Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Alicja

    Leszno 28-29 V '05

    BRAWO DLA ZWYCIĘZCÓW :laola: i wszystkich biorących udział :wink:
  2. To gdzie byłaś w Toruniu? :o na obiedzie :o
  3. [quote name='daga10011'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Tora']ło.... no teraz to my już w ogóle wpadniemy :D Co nie Alicja? ;)[/quote]bezapelacyjnie i koniecznie :wink:[/quote] a dla rumaka lody o ile dobrze pamietam????????? :lol:[/quote]OBOWIĄZKOWO :lol:
  4. [quote name='adda']Mafia będzie w nas mrożonym szpinakiem rzucała :lol:[/quote]eeeeeeeeee to sie nie boje :D
  5. [quote name='Tora']ło.... no teraz to my już w ogóle wpadniemy :D Co nie Alicja? ;)[/quote]bezapelacyjnie i koniecznie :wink:
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']to i tak masz luksus bo nasze do tego gryzą :lol:[/quote] Nasze też :evil:[/quote]czyżbyś zapomniała dodać :lol: :lol: :lol:
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']Ja to do ogródka nie wychodzę, bo żar leje się z nieba i wstrętne owadziska latają :evil:[/quote]to i tak masz luksus bo nasze do tego gryzą :lol:
  8. [quote name='daga10011']TZ jescze nie wyjechal :lol: .ale zapraszam-my mamy chate otwarta :D ..a moj TZ dla odmiany specjalizuje sie w kuchni meksykanskiej i indyjskiej 8)[/quote]to tysz lubie :wink:
  9. [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda']Może właśnie sobie je rwie z głowy :lol:[/quote]to juz do ruskich nie bedzie podobna tylko do grzywacza :o[/quote] Ha ha ha ha, nagiego :lol: Olcia, dawaj nową fotę :D[/quote] no to bedziem czmychac przed mafia jak to przeczyta :x
  10. [quote name='Tora']no wiadomo :D tylko co na to daga? 8) :lol:[/quote]jak to co TZ wyjechał to musi miec dla kogo gotowac :wink:
  11. [quote name='adda']Może właśnie sobie je rwie z głowy :lol:[/quote]to juz do ruskich nie bedzie podobna tylko do grzywacza :o
  12. Tora ,idziemy razem :wink:
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Tora']adda nie za dobrze Ci? :lol: ;)[/quote] Ha ha, raz ja goszczę, raz mnie goszczą :lol: Wolę być goszczona, bo nie muszę nic robić :wink:[/quote]ale wtedy nie możesz resztek dla urody wyjadać :D
  14. Daga to oprócz szpili to mamy drugie to samo lubienie :D
  15. [quote name='adda']Albo rozpacza, że znowu ma kręcone włosy :lol:[/quote]no patrz o tym nie pomyślałam :roll:
  16. [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']jako ten RANNY ptaszek :wink:[/quote] Aha... a teraz kaca leczy :roll:[/quote]mrożonym szpinakiem :lol: fajnie szpinakowe lody :-?
  17. [quote name='daga10011']mmm..pizza??????ja lubie-ale najbardziej to we wloszech :P .cos na tym topicu zawsze wynikaja kulinarne tematy :lol:[/quote]mozna stworzyć włoskie klimata ,makarony na lampy się porozwiesza , włączy patefon z Drupim ,i cóż więcej trzeba... :wink:
  18. [quote name='adda'][quote name='Ania-k'][quote name='Olcia']ja też baranek ja też :D[/quote] nie dość,że baranek,kotek to jeszcze ranny ptaszek :o[/quote] Przypuszczam, że Olcia dopiero wróciła :roll:[/quote] jako ten RANNY ptaszek :wink:
  19. wy tu we włoskie klimata a u mnie na obiad obiecana pizza :lol: :lol: :lol:
  20. [quote name='Patka']Marta napracowałaś sie dziewczyna dla Nasszej przyjemności :klacz: żeby nie było ja nadal jestem wierna mojej słodkiej Lilith chociaz ... :wink: zdjecie w stylu głupia mina :wink: złapana w obiektyw calkiem przypadkiem ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img272.echo.cx/img272/419/img30804au.jpg[/img][/URL][/quote]Patka Lilith pokazuje Marcie jęzor , bo nie dała żadnych foteczek Astów :lol:
  21. rany fotecki fotecki mojej tochanej Spilecki :calus:
  22. Fotkie nie ma a ja muszę oddać Kubie kompa :bigcry: ,bo to w jego pokoju i zarządził mi eksmisję /szczyl jeden :evilbat: /Ciekawe czy jutro będzie chciałzeby mu pizze zrobić :wink:
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    no i głodna sie zrobiłam :evil:
  24. Ja tez tęsknię za boksikami :(
×
×
  • Create New...