[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']jestem po pracy [/quote] To od której Ty kobieto pracujesz, że już po? :o[/quote]
Ano różnie ,czasem od 8-15 ,czasem od9-12.30 ,inną razą od11-15 , dzisiaj wyjątkowo zmieniły mi się godz. z 12-15 na 6-9 .
Fajnie , no nie :wink: