-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[quote name='Wind'][quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']tylko jedno mnie zastanawia jak leonki będą wyglądały z kokardeczką :roll:[/quote] :roflt: Oplułam monitor :lol: Na pewno bedzie im do pyska. Tylko pamiętaj adda o kubraczkach pod kolor! :lol: Wszystkich włascicieli yorków serdzecznie przepraszam, jeśli poczuli sie urażeni :wink:[/quote] Tylko powiedz, gdzie adda takie kubraczki znajdzie? :hmmmm: O kokardkach nie wspomne. Toz to by musialy byc KOKARDY a nie kokardki :lol:[/quote] Kubraczki pół biedy kupi dla kuców ,no a kokardki ,parę metrów szyfonu i sie zmajstruje :wink:
-
[quote name='dbsst']hehehe to by byla Wasza zguma cierpielibyscie na syndrom przeszpilenny ;) :D[/quote] ponoc ,każdy na coś cierpi ,to lepiej przeszpilenny niz inny :wink: :lol:
-
Kurcze , Lukierek ma takie błyski w oczach , :loveu:
-
[quote name='dbsst']heheh mozna to tak nazwac bez kitu myslalam ze sie posiusiam ze smiechu ;)[/quote] zuch dziewczynka ze wytrzymała :kciuki:
-
[quote name='dbsst']nio wlasnie nie bo ja lezalam na ziemi i plakalam a kolega zamiast pstrykac pomagal mu wychodzic ;) hahahhaha[/quote] tak ci żal było tych gatków czy butków:o :lol:
-
[quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']tylko jedno mnie zastanawia jak leonki będą wyglądały z kokardeczką :roll:[/quote] :roflt: Oplułam monitor :lol:[/quote] to wytrzyj kochaniutka bo plamki zostana :roll:
-
[quote name='dbsst']sliczna to fakt ;) hihihihihi dla mnie naj naj ale fot nowych nie am moge jesczcze kilka z blotnych kompieli wstawic :([/quote] a z kapieli TZ masz :o /tej ze Szpilą oczywiście :lol: /
-
Adda serio ,jedziesz na Zlot :o to uważaj na psiunki bo jak je maluchy napadna to będzie jak plaga kleszczy :x tylko jedno mnie zastanawia jak leonki będą wyglądały z kokardeczką :roll:
-
[quote name='dbsst']hihihihii najlepsze t to ze koniec byl taki ze TZ wyladawal w tej wodzie ;) :D[/quote] ciepło w końcu było to sie ochłodził :lol:
-
niedobla dbsst :evil: ale mnie przestraszyłaś :evilbat:
-
[quote name='daga10011']To ty ja w tym blocie wykapalas :o :o :o ..a ja myslalam,ze ona sama tak weszla :o :o :o[/quote] To nie Dbsst :o to jakiś facet :o porwali Szpilę i topią :(
-
[quote name='Wind'][quote name='adda'][quote name='Alka']adda, nie widziałam Majeczki na żywo, ale z tego co słyszałam i czytałam to super ułożona sunia. :kciuki: także możesz się nie obawiać... :D[/quote] Rozumiem, że będzie jadła na komendę :roll:[/quote] Dokladnie :lol: Skoro sika na komende, to czemu ma nie zjadac leonkow gdy pancia prosi :lol:[/quote] a potem zrobi....eeekkm kłaczek...../Adda to znów cytat ze Shreka/
-
Ło matko topią Szpilencję!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
-
[quote name='Alka']qrcze , nie wiem o czym ta Alicja mówi? :o sama przyznaj ,że ostatnio było ok. :wink: Udało się przecież pstryknąć kilka fot. :D[/quote] noooooooo zdążyłas bo Tuffi się zdecydował się ładnie pokazać się z kolegą na foto ,ale Tufficzek mi obiecał ze już nie będzie wpędzał Ozzinka w kompleksy Adda to nie Maja leonki a Leonki Maję / albo mi się juz poknociło :roll:
-
A niech tam ,jak będe miała schudnąć to schudnę :roll:
-
TAAAAAAAAK YORK o imieniu Tuffi ,zjesć chciał moją kruszynkę :cry: Adda a ty uważaj bo twoje tysz większe :lol: od yorków to i one grożne :evil: :lol:
-
Nawet wśród młodych . 4 lata temu sama dokształcałam pewną panią uczącą Kubę w temacie dysleksja /chyba olewała wykłady ,bo to z tych młodszych była/ :evil:
-
[quote name='Alka'][quote name='Alicjarydzewska']A czy ja tak grożnie wyglądam :([/quote] nieee, ale Twój OZZy tak! :evil: Wind - my yorkomaniacy musimy się trzymać razem.Jakaś intuicja podpowiadała cobym tu zajrzała. :D :wink:[/quote] Oj , bo poskarżę kto atakuje mojego Ozyego.[color=darkred][/color]Bo powiem głośno :evil:
-
Zgadzam się, to nie dieta, to morderstwo toż dlatego jej nie stosuję :lol:
-
A czy ja tak grożnie wyglądam :(
-
[quote name='daga10011']stara edycja pewnie :roll:[/quote] myślę że to są ci ''niespełnieni'' :evil:
-
No Wind i wykrakałaś :evilbat: ,teraz mnie Alka Tufficzkiem postraszy :cry:
-
[quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska']ale ja nie pisałam o jazgocie :evilbat: tylko o hałasie jak właścicielki i właściciele zaczna plotkować :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] :wallbash: :oops: Mam problemy z wlasciwa interpretacja tekstu ;)[/quote] to pewnie po tych pędzonych truskawkach :roll:
-
[quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska']oj Ariadna uważaj ,bo Wind podała przepis 5 razy po 4 truskawki :lol: i nic więcej i figura na lato gotowa :roll:[/quote] [b]Alicjo,[/b] Mam nadzieje, ze nie tylko pamietasz o tym przepisie, ale rowniez go stosujesz :evilbat: :D Z dieta od dwoch dni nie mam problemu. Angina zawalila mi gardlo, wiec i tak niczego przelknac nie moge :([/quote] nie stosuję :evil: bo czekam na PRAWDZIWE truskawki z krzaczorka na słoneczku dojrzewające :D ja tysz chora ,ale jak tu w dzień matki dietę trzymać :roll:
-
ale ja nie pisałam o jazgocie :evilbat: tylko o hałasie jak właścicielki i właściciele zaczna plotkować :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: