Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Fajnie się dzieciaki bawią :)
  2. kurcze nie wiem czy poskutkuje , ale co racja to racja , sytuacja w domu jest napięta ... on już wcale nie chce ...i to mnie martwi najbardziej :(
  3. Roma , bo ja bezpsiowa Dziś 46 dni od odejścia Ozzulka umyłam w końcu zapsikane przez niego lustro , musiałam umyć , ale ciężko było :( Jutro rano jedziemy do Niunia na cmentarz to zrobię fotkę , mam nadzieje , ze krzaczek jałowca się przyjął ... potem na grób Rodziców Mamy , Pradziadków ze strony Taty i Brata Mamy , musze to porozdzielać , bo mi zostało odwiedzic bliskich , w piątek jadę do Żor na koncert , to od razu pójdę zaświecić do Siostry mojego Taty .
  4. Ja jednak mam zaufanie tylko do klasycznych obroży zapinanych na solidną klamrę , Ozzy miał 3 taśmowe z Pitmana i jedną ze skóry , łańcuszek typu Rolex ;) to na szybkie wyjścia i szelki solidne też z Pitmana ,teraz tylko na lato dostał klamerkową ale miał ją raptem 2 miesiące na ostatnie dni
  5. od ukończenia 75 roku życia należy się dodatek do emerytury w kwocie 200 zł i chyba nic poza tym :(
  6. ja też chetnie pochowałabym w lesie , ale trzeba by gdzies głęboko do lasu wejść , a nie wiem jak by było z transportem Niuńka :( , gdyby ktos nas spotkał , to na bank byłby mandat i odebranie , co wiązało by się z utylizacją , więc ryzyko ogromne , więc jedyne wyjście cmentarz . Masz dzialkę , więc tam zawsze dasz radę miejsce znaleźć . ano niestety i tutaj dotarł ogromny smutek :( Kurcze , nie ma już Ozzulka , nie ma innego zwierzaka , w sumie tak mi tu niezręcznie , aleja nadal tutaj czuję się jak u siebie ....tak jakby Ozzy nadal był
  7. Tak bardzo mi przykro :( [*] tłoczno tam za Tęczowym Mostem ... i gwarno , a nam coraz bardziej smutno
  8. ha ha ha , z niedowierzaniem patrzy na ciebie :)
  9. dziękuję jeździmy do Ozzulka i w sumie nikomu w drogę nie wchodzimy jak będę znowu zrobię foteczkę dla Was , a przy okazji jak coś mam na zbyciu wiozę do schroniska
  10. powiedział , ze za bardzo przeżył odejście Ozzulka , że po raz kolejny nie chce tego przechodzić , że czas pomyśleć o sobie i takie tam męskie marudzenie
  11. wychodzi rewelacyjnie , ale pracochłonne bardzo nie nie , ja zwykły portrecik , A4 do antyramy
  12. Jak tam bajecznie . Psiaki też widać odczuwają jesień , bo takie spokojniutkie :)
  13. debata debatą, a mój TZ nadal nie chce psa :(
  14. rozbieżność zdań była u was ;) tak , Ozzulek jest pochowany na Cmentarzyku dla zwierzaków , obok schroniska w Rybniku . Nie miałam innego wyjścia , bo do utylizacji bym go nie oddała , a działki nie mam .Kiedyś znajoma mi obiecala , wręcz zapewniała , ze jak Ozzy odejdzie , to nie mam się martwić , będę mogła pochować u niej na działce , tam już pochowana jest jej boksia . Kiedy Ozzy umierał , dzwoniłam do nich na wszystkie 3 numery jakie mają . Kiedy już jechaliśmy z Nim ..zadzwoniła zapytać co chciałam , więc powiedziałam co sie stało i czy mogę prosić o przysługę ....to okazało sie , ze akurat nie ma ich w domu ... w sumie , nie ma się co dziwić , bo po co sobie zanieczyszczać cudzym