-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu :( -
co mi pozostało :( , tylko zdjęcia boli mnie całe ciało , boli mnie cała dusza , boli mnie moje sumienie
- 78403 replies
-
co mi pozostało :( , tylko zdjęcia boli mnie całe ciało , boli mnie cała dusza , boli mnie moje sumienie
- 78403 replies
-
niestety ... choroba chyba zaatakowała w te upały , kiedy był słabszy , kiedy wszyscy byli słabsi z powodu temperatur teraz we wrześniu mieliśmy robić kontrolne badania , jak co roku , nie zdążyliśmy , a te co zrobiliśmy nie dały nadziei na życie :(
- 78403 replies
-
niestety ... choroba chyba zaatakowała w te upały , kiedy był słabszy , kiedy wszyscy byli słabsi z powodu temperatur teraz we wrześniu mieliśmy robić kontrolne badania , jak co roku , nie zdążyliśmy , a te co zrobiliśmy nie dały nadziei na życie :(
- 78403 replies
-
podjęłam decyzję , ja i jest mi ciężko z tym wszystkim Wczoraj ok 14 Ozzulek zwymiotował skrzepami krwi i gęstą białą śliną ( wcześniej czyli w niedziele wieczorem i wczoraj rano sie zakrztusił ) , pojechaliśmy zaraz do weta ,krew , na USG watroba , nerki , oki , na jelitach i ściankach żołądka lekki stan zapalny , krew na granicy anemii , blade śluzówki .Dostał zastrzyki , antybiotyk , steryd , coś jeszcze wieczorem zjadł miskę ryżu z kurczakiem i siemieniem, był na spacerze , cięzko tylko było wejść na 4 piętro , i rano poszliśmy kupkę , kupa była z przetrwaioną krwią , więc zaraz znowu do do weta , RTG i znów krew , wszystkie parametry krwi w ciągu 18 godzin spadły lub podskoczyły o połowę , potas zanikał , hemoglobiny miał 5 wczoraj 11 ...Diagnoza : zmiany rozrostowe w obrebie przewodu pokarmowego ( możliwe tez zatrucie ) ostre krwotoczne zapalenie trzustki i prawdopodobienstwo dysfunkcji szpiku , coś tam wyszło wyszło z rozmazu , ale mam w głowie mętlik teraz dodatkowych badan nie robiliśmy . Podczas robienia RTG Ozzu nam odchodził , wrócił po chwili , błony sluzowe wczoraj różowawe dziś białe , duszność , w jamie brzusznej żadnych płynów , płuca czyste ; sugestia wetki chłonniak , sugestia po opisie i objawach do weta innego przez telefon - chłonniak nic mu nie pomagało , zaczęło boleć , a kiedy kolejny wynik krwi pokazał , ze zero poprawy , że jest tylko gorzej , nie mogłam pozwolić by cierpiał cierpimy teraz wszyscy w niedziele pokazałam mu nasze mieszkanie który kupiliśmy dla niego by nie wdrapywać się na 4 piętro , pokazałam gdzie będzie spanko .... tak się cieszyłam
- 78403 replies
-
- 1
-
-
Maciaszku , przyszłam tylko powiedzieć , ze nie ma już Ozzulka :(
-
Super biwak , to mi się podoba . Zdjęcia fajne a okolica dla mnie bajeczna
-
W rudej rzeczce i w stawie nieopodal w lesie . Dziś za wietrznie troszkę , ale potem ma być jeszcze ładnie , złotojesiennie :) więc pewnie dojedziemy , bo dzisiaj byliśmy u cioci na wsi po owoce , serek i jajeczka :) no i remont nas trochę blokuje z wyjazdami z Ozzym ( nie mówiąc o pracy ;) )
- 78403 replies
-
Ozzulek i ja , dziękujemy :) my tylko czekamy na wyjazd do lasu , może uda się jeszcze Ozzyemu popływać
- 78403 replies
-
Maciaszku , trzymaj się i zdrówka i duzo sił rodzicom i Tobie życzę wracajcie
-
i nie przywiozła ;)
-
Bidulinka :(
-
chłopak wygłaskany :) jesteśmy niezadowolenie , ze znów idą upały :(
- 78403 replies
-
pozostaje wierzyć mój TZ mówi , ze złego diabli nie biorą ;) ( on to mówi o mnie ale zawsze se można dla lepszego samopoczucia tak rzec ;) ) bo to głupie dogo jest Dziękujemy Kasiu :)
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu ..... ????? czy .... :( ??? -
Już po urlopie to pewnie fotaski będa ;)
-
Znów coś się działo chyba z Dogo , bo nawet znaleźć was nie umiałam ... co do sapania i upałów , Ozzy miał tak samo , ja umiarałam z gorąca , nie umiałam oddychać bo powietrze było za gorące , z niemocy chciało mi się wyć , jak patrzałam na dyszącego psa .... myślę , ze jeżeli ona mieszkałagdzies w obejściu to raczej tak suche , duszne powietrze jest jej nieznane
-
mam nadzieję , ze Ozzulek jeszcze z Nami troszkę pobędzie :)
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
FB nie pokonał by Dogo , gdyby admini nie zaczęli mieszać . w momencie kiedy najpierw na forum nie da sie wejśc a potem nic znaleźć to chyba logiczne , ze rezygnuje sie z niego :/ dziś znów szukałam wątków które miałam pozanaczane -
nie zaznaczało mi sie w subskrybcji , ze cokolwiek dzieje się na wątku .... chyba znów dogo modernizowano :/
-
Komcia 12 latek ? to Ona o rok starsza od Ozzulka , dziś strzeliło nam 11 ;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
jestem wściekła na to durne Dogo :( , dziennie zaglądam , ale pomimo tego ,nie miałam żadnych powiadomień ... i nic nie widziałam , ze batalia o łapkę się nie udała . Daj Basiu znać jak Zuzia . Życzymy z Ozzulkiem siły i zdrówka jeśli masz FB to jestem tam https://www.facebook.com/alicja.rydzewska.9