mówie że jak sqrczybyk ;) ... pyta czy wytrzymuję ból ...no jasne , wkońcu mam próg bólu jak pitbul :) i oboje wiemy o co chodzi
  24. Dzięki za kciukasy :) . Kontrola była fajna , bo mam fajnego lekarza ;) , ale takiego naprawdę oki ,on prowadził mojego TZta przed i po operacji , wtedy też ja zaczęłam u niego się leczyc , bo sypię się już jakis czas ;) . Lekarz , z którym gra sie w otwarte karty i nie owija w bawełnę i jak cię wkurzy to mówisz mu to prosto z mostu i jak on ma coś do ciebie to też nie kombinuje tylko gada jak jest ... to tyle miłego :). Co do leczenia ...mam jeszcze miesiac ...jak nic się nie zmieni na lepsze to po prostu kolejna operacja i już na zawsze sztywny paluch ....a druga stopa też sie sypie ...trzeszczka trzeszczy i blokuje paluch . Na pozytywną wersje drugiej opcji zabiegu jakoś nie liczę bo NFZ musiałby zrefundować wymianę całego malućkiego stawu w palcu :( a to ciutek za drogie :(
×
×
  • Create New...