Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. no to teraz musisz czekać az model dobrowolnie przyjdzie w odwiedziny /coś mi się zdaje ze prędzej go przypadkiem mozesz spotkac w W-awce :lol: /
  2. Dbsst , rumak spakowany :wink: /a czy paszport potrzebny , bo nie mamy :roll: /
  3. Ty mi tu Olcia na 2 Ale nie krzycz , bo aparat to dopiero w poniedziałek będzie ,narazie dysponuję tylko takim w telefonie :oops:
  4. Ozzy tysz lubi lody :lol:
  5. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Nieeeeeee to stanowczo za mało ,to ja juz wolę nie jeść słodyczy ,ale truskawki do pierwszej wysypki muszę...... :roll:
  6. [quote name='dbsst']dobra wezme go jakas moja terapia ;) bedzie moj mowie Ci a paste no coz odstapie moja :D[/quote] no cóż mi pozostało ,pożegnać smarkacza ,niech dynda w świat/a o jakim smaku pasta bo pomarańczowej nie lubi/ :wink:
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska']A ja to chromole ,namęczę się ,będe zmierzła ,głodna ,a waga ni drgnie :evil: A juz za moment truskaweczki :D[/quote] Alicja Skarbie, wiecej wiary w siebie :-) A truskawki dobra rzecz ... na diecie po 5 sztuk na posilek :lol:[/quote] że zapytam :a ile tych posiłków? :lol:
  8. no to mu dorzuce szczote do zębów ,ale pasty nie mam na stanie ,ale uprzedzam uparty on ci jest jak rodzony osioł :roll:
  9. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A ja to chromole ,namęczę się ,będe zmierzła ,głodna ,a waga ni drgnie :evil: A juz za moment truskaweczki :D
  10. no to jak bieżesz Ozzyego ,bo pakuję mu manatki
  11. Ale to jego pozarodowa ksywka :lol:
  12. Syskie my widziały TELME.Fajnista dziewucha z niej :multi: A po co ci Ogr nie lepiej znów Szpilci kąpiele błotne :lol: na osła pożyczę Ozzyego :wink:
  13. No o Shreku napisałam bo mi siem jakos ten rycerz z rumakiem tak skojarzył, a zielona to mogesz być jak po lodach i czekoladzie zjesz truskawki i zapijesz pifkiem.Fiona jak siem patrzy :lol:
  14. Kurcze ale to ma być pełna konspiracja :roll:
  15. [quote name='daga10011']no ja tez-ale Szpilcia wroci jako bohater :lol: :lol: :lol: i debesciara tez :D ..jak ryzerz ze swoim rumakiem 8)[/quote] To prawie jak w SHREKU :o
  16. No przecie ja bez Szpilci to siem zaplaczem :cry:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska'] ja mam w nocy między budzenia ,więc to nie dla mnie sposób :([/quote] No ale to chyba na siku :roll:[/quote] No siku , piciu , a to zapomne budzik nastawić na np 8.00 ,otworzyć okno , stuknąć w ściane sąsiadce rozwalijapie i wiele innych atrakcji :(
  18. Olcia podjedzie to sprawdzi :roll: A wcale bo nie kręce , bo pisałam ze my z TZ na grila ,a młody z Olci kawalerem na Star Wars do Teatru Ziemii Rybnickiej :P A młodzian ma w telefonie aparat
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    O matko to z tym spaniem to u mnie niewykonalne , bo ja mam w nocy między budzenia ,więc to nie dla mnie sposób :( A ja jak mam stresik to pożeram wsio :evil:
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ty nam nie chcesz powiedziec to ja ci teżnie powiem............o :-?
  21. Nie , to poślij ją lepiej do ciotki Alicji na wakacje , bo nam modeline na tej wojnie zmarnujesz :roll:
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    no bo Adda to taka samosia sama se schudła a nam nie powie jak :evil:
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Poświata']JA TEŻ TAK CHCĘ [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/miss0387.gif[/img][/quote] Ja też chciałam i samo się zrobiło :roll:[/quote] ty mnie tu bajek nie opowiadaj ,bo samo to wiesz co się robi :wink:
  24. Ja to chyba odważna jezdem , tak se myśle :roll: .A co tam ,jak Olcia przyjedzie to się przekona czy prawde mówie czy nie :wink: A z aparatem to nie TZ zawalił tylko młody /Z TZtem bylam na grilu , młody miał fotke cyknąć, tylko nie mogłam mu przeciez powiedzieć że chcemy się w swatke pobawić/ :evil:
  25. Rany a Szpilcia................... :o
×
×
  • Create New...