Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. W poniedziałek będzie już najprawdopodobniej założone wydarzenie na FB , bo będzie wiadomo w jakiej Fundacji założone będzie subkonto do wpłat i na 1 % , jeśli ktoś będzie chciał materialnie Dominice pomóc to bardzo będziemy wdzięczni , ale i dobre słowo się liczy .
  2. :loveu:kochana ta Twoja gromadka [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/kzyk.jpg[/url]
  3. [quote name='phase']Czy można poprosić o link? Idzie chociaż ku lepszemu?..[/QUOTE] [url]https://www.facebook.com/elzbieta.gawronska.5?fref=ts[/url] [url]https://www.facebook.com/dominika.gawronska.5?fref=ts[/url]
  4. [quote name='monia&nero']Alu trzymamy kciuki a nawet łapki :thumbs::bluepaw::bluepaw:[/QUOTE] [quote name='agutka']każdą porażkę w życiu można znieść ale najgorsza jest choroba :( niestety choróbska zbierają coraz większe żniwa a my tak naprawdę jesteśmy zmuszeni się tylko przyglądać bo na farmakologię liczyć dużo nie możemy ... ale dość smutków trzeba patrzeć w przyszłość z podniesioną głową bo co cię nie zabije to cię wzmocni ;) a my trzymamy kciuki i łapki :):kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] [quote name='majoka']Aluś trzymamy kciuki. lepiej jak trzeba posiedzieć ten dzień w szpitalu niż narobić sobie bałaganu. Wiem, że teraz Jesteś potrzebna mamie, ale z chorą nózką po operacji bardziej będziesz jeje zawadzać. Za Twoją mamcię też trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze. W końcu jak pisałam to sinusoida, więc teraz odbijacie w górę ;)[/QUOTE] Trzymajcie trzymajcie , bo gacie pełne strachu ;) Wrzesień 2013 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/213/fcefb3c2fe43ec65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/212/1a02c886fdcdb673.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/212/715492cf7fdc62d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/212/8da13f9f568b1516.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/213/317a667a5896d05a.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ozzy też nie miałby nic przeciwko temu by spadł śnieg , on go uwielbia , na równi z wodą ...to taki dziwny pies jest ;) zadowoleństwo na pysiu :) [url]http://oi42.tinypic.com/ru4rvm.jpg[/url]
  6. Też się zgadzam z tym stwierdzeniem w związku z WOŚP :cool2: nie chcą nikt nie zmusza ale won od sprzętu :)
  7. Alicja

    Negra vel Kekła

    OOoo to dopiero zabawa takie góry piachu :cool2: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/14/qv54.jpg[/url] po śniegu i wodzie Ozzyego nr1 ;)
  8. jak to miło wakacje powspominać :) Co do wprowadzania psów , za chwilę to poza własne mieszkanie aby wyjść z psem to trzeba będzie zakosami ...wszędzie zakazy
  9. wow , jaki piękny rysowany grzywek :grins:
  10. Fota rewelka :cool2: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/838/gahd.jpg[/url]
  11. Pozycja i miejsce godne Bazylka :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-jUKbrYnZvVA/UmVyPxF8E7I/AAAAAAAAFQk/sYFz8aRz5js/s639/DSC_7187.JPG[/url] Ozzy ma koleżankę DA :)
  12. Zaciskam :kciuki: już dziś
  13. no i jak ich nie kochać :loveu: [URL]http://img268.imageshack.us/img268/6678/11z.JPG[/URL] Odwiedzamy :) meldujemy że poznajemy i ze żyjemy :)
  14. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/211/654fe26cb207963f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/211/93a541ac80779858.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/211/bc893207482da205.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. Cudowny szczęśliwy psiak :loveu:[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/211/e8818323fbad94b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/212/e3741766633cba57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/211/3906266d5a993d45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/211/7624b2bf2d8e4860.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='agutka']witamy się :) tak się zastanawiałam czy to nie znajomy przystojniaczek , patrzę i twierdzę że tak :) widzę że tu macie dość obszerny temacik :) wszystkiego dobrego po świętach[/QUOTE] witamy u Nas :) Temacik był obszerny ( no dobra archiwum jest ;) ) teraz troszkę to się zmieniło , ale żyjemy :) [quote name='Izabela124.']O matko....... Strasznie dużooooooooo zdrowia jej życzę!!!![/QUOTE] ano takie niesprawiedliwe to życie :( [quote name='majoka']Wpadłam się przywitać, a tutaj taka straszna wiadomość. Mam nadzieję,że troszkę już lepiej, ponad tydzień upłynął. Ale pewnie rehabilitacja bedzie trwać miesiącami- jak nie latami....[/QUOTE] rehabilitacja Tengusi będzie trwać miesiącami zapewne , ale nie możemy zapomnieć o niej i nie możemy zwątpić , ona musi z tego wyjść [quote name='Izabela124.']A jak się miewa Ozzy? :)[/QUOTE] Ozzulek wczoraj był na szczepieniu , nadal szczepimy całym zestawem , pan wet zadowolony z wyglądu na żywo ( nie ogląda fot na dogo i nie krytykuje po cichu że Ozzy jest gruby , tłusty i zaniedbany ) z wigoru i zachowania :). Potem odwiedziliśmy Dominikę czyli Grosię Klocusiową i tak nam czas popłynął :) [quote name='majoka']No właśnie jakaś tu cisza, zawsze Alicji jest pełno. Mam nadzieje,że wszytko u Was w porządku !!![/QUOTE] [quote name='anetta']Hej Ala. Czytam sobie zaległości wstecz, jest mi bardzo bardzo, przykro z powodu śmierci Taty :((( Przeczytałam o Tengusi, straszna wiadomość...:((([/QUOTE] same niefajne wydarzenia nas dopadły [quote name='majoka']Faktycznie jakoś przełom 2013/2014 był dla wielu osób niezbyt szczęśliwy. U nas też na początku grudnia był pogrzeb w rodzinie (na dodatek została osierocona osoba niepełnosprawna),moja mamcia trafiła ze stanem przedzawałowym do szpitala, oczywiscie nie obyło się bez koronarografii (ona tak panikowała, bo juz kiedyś był problem, bo nie mozna było dostać się z ręki, że ja sama umierałam ze stresu), no i jeszcze bym wyliczyła trochę rzeczy- ale tu już bardziej o kasę chodzi). Nie zapeszając jest już jednak lepiej, życie to sinusoida. Alu, więc odbijaj w górę (może ty już poszłaś się operowac na nóżkę???, nie jestem na bieżąco i tak tylko się domyslam z watków- jak coś przekręcam, to od razu przepraszam. ). Przyjdzie wiosna na pewno bedzie lepiej na sercu i duszy, czas goi rany i z każdym miesiącem po śmierci taty bedzie lepiej. Teraz na pewno czuwa na górze (więc masz jednego Anioła więcej).[/QUOTE] to i ja Tobie współczuję wrażeń ... ja mam teraz mamę pod opieką , znaczy mama mieszka u siebie w centrum i ja tam jeżdżę , telefonuję , teraz odstawiamy po 2 latach sterydy ( zobaczymy czy płuca będą jej normalnie pracować czy trzeba bedzie włączyć inne leki ) i fiksuje mamie cukier , kilka razy spadł ponizej 30 a to już jest masakra , bo może zapaść w śpiączkę , no i do szpitala idę w czwartek , w piątek mam mieć zabieg , a i walczę z ortopedą by w sobotę TZ mógł mnie zabrać do domu , z tym , ze musza mi usunac całą trzeszczkę , bo jest kompletnie rozsypana ... i nie wiem czy się lekarz zgodzi ... Co do Taty ...brakuje go tutaj , tęsknimy bardzo , ale lżej nam o tyle , ze nie męczył się nie doznał upokorzeń ,,ze strony choroby ,, ...mam go blisko , odwiedzam na cmentarzu , moge sobie z nim ,,pogadać ,, tylko nie chce mi odpowiadać ;) ...wiem , głupio piszę , ale co sobie do niego powiem to Moje :) Życzliwych prosze o kciuki
  17. Widać jak sie ma kopytka , to ma sie wejścia u władzy ;)
  18. Rozmawiałam z Mamą Dominiki i Dominiką , są na etapie załatwiania konta w Fundacji . Tak jak wiele osób sugerowała , w takiej Fundacji gdzie można zbierać 1 % mamy nadzieję , ze to się uda .Więc proszę wszystkich jeśli ktoś będzie mógł / chciał , wpłacić dla Dominiki jakieś pieniążki na rehabilitację , to odkładajcie proszę do skarboneczki , a ja w odpowiednim czasie jak będzie już załatwione wszystko dam znać . Pomóżmy Dominice wrócić do rzeczywistości . U mnie , u Dominiki , u Mamy Dominiki na FB są filmik i foty Dominiki ze szpitala , te najświeższe .
  19. Nareszcie :cool2:
  20. Jutro będą wstawione fotaski :) Nie dałam rady wcześniej , ale rano siadę do kompka .
  21. [quote name='wanda szostek']Dołączam i moje wyrazy współczucia. Znam ten ból Alicjo. Moja mama odeszła w 2002 roku a mnie ciągle jej brakuje i czuję wielką pustkę. Nie możemy płakać po tej stracie, bo nasz ból i łzy trzymają ich tu na ziemi i nie pozwalają odejść.[/QUOTE] dziękuję Wando Nie płaczę już , aczkolwiek nie raz mi smutno , a najbardziej kiedy wyjeżdżam do domu od Mamy . Tatę odwiedzam na cmentarzu , bo mam grób w mojej miejscowości , mama i tak sama by rady nie dała na cmentarz pójść , więc Tata jest blisko nas :) . Zapalając światełka u Taty , zawsze myślę o Naszych zmarłych , m.in o Sabince
  22. Choinę macie fajną :) Ale Smerfa UROSŁA :cool2:
  23. Rozmawiałam z Dominiką, przelazałam pozdrowienia od Was . Jutro będę rozmawiać z mamą Dominiki , czy uda się w krótkim czasie ogarnać sprawę subkonta w Fundacji jakiejkolwiek , nie wiem ile to załatwiania , i czy dają teraz radę . Dominika w domu najprawdopodobniej będzie już 16 stycznia , no i mamy nadzieję , ze uda sie pozałatwaić rehabilitacje i wszelkie terapie. Dominika uczy się żyć na nowo , dosłownie tak to należy rozumieć , ale z Waszym /Naszym wsparciem :) duchowym także , ciepłymi myślami i kciukami DA RADĘ , MUSI :cool2: Ale teraz najważniejsze jest to że ŻYJE i maleńkimi kroczkami podąża do przodu . Jutro wieczorem napiszę , co i jak .
  24. [quote name='maciaszek']Alu, a na jakie konto wpłacać pieniądze?! Może warto by założyć wątek tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/935-Pomoc-dla-ludzi[/URL][/QUOTE] Kasiu , jutro będę rozmawiać z Mamą Dominiki na ten temat . Dziś tylko sprawę zasygnalizowała mi Justyna , koleżanka Dominiki . Jutro będę dzwonić i muszę dogadać z mamą w jaki sposób zbieranie miało by wygladać . Najbezpieczniej by było , by można było na jakieś Fundacyjne konto zbierać z dopiskiem Dominika , bo na prywatne chyba tak oficjalnie nie wolno z tego co wiem . Muszą to rozgryźć tak by nikt ich potem za to nie ścigał . Wszystko potem napiszę jak już będę coś wiedziała .
×
×
  • Create New...