[quote name='Ariadna'][quote name='adda'][quote name='Ariadna']ale nie ma to jak mlode ziemniaczki z maselkiem i koperkiem....[/quote] Wczoraj jadłam :D
[quote]jeju dziewczyny, jaki ja przecudowny bez zerwalam....w calym domu pieknie pachnie! :D[/quote] Ja jakoś nie mam przeonania do ciętych kwiatów, bo nie chce mi się wody zmieniać :oops:[/quote]
wczoraj jadlas?..te resztki po gosciach? :lol:
i jakie ciete, jakie ciete- wlasnorecznie zrywane!!! :wink:[/quote]potem nie dziwota ze 5 kg spadła :roll: :lol: