Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='adda'][quote name='Olcia']to ja se chyba zamiast slązaka to fryzjera z męża zacznę szukać :D[/quote] No, nareszcie zmądrzałaś :lol: Bo Ślunzaki to raczej górniki som :roll:[/quote]a wcale bo nie górniki Olcia dzięki za fotki :D
  2. Alicja

    Mejk

    Mejk ,CUDO , :calus: :iloveyou: jestem tu 1 raz ,ale wrócę na nowe fotki. /Oh jak ja kocham boksie :) /
  3. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']potem nie dziwota ze 5 kg spadła :roll: :lol:[/quote] A to nie wiesz, że kto jada ostatki ten piękny i gładki :lol: :lol: :lol:[/quote]masz rację :oops: muszę zastosować :roll:
  4. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Ariadna'][quote name='adda'][quote name='Ariadna']ale nie ma to jak mlode ziemniaczki z maselkiem i koperkiem....[/quote] Wczoraj jadłam :D [quote]jeju dziewczyny, jaki ja przecudowny bez zerwalam....w calym domu pieknie pachnie! :D[/quote] Ja jakoś nie mam przeonania do ciętych kwiatów, bo nie chce mi się wody zmieniać :oops:[/quote] wczoraj jadlas?..te resztki po gosciach? :lol: i jakie ciete, jakie ciete- wlasnorecznie zrywane!!! :wink:[/quote]potem nie dziwota ze 5 kg spadła :roll: :lol:
  5. [quote name='Olcia']a ja dziewczynki byłam sobie dzisiaj poprawić humor wizytą u fryzjera i na sztucznym słoneczku :D , i mam prościutkie włoski :D[/quote] no to wrzuć swoje nowe image :wink:
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Ariadna'][b]Alicja..[/b]orzeszki to miod cud, ale nie ma to jak mlode ziemniaczki z maselkiem i koperkiem.... jeju dziewczyny, jaki ja przecudowny bez zerwalam....w calym domu pieknie pachnie! :D[/quote] po ziemniaczki to ide jutro na targ ,a w omku pachną mi ostatnie chyba już konwalie
  7. a co leonkami będą straszyć :o
  8. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']ja powiem tylko jedno GDZIE SĄ DLA MNIE ZDJĘCIA :x[/quote] o zdjęcia ze zlotu Yorkofiołów ci chodzi ? będą za tydzień :lol:[/quote] oj Ala nie draznij sie ze mna bo ja powoli do swiata zywych wracam :D[/quote] no to cieszę się przeogromnie co po cmentarzach nie będę latać ino na dogo se posiedze :wink:
  9. moze dbsst nie zauważy.... :roll:
  10. [quote name='Olcia']ja powiem tylko jedno GDZIE SĄ DLA MNIE ZDJĘCIA :x[/quote] o zdjęcia ze zlotu Yorkofiołów ci chodzi ? będą za tydzień :lol:
  11. Może Szpilcia nie poczyta :roll:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    a mnie dziś naszło na orzeszki w chipsie miam ostre :wink:
  13. [quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska']No jasne ze ta z lewej w swojej nowej obróżce :wink:[/quote] hahahahah a tego nie zauważyłam :roll: :D[/quote] jak mogłaś , a dbsst tak ją zachwalała na dogo :lol:
  14. No to pozostało wam się tylko spakować i za tydzień w drogę :wink:
  15. No jasne ze ta z lewej w swojej nowej obróżce :wink:
  16. Ozzy miał skórzany po Harleyu ale jest juz za mały /Niuniek go miałkupiony jak był malcem/ ten plastikowy jest cały ażurowy i szeroki ze moze otworzyć rozdziawe ,tylko jak to bydle nauczyc go nosić :evilbat:
  17. [quote name='dbsst']to wcale nie jest zabawne taki wstyd ;)[/quote] nawet w najlepszych rodzinach się zdarza :lol: Ja juz po pracy i po psich zakupach. Przeczesaliśmy Rybnik w poszukiwaniu plastikowego kaganca dla osiołka /coby juz w lesie nic nie zeżarł :evil: /.Wszędzie nam proponowali takie okropne skórzane ,całe zabudowane /typu obuwie na twarz/ lub materiałowe /typu skarpeta/,w końcu padnięci w ostatnim sklepie dostaliśmy namordnik pospolity.Teraz przed nami sztuka nauczenia noszenia badziewia na twarzy :evilbat:
  18. [quote name='dbsst']hehehehehe no dobra to moze to sa faktycznie poczatki uzaleznienia ;) :D mama nadzieje ze w tym tloku masz dobre miejsce ;) :D[/quote] siedzę najbliżej i steruję /ha ha/ A teraz spadam na 4 godz do pracy :evilbat:
  19. Tufi ja nie wiedziałam ze z ciebie taka zdolna bestyjka :wink:
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']Alicja, Wspolczuwam z Toba :( No to ja polenie sie za nas obie :lol:[/quote] dziękuję , jesteś wielkoduszna :P
  21. [quote name='dbsst']nie to jeszcze nie jest uzaleznienie to dopiero fascynacja nowym niepoznanym ;) hihihihhii[/quote] no to czym wytłumaczyc szukanie tematu o Szpilci po wejściu na galerie ,zresztą na hasło Szpila to się mi tłoczno przy kompie robi :lol:
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A ja mam strrrrrrrraszny katar z powodu tych zatok , a zaraz lecę do pracy i już mi sie humor popsuł :(
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Dieta Wind nazywa się dietą CUD , bo będzie CUD jak przeżyjesz :wink:
  24. [quote name='dbsst']hihihihii mowisz ale to bardzo zdradliwa choroba powoduje totalne uzaleznienie ;)[/quote] to ty jeszcze nie zauważyłaś że my już jesteśmy uzależnione :roll:
×
×
  • Create New...