Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Asher ale to o dwóch różnych , tamten miał służyc Złośnicy jako fotograf nadworny /myślę że o to szło :o / , a tego Olcia zamówila ze względu na miejsce zamieszkania :lol:
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Gdzie te foty? :o
  3. No nie warszawiaków 8)
  4. E tam zaraz uciekła , jak mafia w W-wce to się nie boje. :-? Najwyżej naślę kolegów i rodzinkę na Olcie. :lol:
  5. No to czekam z niecierpliwością do środy :wink: A w piątek muszę iśćdo pracy ,bo mamy wizytatorkę :cry:
  6. Alicja

    psia eutanazja

    Matyldo 1975 , mój Harley odszedł, nie został uspany, przeżywałam to strasznie ,miesiąc zupełnie wykreślony z życiorysu ,kolejne tez do niczego ,ale musiałam pracować.Wtedy mój mąż ,a było to dokładnie 3 msc po śmierci Niuńka,zdecydował że jedziemy po szczeniaka.Wybraliśmy psa zupełnie innego ,żeby nie przypominał nam Harleya wizualnie.Nadal tęsknię ,ale mam sie kim opiekować ,o kogo martwić i kochać ,bo Ozzyego także bardzo kocham .Więc nie wahaj się i tak cię ta nowa miłość gdzieś dopadnie , chwyci za serce i będą 2 istotki do kochania.... Hanca , wiesz że możesz na mnie liczyć ,więc pisz gdyby coś....
  7. Poznałam juz kilku wetów i jak dotychczas nikt mi nie wziął pieniędzy za wizytę .Płacę za preparaty , szczepionki ,witaminy ,i duużo rozmawiam.Idąc po coś na kleszcze też zajęłam ok20 min ,a płaciłam tylko za obróżkęKilitix ,dodatkowo po tel.na komórkę do weta ,bo wzięłam za mały rozmiar ,przywiózł mi ją i wymienił/ fakt ze mieszka w bloku obok ale nie musiał/.
  8. Kurcze ,nawet nie ma mojego Ślązaka z importu , bo wróci po 22 ,a sąsiady mało ślązacze/tylko tyle że mieszkaja/ :roll:
  9. Fotki i komentarze super :lol: Trzymamy łapki co by Sarunia jak najszybciej wyzdrowiała :kciuki:
  10. Olci jeszcze nie było? No to ja chyba dzisiaj prędzej prysnę z Dogo ,to jeszcze dzionek pożyję , no chyba że mafia juz w drodze na Rybnik :o :( :cry: :bigcry:
  11. [quote name='dbsst']hahahaha dobre sayma qrcze i znowu moj post byl widoczny i nie widzialam odp :( dziewczyna sprezyna [img]http://img90.echo.cx/img90/7132/obraz0889wq.jpg[/img] cicho sza ;) [img]http://img90.echo.cx/img90/8710/obraz0938db.jpg[/img] spadam pa[/quote] Taka szczupła w faflach :lol:
  12. Trzymajcie za mnie kciuki :roll:
  13. Dbsst już po weekendzie a ty nadal masz kudłate myśli.......... :lol:
  14. Pójdę jeszcze chyba z psem na ostatni spacer , potem moge nie miec okazji :cry:
  15. No to dawaj :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: a potem to już :snipersm:
  16. Ale Szpila ma figurę ,prawdziwa miss :wink:
  17. :o :o :o :o :o
  18. Boże pod parasolem ,jak letniczka na wywczasach :lol:
  19. CIIIIIIIIIIIIII fotków , fotków ni ma ,bo jak dziecko wróciło z kina to nas z TZ nie było w domku /grill sie przeciągnął w godz. nocne/no i chłopak fotków nie strzelił .Rany mafia mnie zabije :cry:
  20. Śliczna , słodka psinka . :buzi:
  21. Lekarstwo możesz podac prosto do pyszczka strzykawką
  22. Wyciumkać i wymiziac :calus:
  23. No to mnie kamulec z serca spadnął .Taką Modelinkę :-?
  24. A co zeżarłaś Szpilkę :o
×
×
  • Create New...