-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
S U P E R i cóż tu dodać :buzi:
-
[quote name='daga10011']moje tez dostaly miche :roll: 2 dni temu :evil: ..i nic z niej nie ubylo :cry: ...ten gorac je zabije :cry:[/quote]to trzeba by im wykopac basenik :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
CZy już :o :o :o :o :o ,żadnych raczków :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
to tylko łyse biorą na mahoń :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']a to leniuch a moje buszuje po chacie ;)[/quote]moje już wstało bo TZ musiał sobie zrobic kolacje :lol: i sie trzaskał w kuchni ,no i zeżrołaa obudził :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst']bonciu jaki piegus do cmokania Ala wycmokaj ten ryjek rumakowy :D[/quote]wycmokałam i poszedł spać :sleep:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a co tysz sie opalił na machoń :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='daga10011']to go wycaluj koniecznie od nas :lol:[/quote]wyciumkany aż musiałam go wyprać w wannie bo mi się ślimaczył :x :lol:
-
scurecki malutkie :buzi:
-
[quote name='daga10011']ale slodziak :P[/quote] całuśny chłopak :lol:
-
ale im dobrze kompanko mnialy :D wszystkie są fajniste ale ja mam największy sentyment do Sharon :roll:
-
:D [img]http://img14.echo.cx/img14/3117/portretnaulicy1on.jpg[/img]
-
obleszka , obleszka z kulturką na bakier :wink:
-
[quote name='dbsst']no nie jak on slodko siedzi hihihihiihi menelek :D ;) :lol:[/quote] ha toz to menel i oblecha :roll:
-
Rejtan pod drzwiami [img]http://img165.echo.cx/img165/2676/poddrzwiami7gh.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']przeczytalam :lol: ..i teraz bedzie mi glowe codziennie suszyla :lol:[/quote] hihihi no i dobrze :D musze nawiazywac z nia bliskie kontakty zeby mi ten pokoj pokazala ;) :lol: Ala to dobrze bedzie robil za tarana :D[/quote]cóż ja widzę jakieś poufałości z nowym pokoleniem dogomaniaczek Ozzy juz robi za tarana jak próbuję dotrzec do drzwi kiedy idę do pracy :-?
-
Rany ale super koszatniczki :D fajne urwisy :wink:
-
Rumak zdolny jezd ale powolniasty :lol:
-
Szkolenie było w odcinkach :15 min ćwiczeń 10 min przerwa i tak na zmiane , ale o dziwo Gruby wszystko robił jak nalezy. Jutro nie jedziemy , bo nam uszczelka zrobiła bum i olej się leje :evilbat: więc następne lekcje dopiero za tydzień :-?
-
[quote name='dbsst']dodaje jeszcze takiego spiocha [img]http://img33.echo.cx/img33/2686/10ic.jpg[/img][/quote] spioszek słodziuchny :calus:
-
To ładnie piszcie a ja spadam bo o 16 zaczynamy z Ozzym szkolenie ,chyba popadamy z tego ukropu :x
-
[quote name='daga10011']jestem za :lol: .moze ja domowa restauracje otworze?????z plastikami w roli glownej :lol:[/quote]moge za pomywacza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Jak Gang to znów odsiadka , i jak ja potem pozwolenie na psa dostane z urzedu jak mi z niego grożną rasę zrobią :roll:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Daga to już szykuj liste dogomaniaków na obiad, żeby wiedzieć ile załatwić plastików :lol:[/quote] hehehe zrobimy wlot do hurtowni :lol: o widze ze i Alicja lubi jesc z plasitku :D[/quote]tysz nie lubi zmywać :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']na weekend majowy mielismy 14 osob w gosciach-tez jedlismy z plsatikow :lol:[/quote] Boże poblogoslaw plastiki ;) :d sa takie stylowe ;) :D[/quote]Amen