Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Na wage z nią ,bo nas tu stresuje a je mając stresik żre jak misiek jesienią :evil:
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A tym swoim wzrostem to też mnie dobiło , ja mam 160 cm :( No to teraz w tym klubie to się dzięki Addzie to będziemy tak dołować :roll:
  3. Serdeczne dzięki za fotki z dedykacją . :) Agat jest rozkoszny ,a te kudliska to czochrania ,sam miód.Wypieść go ode mnie . :calus: Czekam na fotki po weekendzie.
  4. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No nie ,ja tu popadnę w deprechę bo choćbym tydzien nie jadła to nie zrzucę ani grama :evil:
  5. Dbsst ,to ty na wojne jedziesz :o :( :cry:
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Rany a tu zaczęło się od robali ,przeszło przez żarcie ,ubytki kasy i diety cud i tyle stron musiałam doczytać :roll:
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to se ide :evil:
  8. Nie nie nie nie :lol:
  9. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ide z psiurem bo mi awanture pod drzwiami robi a TZ nieobecny :evil: A pies mój :oops:
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    cóś mi zaszwankowało :lol: przepraszam :)
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    nie dość że mi komp chodzi jak żółw /ale nie ten od Just-tea/ to jeszcze z opóżnieniem pościki się wyswietlają :evilbat:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']Alicja, co to są trzy dziary :evilbat: A moim komarom w ogóle słońce nie przeszkadza, żrą w biały dzień :evil:[/quote] a tych na rączkach to nie liczyłas :evilbat:
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']Alicja, co to są trzy dziary :evilbat: A moim komarom w ogóle słońce nie przeszkadza, żrą w biały dzień :evil:[/quote] A o tych na rąkach nie poczytałaś :evilbat:
  14. Mnie się czepiacie co nie ma foty modela ,a co to ja mam za nim do roboty latać .I tak by mnie nie wpuścili :(
  15. Lodziki pychota z Algidy Mleczna czekolada/tak sie zwą/ :eating:
  16. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    U nas też dziabają, mam pokąsane ręce i 3 dziary na nogach.Krwiożercze bestie :evilbat:
  17. Miałam Milkę strzelającą :snipersm: i troche pożarlim ryżowej :D /Alpen nie było :evil: /
  18. On wesoły i pogodny chłopak ,to da się przebłagać :lol:
  19. No bo model tez taki pracuś jak Olcia i wiecznie do pracki biega :D
  20. Tylko ostrożnie z tym dorywaniem Ali ,coby krzywdy nie zrobić ,bo TZ sie wkurzy tak jak za tą kawę :roll: /aha żadna z kawa dziś nie przyszła :evil: /
  21. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Jeszcze jak człowiek psa wywali z wyra to dopiero sielana :lol:
  22. Weekend mamy to może model nam się napatoczy :wink:
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Nie , ale uświadomiłam sobie że nie muszę się szykować do pracki ,mogę się pobyczyć w wyrku :roll:
  24. To odpoczywaj rybko ,odpoczywaj :-? A ty Adda nie denerwuj Olci bo widzisz że dziewcze padniete :P
  25. Olcia zmęczona , to by pewnie dobrze nie widziała..... :roll:
×
×
  • Create New...