Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to mamy jutro wolne :P
  2. Byłam na kawie u Alki , a komp i tak miała zajęty i nie mogła lodowców wklejać .No i były% :drinking: z okazji zdanej matury przez Ali córę :wink: Czekoladka dobra , znaczy juz zjedzona :roll:
  3. Oj uważam Olcia , uważam :wink:
  4. No nie złość się malawaszka ,psiuny masz fajne :wink: .A jutro na plaży humor ci się poprawi :lol:
  5. Dzisiaj środa a fotasków nie ma :(
  6. Idę bo mnie ssie , a potem do Alki na kawe / tej od lodowców/ :wink:
  7. nie ale zaraz ide do sklepu to może cósik zakupię :-?
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Tylko ostrożnie z tym spadaniem :wink:
  9. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to bym se nagrabiła , zapalenie spojówek go nęka :(
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ale sie czepiasz AD2005 ,marzec ,a TZ nie patrzy przez okno ale mu mniej słoneczka wpada :evil:
  11. Milka z ryżem MIODZIO :D
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to ja jusz na zdjęciach na głupa wyglądam co to dziennie okna myje :o Ło matko to trza zmienić facjate . Okna to myte od świąt nie były i o dziwo było przez nie widać ale musiałam umyć bo TZ mógłby mi odciąć dostęp do netu. Odkurzam codziennie bo coś młody futro wymienia na letnie i trza. :D
  13. Alicja

    zakoceni.pl

    Ale koczamber z Pana Bi :buzi:
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ja cierpliwa jestem ,ale teraz idę poodkurzać i powycierać salony , okna juz umyłam / z dobiegu od kompa :lol: /Póżniej mogę ci jeszcze potłumaczyć :D
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    a ja myślałam że to całkiem jasno wytłumaczyłam :o :roll: :o
  16. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    To zależy tylko od ciebie jaką obiezresz taktyke i sposób :roll: ale ogólnie musi być the best bo inni patrzą :lol:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Chętnie zaproszę :lol: I jeszcze kilka razy w roku samemu trzeba głupa ciąć :evil: :lol:
  18. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No nie , picie bezwzględnie zakazane :roll:
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    W warunkach nader szkodliwych :lol:
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to zalezy jak się na to patrzy ,czasem wracam i nosem ryje po ziemi :roll: ,poza tym sa tez godzinki które trzeba przepracowac a ich się nie pisze :-?
  21. KUMPELka ten wet w Pawłowicach to moze też być Szwarc , bo on tam ma filię Przychodni z Żor ,może to być też ktoś inny ale myślę ze chodzi o ww Psiaczkowi życzę zdrówka
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    noooooooo , ważne :lol:
  23. Kurcze fajne te ruskie ,a ja jakoś tak do ruskich zawsze sentymenta niałam /pewno przez to że się 10lat języka uczyłam :lol: /
  24. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']jestem po pracy [/quote] To od której Ty kobieto pracujesz, że już po? :o[/quote] Ano różnie ,czasem od 8-15 ,czasem od9-12.30 ,inną razą od11-15 , dzisiaj wyjątkowo zmieniły mi się godz. z 12-15 na 6-9 . Fajnie , no nie :wink:
  25. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Kawe już wypiłam ,nawet ciacho było ,jestem po pracy ,no to ide se po pifko /te pedalskie , bo tyskie to lubię z colą/ :drinking:
×
×
  • Create New...