Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Daga ,część n-li tak ale jest b.wielu co to popularnie mówiąc olewają :evilbat:
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    oj Ariadna uważaj ,bo Wind podała przepis 5 razy po 4 truskawki :lol: i nic więcej i figura na lato gotowa :roll:
  3. [quote name='Wind']Alicja, Masz racje :-) Z Alka zobacze sie juz wkrotce, z czego baaardzo sie ciesze :-) Tyle yorkow w jednym miejscu ... szykuje sie niezla imprezka :-)[/quote] imprezka imprezka ale ile hałasu :lol: :lol: :lol: aż wam zazdroszczę :roll:
  4. Rumak śpi a Szpilcia gdzie :roll:
  5. no to mój Kuba zaraz weselszy ze na Dogo tez są dys.....My walczymy od 1 klasy szkoły podstawowej ,teraz kończymy gimnazjum/znaczy Kuba/wyczytany stos artykułow , trochę publikacji książkowych , terapie w poradni ,słownik na codzień i odwieczna walka z nauczycielami w szkole .Nie jest z tym za dobrze jeśli idzie o zrozumienie i respektowanie zaleceń ,niestety niewielu stosuje sie do nich /chyba że Kuba tak zle trafił/nauczycieli oczywiście .Wydłużony czas pracy ,po ciężkich bojach....
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']Alicja, ale to nie będzie chyba grządka ze Ślunska, taka opylona :roll: :D[/quote] opylona czy nie umyć trzeba . A na tych opylonych śląskich truskawkach to takie chłopy wyrastają ze warszawianki się o nich upominają :lol:
  7. [quote name='Wind'][quote name='LAZY']Ale tu się konspiracja zrobiła!!! :o[/quote] A zdjec jak nie bylo, tak nie ma :([/quote] Wind , ty sie spotkasz z Alka na Zlocie to ona ci opowie historię tych fotek. Mnie tu Olcia z Addą /właśnie a dlaczego Adda/ żyć nie dają , a ja tego tam Bogu ducha winna i jeszcze mafią straszą :evilbat:
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No i tak rozpętałam wojnę truskawkową :lol: U nas na prowincji były te szklarniówki po10 zł za kilogram , ale takie jakieś nie truskawkowe ,więc juz mi przeszło i odmrażam zeszłoroczne /były zahibernowane :lol: /a poczekam na te z grządki /juz kwitną/.Myślę że na dzień dziecka se zaserwuję :roll: /w końcu jestem dziecko mojej mamy/
  9. Oj zmęczyła się Poświatka spacerkiem :wink: , nie ma to jak cień :)
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Poczekam se do jutra i jutro kupie i zjem :D .A dzisiaj upiekłam ciasto kruche ze śliwkami , a teraz piję tzw pedalskiego Redd"saz malinkami :wink:
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Oj ,nie musiałaś tego robić :evil: ,gdzie ja tu dzisiaj kupię truskaweczki ,a mi się chce ,nawet tych z piaskiem z piaskownicy :cry:
  12. Kurcze to nie wiem Wy , czy Ja :o
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']Asher ,owszem sa truskawki ,ale szklarniowe ,a mnie się rozchodzi o takie z grządki ,z piaseczkiem na słoneczku czerwienione.mniammmmmmmmmmm :D[/quote] Pani sprzedwaczyni mnie zapewniła, że gruntowe a piaseczek zgrzytał, że hej :D Tylko jakies mało słodkie były... :-?[/quote] pani pewnie piasku z piaskownicy dosypała :lol:
  14. To mi będa kuriera przechwycać z rumakiem :roll: ,a jak się spłoszy :o Sayma w twój texcik pod postami mozesz wrzucic mojego syna Jakub R.... testyIQ super ,dysleksja totalna :-?
  15. Maleństwo jest prześliczne :calus: My też chodzimy na szkolenie i Ozzyemu tez komenda musi dojść do ogonka to wtedy robi co należy , a jak już nie chce to się pupą odwraca ,albo czochra na pleckach :lol: i wtedy to nawet wołami.........
  16. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Asher ,owszem sa truskawki ,ale szklarniowe ,a mnie się rozchodzi o takie z grządki ,z piaseczkiem na słoneczku czerwienione.mniammmmmmmmmmm :D
  17. To tutaj Harley znalazł swój ostatni , cichy zakątek................
  18. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska'] A juz za moment truskaweczki :D[/quote] O tak :angel: I wcale nie w dawkach które [b]Wind[/b] zaleca :D Kilogramami się je :lol:[/quote] przeca truskawki to witaminki i trzeba DUUUUUUUUUŻOOOO
  19. Rumak się zagrzewa do biegu :lol: a tu udaje ze nie wie o co biega :wink: [img]http://img278.echo.cx/img278/9632/co4ld.jpg[/img] przepraszamy ze zaśmiecamy galerie Szpili , ale Twój Ci on jest :lol:
  20. że zapytam ''o co chodzi?'' [img]http://img283.echo.cx/img283/2750/co4zz.jpg[/img] mam nowe wąsy :wink: [img]http://img285.echo.cx/img285/6091/w261sik4yb.jpg[/img]
  21. Rumak przybywa , ale nie bardzo wie o co biega :roll: [img]http://img270.echo.cx/img270/559/0505161953573mp.jpg[/img]
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    U nas tez swiecił ksiezyc :-? [img]http://img271.echo.cx/img271/6438/vanhelsing9au.jpg[/img] [img]http://img271.echo.cx/img271/8176/vanhelsing11ub.jpg[/img] [img]http://img271.echo.cx/img271/5581/prawiepe322nia7qx.jpg[/img] :wink:
  23. A ja myślałam że będą nowe fotki Gizmo :(
  24. Aniołeczki :evil: :lol:
×
×
  • Create New...