[quote name='adda']Hi hi, Olcia, za późno piszesz do mnie :D Ja siem cały dzień szlajałam w celach zakupowych (oczywiście psich) i padniętam :roll:
Ale jak kiedyś napiszesz siakoś wcześniej to jezdem pod Twoimi drzwiami 8) Szpinak mam wrażenie jeszcze nie więdnie :P[/quote]Kokardki i kubraczki kupowałaś? :o