umarlym działkę Kiedy przyjechaliśmy do domu znajomy mający mały ogródeczek przy domu sam zaproponował , że mogliśmy u niego , no ale niestety wcześniej my nie wiedzieliśmy , ze tam byśmy mogli , a on jeszcze nie wiedział , ze Ozzulka nie ma już ..., tak więc Ozzy już został na cmentarzyku a wieczorem zadzwoniła Jola /sota 36 / ,ze kupili domek i gdyby Ozzulek wytrzymał jeszcze kilka dni , to spał by niej w ogrodzie ,no ale już nie było odwrotu smutna historia z twoją bulinką :( a u nas nawet nie wiem jak było dzisiaj , bo jak wyszłam z domu o 7.30 tak wróciłam o 19.40 ...12 godzin , ale dzieciaki już po pasowaniu na przedszkolaka , razem z przedszkolakami było około 70 osób na imprezie :) prawdziwa przyjaźń rodzi się w bólach ;) pozdróweczka :)
  15. Najważniejsze , że się naprawiła . Też chciałabym wiedzieć co w tych łepetynkach sie dzieje
  16. powiem ci , ze ja naprawdę podziwiam i mam szacunek do ludzi opiekujących sie , i wcale nie mam za złe jak narzekają , bo nie zrozumie ten który nie miał z ciężkim przypadkiem do czynienia ...wiem jakie to wyczerpujące :( a generalnie od państwa pomocy nie ma żadnej
  17. bo ten typ tak ma :) mnie Czuma , pekińczyca koleżanki w palec u nogi udziabała za to , ze nie dałam jej pączka . Takie małe pączki jedliśmy i ona sępiła ,nie dałam to mnie dziabła :)
  18. a ja ....ja polatałam po necie i stwierdziłam , ze niektórzy ludzie powinni przy urodzeniu w głowe dostać zamiast w dopalona :) ....ot tak mnie naszło :)
  19. U nas dziś w kratkę , sennie ogólnie , wstać rano nie mogłam . Jutro idę na 8 i siedzę do ....chyba 18 , maluchy mają pasowanie na przedszkolaka :) Ale zapomniałam wam napisać , jak byłam z Zajączkami na spacerku w poniedziałek to spotkalam boksia , takiego mordziulca pręgusa jak był Harley i też bez ogonka :) , możecie mnie zastrzelić ale uwielbiam jak kikutek napędza całe ciałko i pies tak cudownie się cieszy , taki faflun to był , ze gdyby nie 16 sztuk Zajączków na wężu Leonie to bym go wycałowała :) , pańcia boksiowa aż się dziwiła , ze komuś tak bardzo może psiak obcy się podobać , ze pieje z zachwytu :)
  20. oj o ratlerkach ani nie wspominajcie , to był pierwszy pies który mnie udziabał , taka wscieklica to była , ze szok , pies znajomych , na wczasach nad morzem , często u nas w kampingu siedział i o byle goowno dziabał na oslep :) , a potem jeszcze 2 pekińczyki mnie pogryzły , jeden w łydkę a drugi , sucz koleżanki w duży palec u nogi , oba złośliwie , bo nie dostały ode mnie żarcia , dorośli mówili , nie dawaj psom jeść ludziowego żarła to nie dawałam ...to się na mnie bestie zemściły :) więc po tych przygodach zaczęłam wybierać do kumpelstwa większe psy , najpierw był foksio , potem pudel , aż zeszlo na dobka i boksia :) i te w życiu mnie nie podziabały
  21. ale twoje są piękne jak wygram w Lotto to zamówię portret Ozzulka :)
  22. bo czy te oczy mogą kłamać ;)
  23. pewnie jakby żył chciałby zobaczyć dlaczego wiatraczki się kręcą .... i znowu mi się oczy spociły :(
  24. kiedyś malowałam ...a potem przestałam , ogólnie uwsteczniłam się w przedszkolu :P
×
×
  • Create New...