Serdeczne dzięki za fotki z dedykacją . :) Agat jest rozkoszny ,a te kudliska to czochrania ,sam miód.Wypieść go ode mnie . :calus: Czekam na fotki po weekendzie.
[quote name='adda']Alicja, co to są trzy dziary :evilbat:
A moim komarom w ogóle słońce nie przeszkadza, żrą w biały dzień :evil:[/quote]
a tych na rączkach to nie liczyłas :evilbat:
[quote name='adda']Alicja, co to są trzy dziary :evilbat:
A moim komarom w ogóle słońce nie przeszkadza, żrą w biały dzień :evil:[/quote]
A o tych na rąkach nie poczytałaś :evilbat: